התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

מנהלים-->> אפשר לשים את הדיון כסטיקי (דביק) ,לפחות לזמן הקרוב, עד שהמסכים יעברו את המכס...??

כי הנושא מאוד מרכזי (9 עמודים...) וכמעט לכל תקציב של 2000+ ממליצים על המסך הזה, וגם כי חנות זו מציעה מחיר מאוד אטרקטיבי שניתן רק לחברי הפורום

מסכים. או שלפתוח המשך לדיון כי הכותרת כבר לא עדכנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פורום יקר- אפשרות חדשה שלא נשקלה!

http://cgi.ebay.com/Dell-UltraSharp-2007WFP-Black-20-1-LCD-Monitor_W0QQitemZ230093807431QQihZ013QQcategoryZ86706QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

המסך המדובר נמכר באיביי, המכירה נסגרת ב24 לחודש, וכרגע עומדת על 276$. הבחור, ניו יורקי מבית טוב, שולח גם לישראל, בעלות של 70$.

תחשבו על זה :)

נ.ב.

אני עצמי רכשתי מpccenter את המסך הנ"ל ב18.2 ונאמר לי אז שיגיע עוד שבועיים. עדכונים בהמשך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז, אתה בעצם אומר, אם מישהו גר באילת, מה זה משנה בישבילו אם החנות בירושלים או ניו יורק, זה אותו מרחק....

מה אם יש פיקסלים שרופים / המסך הולך / האם זה דגם PVA או IPS ?

ד"א יפה שנרמשת לפורום רק בשביל לספק לנו את הלינק הזה........

גם ב יש בסה"כ איש אחד שמוכר את המסך הזה בינלאומי... ממש להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן, יש פה איזה משתמש הזוי שלכאורה מדבר עם איזה יבואן, אבל לא מוכן למסור פרטים על היבואן...

OMNI - ללכלך בפרטי לא מספיק לך? חבל שטרחתי בכלל לענות לך גם שם... תנסה לשמור על רמת דיון סבירה לכל הפחות.

העובדה שאתה לא מקבל את התשובות שאתה רוצה בזמן שאתה רוצה אותן לא הופכת אף אחד ל"הזוי" או "מפגר" :nono:

אם הייתי יכול לפרסם את שם היבואן הייתי מפרסם אותו בפורום ולא נותן רק לך את שמו בפרטי :bash:

אני לא רוצה למסור פרטים או להבטיח משהו לפני שאני יודע 200% שאני אוכל לעמוד מאחורי מה שאני מבטיח. מספיק עם הפארנויה הזו.

אני לא סוחר ולא יבואן, אין לי חברים כאלה ואני לא מחפש לעשות שום רווח או ביזנס - סתם מתכוון לעזור לכל המחפשים פה בפורום אם אוכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני רוצה להצטרף אל הרשימה

רק כמה שאלות במקרה של פיקסלים שרופים ובעיות אחרות כמו דליפה של אור ובנדינג חמור אל מי אני פונה?

בקשר להחלפה של המסך ומה המחיר המדובר וכמה מהר המסך יגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...