התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

לידיעת המתעניינים, שוחחתי עם CMS, אחד מיבואני בארץ, ועם החנות שעובדת מולם: LCDTV. לדברי בחור בשם דוד נתיב מLCDTV, משלוח של מסכים מהסוג הנ"ל אמור להגיע בזמן הקרוב, ולדבריו "סביר להניח שכבר מחר". הוא נתן לי מס' טלפון 03-924-9436 ושמות של שני אנשים, אבי וברק, שאיתם ניתן ליצור קשר ו"לשמור" מסך לכשיגיע המשלוח.

לגבי המחיר?

לאבי וברק הפתרונים, ולא תפסתי אותם עדיין...

בהצלחה לכולנו, ומי ייתן והדבר יבשר על שחר של עידן חדש :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רכשתי מאבי מסך כזה לפני כחודש לערך.

אני משער(ובסבירות גבוהה..) שבמידה וכל אלו שכתבו כאן שייכנסו לרשימה...אכן ירכשו

את המסך בפועל-המחיר יירד מ-2700 ש"ח .....................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 2007 עדיין ב REV A03 ואילו ה 2407 הוא המסך אשר התקדם ל REV A04.

הסתמכתי על הטופיק הזה : http://www.hardforum.com/showthread.php?s=105c08edc086bef435f8a5c30fd76f6c&t=1111100&page=49

עוד אחד : http://www.dellcommunity.com/supportforums/board?board.id=dim_monitor

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון. מארק, מ"אנסול", שהוא עוד יבואן של , הבטיח לי מחיר של 2380 שקל, ברכישה מאורגנת של מינימום 5 מסכים, מקסימום 15. היות ושמתי לב לקבוצה המתארגנת כאן, זה יכול להיות אופציה שפויה למריחה של יעקב. אספקה ב8 במרץ, ממוקם באזור פתח תקווה. אימייל:mark@ansol.co.il סלולרי 0543031740. ושלא תגידו שלא השקעתי! P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד יבואן של דל עם מציאה לא רעה...

נותרו 4 יחידות במלאי, כל אחת 466$+מע"מ (בערך 2300 ש"ח), אחריות 3 שנים. בכרטיס אשראי: עד 3 תשלומים ללא ריבית או הצמדה.

03-9278243 או 052-3878243 Israel-l@team.co.i. השם הוא לייבוביץ'.

בקיצור חברים, מוכרים לא חסרים, רק צריך לחפור ולפשפש... אם מישהו כאן מצליח לרכוש אחד כזה, שאפילו פועל, שיספר לכולנו למען נדע ונחכים.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי-הבחור(יעקוב) פיספס את הרכבת,ובגדול.

נשאר רק לראות שאכן כל הפטפטנים של "תכניסו אותי לרשימה" :silly:

ירכשו את המסכים שהוצעו ב-2300 ש"ח בחנויות שהוזכרו היום,והכוללים אחריות יבואן ראשי של .

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד יבואן של דל עם מציאה לא רעה...

נותרו 4 יחידות במלאי, כל אחת 466$+מע"מ (בערך 2300 ש"ח), אחריות 3 שנים. בכרטיס אשראי: עד 3 תשלומים ללא ריבית או הצמדה.

03-9278243 או 052-3878243 Israel-l@team.co.i. השם הוא לייבוביץ'.

בקיצור חברים, מוכרים לא חסרים, רק צריך לחפור ולפשפש... אם מישהו כאן מצליח לרכוש אחד כזה, שאפילו פועל, שיספר לכולנו למען נדע ונחכים.

בהצלחה!

מה זה זה ? לא אתר לא כלום, פרטים במייל הוא לא רוצה לתת, רק בטלפון... לא נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...