חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*) - עמוד 18 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות מחשבים שכדאי להתרחק מהן. (נא לציין גם למה! לא סתם להשמיץ*)

mute

Recommended Posts

הבעיה שלהגיע לסניף של KSP עולה גם הנסיעה אם אתה לא גר קרוב, ובד"כ חנויות מחשבים לא נמצאות במקומות שנח להגיע אליהם. אני לא נתקלתי בבעית שירות מיוחדת בKSP. לי באופן כללי כבר נשבר מחנויות מחשבים, ושירות אני יודע שזה optional extra אם בכלל ב90 אחוז מהחונויות, אז אני קונה איפה שהמחיר הוא די זול ומתפלל שלא יהיה תקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 402
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נכון, אבל ההשוואה הייתה לKSP...

חוץ מזה, באג מוכרים הרבה מוצרים שלא נמכרים בחנויות מחשבים "רגילות"... כל מיני גאג'אטים, משחקים, ושלא לדבר על מבחר גדול יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אני מאייבורי היתי מתרחק למרות המחירים חסרי התקדים, באמת יש להם מחירים ממש ברצפה יחסית...

אבל איכות חרא, השמועה אומרת (זה נשמע כמו אגדה) שהם מוכרים חלקים מחודשים ריפברישד- ואני די מאמין לה, א בגלל המחירים הלא הגיוניים

ב. יצא לי להתקל כבר בשני מחשבים שהלוחות שלהם בעייתיים, מחשב חדש עם כניסת רשת לא עובדת בכלל! והיא חדשה לגמרי! לא נעשה בה שימוש, כשבדקנו אותה היא בכלל לא עבדה, כמובן הם החליפו את הלוח במסגרת האחריות אבל זה רק מראה את האיכות. עוד מקרה זה שמחשב אחר גם הוא חדש עם חיבורי אודיו לא תקינים, זה ממש מוזר, לי היה לוח של ולא היה לו מעולם תקלות כאלו, ואצלהם כבר פעמיים שאני ראיתי, אז אני הייתי מעדיף להתרחק ואולי לקנות מהם רק דברים ספציפיים שיש להם אחריות יצרן ארוכה מספיק בהתאם... נגיד HD הייתי קונה כי גם ככה יש עליו שנים אחריות...לטובים שבהם...

מסכים. זה השם שיצא לאיבורי. אבל כשמזמינים צריך לדעת מה מזמינים. אני הזמנתי חלקים שלא היו להם בחנות(חדשים) וביקשתי את כל הקופסאות של החלקים, כך שיש לי אפילו את הקופסא של KIT הזיכרון שקניתי מהם. פשוט כל דבר צריך לבקש ולוודא שהם ירשמו זאת בהזמנה(בגלל זה לא מזמינים בהאינטרנט אל ישירות מהחנות שלהם). חוץ מזה, על המפרט שלי קיבלתי הצעה של 6300 שח(לפני כמה חודשים טובים) ועל אותו מפרט קיבלתי 5900 באייבורי אבל בסניף אחר! פשוט שוק! :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם האנשים שקנו בסקיי פי סי יתהו את הדעות שלהם.

מה?

KPC?

יתהו?

התכוונת ל KSP ? ו יתנו?

דווקא יש דיי הרבה ביקורות על KSP בדיון הזה

תעבור עליו מהדף הראשון...

לא החנות\הרשת הכי מומלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצה על IQPC מאשדוד:

קניתי מהם את המפרט שלי (מלבד ה-iRAM) ב-13K ובהזמנה נפרדת UPS של ADVICE.

זו באמת חנות משפחתית - מנחם האב היה תמיד זמין בנייד לענות על כל שאלה לגבי זמינות ומחירים ובנו שאחראי על החלק הטכני/מקצועי גם הוא ענה לי עשרות פעמים בנייד וכמעט בכל שעה לכל שאלה והתלבטות לגבי המפרט... רואים שהוא מבין עניין ובקיא בתחום.

