התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם המסכים לא יגיעו בקרוב אני מתנדב לארגן הזמנה מרוכזת מאחד היבואנים הרשמיים של בארץ.

המחיר כנראה יהיה בסביבות +2200 ש"ח אבל אדע רק לאחר שתתגבש הזמנה משמעותית. לא מבטיח כלום אבל אם נראה שהעסקה הזו לא יוצאת לפועל אני אתחיל להריץ את העניין.

אל תציפו את הת'רד ואל תשלחו לי הודעות בינתיים... נראה איך הדברים מתפתחים פה.

בהצלחה לכל מי שהזמין - אני מאמין ש"יהיה בסדר" בסופו של דבר. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המסכים לא יגיעו בקרוב אני מתנדב לארגן הזמנה מרוכזת מאחד היבואנים הרשמיים של בארץ.

המחיר כנראה יהיה בסביבות +2200 ש"ח אבל אדע רק לאחר שתתגבש הזמנה משמעותית. לא מבטיח כלום אבל אם נראה שהעסקה הזו לא יוצאת לפועל אני אתחיל להריץ את העניין.

בהצלחה עם זה... אני מניח שתקבל את אותה תשובה (גם אתה ניסית לפנות אל כולם? :) ).. אני מניח שהתהליך הזה יקח כמה שבועות...

fireice, אתה EMO במקרה ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:[br]פורסם בתאריך: 19.02.2007 בשעה 18:53:41

אין לך סיכוי להשיג מחיר כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה/מי זה EMO?

לא מתכוון להיות פרובוקטור סתם... אני ממילא במגעים כבר זמן מה לקנייה של 3 מסכי 2007FP אז חשבתי לעשות שירות לחברי הפורום בתהליך ואם אפשר גם לנסות להוזיל עלויות בשבילי. לא לכוונת רווח ואין כוונה "לקחת אחוזים".

אני ממילא עושה את התהליך והוא יהיה פשוט (וזול) יותר לכולם אם אני אגש עם 23 מסכים במקום 3 בלבד.

עדיין אני מקווה שמי שהזמין יקבל את המסכים ועד שזה יתברר אני בהמתנה.

בבקשה - אל תציפו את הת'רד בעניין... סבלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, יש על זה דיון בפורום כללי, משהו עם "carry on", פשוט כל החברים שלך ב myspace נראים סטייל emo.

אני שומע סוג של אשר גורר את הסוג לבוש/מראה הזה.

הסוג הוא: Industrial, EBM, Dark ELctro, Dark Wave and more...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה ואין לך מספיק ניסיון בתחום..

ל- העולמית (במקרה הזה) יש בארץ שלנו 2 יבואנים(אם אינני טועה) ראשיים שמייבאים ציוד בכמויות גדולות ובאופן שוטף.

סביר להניח שאחד מהם התלונן לחברה על ניסיון למכור מוצר שלהם במחיר נמוך באופן

משמעותי ממחיר השוק (ע"י ייבואן שאינו ראשי) ושפוגע להם במכירות....

במקרה כזה החברה אמורה לפעול לטובת הייבואנים שלהם ולהגן עליהם..(כדי שימשיכו לעבוד איתה בעתיד)...

נ.ב

התסריט שרשמתי חל באופן כללי על כל מוצר כלשהו שמיובא ע"י יבואן סדיר וראשי

יש לי ניסיון וידע בתחום והתעסקתי עם יבוא מסוג כזה, הכוונה שלי הייתה ליבוא אישי (פרללי) ולא לקניה דרך יבואן רשמי...

לגבי קניה מיבואן רשמי אני לא מבין בכל הפרוצדורה ממש אבל ביבוא אישי (פרללי) דווקא כן וכשבן אדם מחליט לייבא ביבוא אישי (כמו אותו בן אדם שסוחב פה אנשים כבר שבוע בערך) הוא יכול מצידו לחלק גם בחינם או למכור באיזה מחיר שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...