התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

לא יודע מה איתכם, אבל אני כבר מתחיל להתייאש.

אני יודע, לפרוק מהאניה, מזג האויר וכו'

אבל מדובר כבר בעיקוב של קרוב לשבועיים מהמועד המקורי עליו דובר.

למרות שזה מחיר טוב ותנאי אחריות טובים אני לא יודע אם זה שווה את ההמתנה.

אם מישהו מקבל טלפון או המייל עם עידכון או אפילו יותר טוב, שהמסך בדרך אליו, בבקשה תפרסו בפורום.

שלא נאבד תיקוה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רק חייב לציין שהתירוצים שמסופקים פה, הם א"ב בכל חנויות המחשבים שמייבאות בעצמן מוצרים (ולא חסר כאלו)... רק תחשבו מה קורה אם יש לכם תקלה ואתם רוצים להחליף (והחנות מכרה את המלאי שלה), צריכים לחכות עוד ל"אנשים מהמכס שמעכבים" "בעיות באוניה שפורקת" "מזג אוויר גרוע" "השליח נתקע בדרך" ומה לא... (לא שיש פתרון לזה... לצערי כל החנויות שמוכרות ציוד לא פופלרי, במיוחד במחירים כאלו הם אותו דבר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם לנסות להתארגן לקנות מפנדה במחיר מוזל? אני מוכן להשקיע יותר מ 2160 ואפילו להגיע ל 2300-2400 שקל מפנדה מקום שאני מכיר.

אני יודע כבר שהם עשו הנחות כשקניתי במרוכז. בכל מקרה אם אני מגיע עם פניה מסודרת על כמה חברים כאן מדובר?

אני וחבר שלי כבר בפנים אם מדובר על איזור ה 2300 ש"ח למסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם לנסות להתארגן לקנות מפנדה במחיר מוזל? אני מוכן להשקיע יותר מ 2160 ואפילו להגיע ל 2300-2400 שקל מפנדה מקום שאני מכיר.

אני יודע כבר שהם עשו הנחות כשקניתי במרוכז. בכל מקרה אם אני מגיע עם פניה מסודרת על כמה חברים כאן מדובר?

אני וחבר שלי כבר בפנים אם מדובר על איזור ה 2300 ש"ח למסך.

אתה יכול להוסיף אותי עם שלושה מסכים של 2007FP - אשמח לעזור בעניין (לאו דווקא מפנדה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד יהיו במלאי מסכים-אני מאמין שיחליפו את המסך בחדש (יעקוב נשמע אדם אמין בטלפון).

הבעייה הגדולה היא כשהמלאי ייגמר :-X

קשה לי להאמין שהעסק יתנהל באופן "חלק"....

זו גם הסיבה שאני בד"כ מסכים לשלם כמה שקלים יותר ,לקנות מוצר

מהיבואן הראשי ולא מיבואן פרללי וע"י כך לקבל שירות שכולל "אבא ואמא" ולטווח ארוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יש לכם פה הזדמנות אולי לבצע רכישות מרוכזות דרך יבואן וגם לקבל אחריות.

הרבה רצו פה לייבא לבד מבלי לקבל כלל אחריות אז קחו הכל בפרופורציה.

אני חושב שכדאי לתת ליעקב צ'אנס נוסף אולי יצא מזה משהו טוב בסוף (ואני לא מדבר רק על המסכים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד יהיו במלאי מסכים-אני מאמין שיחליפו את המסך בחדש (יעקוב נשמע אדם אמין בטלפון).

הבעייה הגדולה היא כשהמלאי ייגמר :-X

קשה לי להאמין שהעסק יתנהל באופן "חלק"....

זו גם הסיבה שאני בד"כ מסכים לשלם כמה שקלים יותר ,לקנות מוצר

מהיבואן הראשי ולא מיבואן פרללי וע"י כך לקבל שירות שכולל "אבא ואמא" ולטווח ארוך..

גם לדעתי יעקוב נשמע אדם אמין, והתנאים שהוא מציע משצעים טובים מאוד. בגלל זה אני מוכן לחכות קצת בשביל המסך.

כשניגמר המלאי גם יבואנים רשמיים יעשו לך בעיות עם האחריות. ככה זה בארץ, גם יבואנים רשמיים עובדים עם מלאים קטנים, אין כמעט חלקי חילוף, ומקווים שיהיה בסדר...

י

אני לא חושב שאפשר לצפות ליותר מידי גם מיבואנים רשמיים.

יש לי גם נסיונות טובים עם יבואנים רשמיים ו"אפורים" אבל באותה מידה גם נסיון רע עם יבואנים רשמיים מהגדולים והמבוססים בארץ.

אני לא חושב שזה צריך להיות שיקול במקרה הזה.

אם אתה קונה מסך אם אחריות ל 3 שנים כך בחשבון שאם יהיו בו פיקסלים שרופים או כל תקלה אחרת בעוד שנתיים וחצי זה כנראה לא יהיה פשוט להחליף אותו, גם אצל יבואן רשמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מסכים איתך..

ליבואנים ראשיים של מותגים (DELL -זה מותג) יש את ה"כוח" והאמצעים

"להוציא" מ- העולמית (לצורך העניין) מסכים חליפיים להחלפה/גיבוי במקרה של פגמים,מבלי להתחשבן

על התחייבות לכמות זו או אחרת,התחשבנות בדמי משלוח וכד'.

אין בכלל מה להשוות בין יבואן ראשי שמזמין אלפי מוצרים באופן קבוע לזה של יבואן

פרללי שעושה משלוח "פעם ב.." ומנתק מגע לפרק זמן לא ידוע.

וכמובן-לא לשכוח את המעבדה הראשית שמשרתת את היבואן הראשי,וגם לה יש מלאי נכבד של ח"ח.

מה שכתבתי מתייחס לכל יבואן ראשי של חברה כלשהי,ואין כאן השלכה למקרה הספציפי של יבואני DELL

הראשיים והפרללים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, אם רק זה היה נכון... לצערי לא חסר מספיק סיפורים על יבואנים של הרבה חברות (מספיק לראות את התלונות המרובות של אנשים במדור המחשבים של YNET מול היבואנים) שגם הם עושים בעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...