אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה

rrroonnii

Recommended Posts

אני קיבלתי 2 מתאימים.שמתי את שניהם ויש אותה בעיה. סתם ככה אפשר לקנות כבל שיכנס מהמחשב ישר לכרטיס בלי המתאם?[בכלל אפשר להוציא תכבל הזה מהמסך?]

סתם ככה בקשר למסך זה רק אתמול קרה לי הצבעים האלה ירוק וסגול זוהר בצדידי המסך אם גם המסך הלך לי אז מה אני יגיד לכם מישהו עושה עלי עין הרע חזק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קיבלתי 2 מתאימים.שמתי את שניהם ויש אותה בעיה. סתם ככה אפשר לקנות כבל שיכנס מהמחשב ישר לכרטיס בלי המתאם?[בכלל אפשר להוציא תכבל הזה מהמסך?]

אני לא מאמין שזה בגלל איזה מתאם.

לך לחנות, ושהם יבדקו !

שמע, לבנות אתגרים זה טוב, אבל לא כשיש אפשרות לפגוע במשהו יקר ועוד יש עליו אחריות.

לך לחנות, תחזיר להם את המחשב הזה ושהם ישברו את הראש. שילמת כסף - מגיע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל תבינו התכנאי שם זבלללללללל. הוא עצלן זה מהחנות ksp אין להם שם מנהל על הראש אז הם עושים מה שבא להם. לגבי הביוס של איזה ביוס אתה מתכוון שאני יעדכן?כי של הלוח אם עדכנתי כבר. עכשיו נכנסתי לביוס וכך כתוב לי

pci-e fraqnency mhz [auto זה מה שאתה הבאת לי לבדוק [אני מביא עוד כמה מהרשימה בביוס]

robnst graphice booster [ahto

memory frequency mhz [667

cpv host frequency mhz [266

nornal cpu vcore 1.32500v

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול ללכת עם איזה מבוגר (אבא או משהו,עדיף ממוצא מרוקאי עם קול חזק וברור) זה יהיה עדיף מללכת לבד.

הטכנאים שם לא הכי "מקצועיים" לפעמים וזה לא ממש מעניין אותם שאתה בא באוטובוסים וחוזור ושוב בא.

תתחיל לעשות ב - ל - א - ג - ן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי התקלה שאתה מתאר לפי מה שאני רואה בתמונה זה נראה לי מגבלות החומר זה דבר שקורא לא רק לך גם למחשבים יותר טובים משלך

לי יש E6600

p5 dh של

כרטיס 7900GT

וגם לי לא תמיד הכל חלק במשחקים אין 100 אחוז במחשבים תכניסו לראש

אין סוף לדברים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני כבר עשיתי את כל ה aa וכדומה .אני לא ליכול להשיג כרטיס אחר שיש לו אותן יציאות.אני יכול רק ללכת לחבר להשים את הכרטיס שלו [נוודיה 6100] במחשב שלי ולראות אם הכל טוב.וגם לנסות להשים את הכרטיס שלי אצלו. והדברים שאתם אומרים זה בדיוק מה שאני רוצה שהתכנאי מהחנות יעשה יוציא חלקים ויבדוק את המחשב עם חלקים אחרים ואת זה הוא לא עושה.בקיצר אחרי שאני ילך לחבר שלי ויבדוק שם אז אני ידע כנראה בעזרת ה מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני כבר עשיתי את כל ה aa וכדומה .אני לא ליכול להשיג כרטיס אחר שיש לו אותן יציאות.אני יכול רק ללכת לחבר להשים את הכרטיס שלו [נוודיה 6100] במחשב שלי ולראות אם הכל טוב.וגם לנסות להשים את הכרטיס שלי אצלו. והדברים שאתם אומרים זה בדיוק מה שאני רוצה שהתכנאי מהחנות יעשה יוציא חלקים ויבדוק את המחשב עם חלקים אחרים ואת זה הוא לא עושה.בקיצר אחרי שאני ילך לחבר שלי ויבדוק שם אז אני ידע כנראה בעזרת ה מה לעשות.

אני לא מבין משהו....למה אתה מבזבז זמן ומסכן את המחשב שלך יותר

לך עם הרשימה שלדוגמאות שקרו לך לטכנאי ותדרוש שהם יטפלו בזה ..

לך מחר .

כל ניסוי נוסף מיותר .

תרגיע את חוש הרפתקנות שלך ומהר ! צודק ...

בעצם הם החולרות ..תעשה בלגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...