מלבד הספק הכל היה במלאי והגיע מיידי ומורכב כראוי (שזה לא פשוט ב-P180 עם המפרט שלי). בגלל בעיית זמינות של הספק קיבלתי ספק חלופי חדש של ENERMAX וברגע שהקרוסייר הגיע הם הוחלפו אחד על אחד אצלי ולא בחנות. ממש שירות עד הבית... בכל בעיה הטכנאי שלהם התקשר אלי ישירות - גם בנושאי OC ואפילו לגבי מוצרים שלא קניתי מהם.

היתה לי בעיה עם הזכרונות של GEIL וגם הם הוחלפו אצלי אחד-על אחד למרות שזה לקח כמה ימים. זה לא היה קריטי כי היה מדובר על זוג אחד מתוך השניים שהזמנתי כך שיכולתי להמשיך לעבוד עם 2GB עד ההחלפה.

גם המחירים וגם תנאי התשלום משתלמים מאוד ואני ממליץ בחום. גם מבחר המוצרים מצויין ולרוב ניתן למצוא שם כמעט את כל המותגים והדגמים המובילים בכל קטגוריה.

הפלוס הגדול שלהם זה הבקיאות הרבה והנכונות לענות ולייעץ אפילו לנודניק אובססיבי כמוני שקורא 10 סקירות חומרה ביום.

את נושא המחירים תבדקו בעצמכם ותראו שלרוב הם מאוד משתלמים (אבל לא בכל מוצר כמובן).

הפלוס השני זו התמיכה ומדיניות החלפת הרכיבים - לא יודע אם זו מדיניות רשמית אבל לי אין שום קשר אליהם וקיבלתי רכיבים חליפיים איכותיים וחדשים עד שהגיעו אלה שהזמנתי וגם אז ההחלפה בוצעה אצלי ולא היה צורך לשלוח את המחשב או לנסוע לאשדוד.

ופלוס אחרון וחשוב לדעתי - הם נותני החסות לקבוצת הגיימרים הישראלית UANQUISH :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים אל תקנו מזד Zed מחשבים

קניתי שם מחשב ב-2500 שקל.. חרא של מחשב התלקל והכל לא היה מקורי חוץ מהלוח ומעבד..

הזיכרונות מזויפים סתם הם כתבו לי ספק HEC400W נתנו לי ג'נרי מסריח 450 וואט ..

הם עובדים בחפלות כאלה..הייתי צריך לשלם לטכנאי מקצועי לא כמוהם 900 שקל על התיקון והחלפת חלקים..

והם גם כתבו לי מפרטים לא נכונים אפילו שהם שוליים כמו 8 ויש רק 4 וכו'...

בקיצור ZED חרא של חברה..וגם בטלפון הוא אומר לך קיבינימט ומנתק לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SKYPC

חרא שירות

קניתי כרטיס מסך X800GTO קיצר אחרי איזה 3 חודשים הוא נדפק

הלכתי אליהם והם אמרו שהם ישלחו ליבואן ותוך שבוע או גג 10 ימים יגיע כרטיס חדש

סבבה אחרי 10 ימים התקשרתי אליהם, שם הנציג אמר לי להביא את הפלאפון והוא יחזור אלי... נתתי - ולא חזר כבר 3 ימים

התקשרתי שוב... עוד פעם מישהו אחר ענה אמר לי תביא תפלאפון שלך נחזור אליך היום או מחר

נתתי וחיכיתי כמו ילד טוב כמה ימים וכלום...

התקשרתי שוב ושוב ביקשו תפלאפון... נתתי להם ואמרתי לנציג שיחזור אלי ולא כמו מי שהיה לפניו. הוא אמר בסדר ושמחר הוא יחזור אלי עם הפרטים...

חזר? לא.

אמרתי לאבא שלי שידבר איתם... הוא דיבר ומסתבר שאין עוד כרטיסים כאלו אז הם יחזירו לי את הכסף...

סרבאק איזה סיוט ובינתיים אני תקוע עם הכרטיס הישן 5700LE

כנראה מחר אני ילך לקחת מהם תכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור לא ממש נשארו חנויות מחשבים חוץ מזיגזג בעלי מגוון רחב של לקוחות מאושרים. אולי IQPC אין פה יותר מדי מידע עליהם אבל ממה שיש השירות מצויין(תגובה אחת). אני מניחה שאני אצטרך להתפשר על מארז וספק ולקנות את המערכת מחשב מזיגזג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...