אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני נואשששש כבר מהמחשב החדש רק בעיות.כנסו מהר אני יודע מה הבעיה

rrroonnii

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון זה מה שרציתי לעשות .חחחחחחח אתמול הלכתי לחבר יש לו מחשב אחר אבל לפחות אני יראה אם הכרטיס שלי יעבוד אצלו טוב ולו יש נוודיה ושמתי במארז שלי את הכרטיס שלו אבל מה הבעיה שהייתתת שבמסך שלו יש לו כבל שמתחבר לספק ולא לחשמל עצמו ולי בספק אין שני כניסות חחחחחחח אז לא הצלחתי לבדוק אבל אני ילך אליו שוב ואני יקח מהמסך שלי את הכבל שנכנס ישר לחשמל ולא לספק.גם רציתי להכניס תכרטיס שלי אצלו אבל היה לי קשה הלוח אם מפריע כזה אני ינסה שוב. לגבבי מסך lcd בחנות היה והיית אותה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק מקווה שבלוח אם של חבר שלך אין חיבור AGP לכרטיס מסך , אמרתה שה"לוח הפריע "

שלא תדפוק את הכרטיסים והלוחות של שניכם , אישית הייתי רוצח אותך :smile1:אם אני הייתי החבר הזה אז תזהר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד מה אתה בסדר חחח? ברור שיש לו pci e אני הסתכלתי על המפרט שהוא קנה. וגם הכרטיס שלו נכנס ללוח אם שלי אז זה אומר בטוח שיש לו pci e כי אם היה לו agp אז זה לא היה נכנס נכון?זה כניסה אחרת . הכוונה שאמרתי הלוח מפריע שהכרטיס שלי די גדול והלוח שלו כזה צמוד לסוף המארז והכרטיס קשה כזה להכניס אותו יש לו ברזל כזה גדול.אבל אני ינסה שוב.לו יש 6100 הוא כרטיס די קטן כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחי זה ה DRIVER

פשוט תוריד את ה DRIVER שאני אומר לך ותגיד מה קורה......

גם לי זה קרה פעם!

פשוט על תשנה שום דבר בדרייבר ...

ותגיד לנו מה קורה...

תמחוק את כל מה שיש לך של ATI במחשב ותתקין את זה:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1553

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...