אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה

rrroonnii

Recommended Posts

ראיתי שבאחד התגובות שלך רשמת "יש גם בזמן שאני זז במשחק אז יש מין קווים כאלה שקופיים שמפריעים ."

אני חושב שיש לי את אותה הבעיה אבל רק ב QUAKE 4 ורק במקומות מיוחדים ..

יש לך את הקווים הללו בכל משחק שאתה משחק ובכל המקומות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן בכל משחק.גם יש לי נגיד אני לוחץ על המחשב שלי ונפתח לי החלון עכשיו עם אני משחק איתו על השולחן עבודה אז בקצוות שלו יש גם מין כאלה הפרעות.לפי איך שאני זוכר במחשב נקודם שלי זה בכלל לא היה.וגם אם אני משחק במשהו שהוא זז הרבה כמו פיפא אז אני מקבל סחרחורת קלה בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוזר שיש לך את זה בכל משחק... תקשיב אתה חייב לעשות משהו עם המצב שלך רק חבל שאני לא יודע מה להגיד לך כי בטוח משהו לא בסדר עם אחד הרכיבים.

בקשר להפרעות האלה כשמזיזים את החלון ויש בצדדים מין קוביות קטנות או יותר נכון להגיד קווים כאלה .. אני כמעט בטוח שיש את זה לכל אחד כי גם לי יש .. גם לחבר שלי שקנה מחשב דומה לשלך יש את זה כך שזאת כבר בעיה בחלונות [ כן.. ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה קראת כמה הודעות כאן ואתה מתנפל? אז תירגע אתה חביבי.אני הייתי כבר 4 פעמיים בחנות .

לפותח הת'רד - תקרא שוב את הציטוט שלך ותגיד לי אם זה נראה לך הגיוני להשיב ככה למישהו שמנסה לעזור לך...בקצב הזה העזרה שתקבל מאנשים רק תרד וחבל.

:nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי לא קראתי פה מאז עמוד 4 ואני רוצה שהמצב לא משתפר... תלך לחנות כמו שאמרו עם מישו מבוגר.. עדיף איזה דוד עצבני ואז או שתשאיר את המחשב ושהם ישברו את הראש [לא ניראה לי שזה יקרה, אם כן.. זה יקח זמן] או שתבקש להחליף .. כי זה ניראה לי האופציה היחידה שנשארה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפת לי מה שהתכנאי יחליף .העיקר שיחליף משהו ויסדר .ואני חייב לקחת מישהו מבוגר ככה עצבני.וחבל על הזמן יותר אני לא מחזיר את המחשב עד שהוא מתוקן.

איזה כרטיס מסך יש לחבר שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,תראה חבר

אם תלך לחנות ותצעק לא מעניין אותי כלום תתקנו את המחשב

יכול להיות שינסו כל מיניי דברים ועד שיגיעו להחליף לך את הלוח אם יעבור הרבה הרבה זמן ועצבים

אם תבוא ותגיד בצורה ברורה - התקנתי עדכון ביוס, ניסיתי מסך אחר, התקנתי 3 סוגיי דריברים, התקנתי מחדש, ניסיתי כרטיס מסך שונה(עדיין לא עשית ?) ועדיין התצוגה דפוקה ויש הודעות שגיעה ולכן אני דורש להחליף .

תבהיר ברור שאתה לא עוזב עד שיאפשרו לך לממש את האחריות על הלוח אם -ולא במעבדה, אלא אצל איש המכירות.

לדעתי תקבל שירות הרבה הרבה יותר מהר

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,תראה חבר

אם תלך לחנות ותצעק לא מעניין אותי כלום תתקנו את המחשב

יכול להיות שינסו כל מיניי דברים ועד שיגיעו להחליף לך את הלוח אם יעבור הרבה הרבה זמן ועצבים

אם תבוא ותגיד בצורה ברורה - התקנתי עדכון ביוס, ניסיתי מסך אחר, התקנתי 3 סוגיי דריברים, התקנתי מחדש, ניסיתי כרטיס מסך שונה(עדיין לא עשית ?) ועדיין התצוגה דפוקה ויש הודעות שגיעה ולכן אני דורש להחליף .

תבהיר ברור שאתה לא עוזב עד שיאפשרו לך לממש את האחריות על הלוח אם -ולא במעבדה, אלא אצל איש המכירות.

לדעתי תקבל שירות הרבה הרבה יותר מהר

בהצלחה

בשום אופן אל תגיד שעדכנתה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה שקונים בחנות בין הכי זולות שכל מה שמעניין אותם (ואותך) זה לקנות במחיר הכי זול,וכשטכנאי מקבל מוצר פגום הוא ינסה כל קומבינה אחרת כדי לא להחליף לך את החלק הפגום,בפעם הבאה קח בחשבון ש-KSP מייבאים חלקים באופן פרללי ז"א במקביל ליבואן הרישמי ולהם אין מי שיכסה את העלות של החלק הפגום ולכן הם מנסים להפיל את זה על הלקוח.

קח את זה כשיעור לפעם הבאה שאתה קונה מחשב,וגם לכל אלה שמוכנים לשלם 6.5 שקל פחות בשביל מוצר העיקר שיהיה הכי זול ולא משנה מאיפה הם קונים.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם הם יבואן פררלי אין זה בהכרח שאין ביטוח לרכבים.

בכל אופן תעשה מה שאמרתי לך ..תעשה רשימה של תקלות שאתה יכול לשחזר ותראה להם .

תדבר עם האחראי תדרוש את השרות שאתה זכאי לו! מתוקף לוקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה.קודם כל אני קניתי מהחנות הזאת כי היא הכי קרובה אלי מה אני יעשה.אני בעיקרון רציתי לקנות רק מסקאי פי סי ששם כבר מכירים אותי וגם שם תמיד יש מנהל.ולא כמו בksp ששם בכלל אין מנהל ואז הם עושים מה שבא להם.דבר שני התכנאי בksp יודע כבר שעדכנתי את הווינדוס ואת הלוח אם[יותר נכון התכנאי עדכן תלוח אם וזה עוד אני אמרתי לו לעשות] ומה תגידו שיש לי גם תקיעות ולא רק טשטושים.אבל כמו שכבר אמרתי אני לוקח את אבא שלי ואני כבר לא צריך לדאוג אלא הם צריכים חחחחחחח . :jump:

לזה ששאל מה הלוח אם ga-945p-s3 . תראו יש לי לא מקורי אבל התקנתי במחשב שני סוגים שלא מקורים אז זה בטח לא קשור לוויינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...