התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר.. - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התארגנות חברי הפורום לרכישה מרוכזת של מסך DELL 2007WFP במחיר סביר..

hensh9

Recommended Posts

בעיקרון, אם זה יפסיק להימרח ככה, אני מוסיף עוד קניה של שני מסכים מצידי לרשימה.

אבל אני לא רואה שזזים פה עניינים.

אני מתלבט עדיין בין ה EIZO S1931SH לדל המפורסם. איך אומרים, מה שיבוא ראשון (וימצא במחיר סביר בשבילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 433
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקשרתי ליעקב לפני כמה ימים, והוא סיפר לי שהוא בסרטים קשים עם המכס, ואז הוא אמר לי לחכות רגע על הקו, הוא שם אותי על ספיקר והתקשר אליהם (כנראה למכס). ואז שמעתי אותו מדבר עם איזה מישהי, והוא שאל אותה מה קורה עם המסכים ואז שמעתי שהיא קראה למישהו ואמרה לו שיעקב על הקו ואז האיש הזה צעק: "עוד פעם יעקב? שלא יתקשר כל חצי שעה..." או משהו כזה, לא זוכר את המילים המדוייקות. בקיצור המסכים כבר ממזמן פה, ותקועים במכס, ועושים ליעקב את המוות עם זה.

זה מה שאני יודע לפחות.

האכזבה שלי מכל העניין נובעת מזה, שהתקבל אצלי הרושם שהמסכים יגיעו לארץ ותסגר העסקה באופן מיידי. מסתבר בדיעבד שזה הרבה יותר מסובך מזה.

המסכים בטוח ישתחררו מהמכס, אין פה ספק, כי כל העסקה חוקית לחלוטין. זה עניין של זמן (השאלה הגדולה: כמה זמן) אבל יש בעלי עניין שיעשו הכל כדי להקשות ליעקב על החיים כדי שיפסיק לנסות "לשבור את השוק". ככה זה במדינה שמאפשרת ליבואנים רשמיים להפעיל חוקי מאפיה ובלעדיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ככה זה במדינה שמאפשרת ליבואנים רשמיים להפעיל חוקי מאפיה ובלעדיות."

לא מדוייק.

יבואן רשמי משלם לא מעט כסף כדי להגיע למצב זה..זה לא "הוקוס פוקוס".

הוא מתחייב לרכוש כמות גדולה של חלקי חילוף ע"י הקמת מעבדה ראשית עם ציוד

בדיקה מיוחד וכד',ובנוסף-הוא מתחייב כלפי החברה לתת מענה אופטימאלי ללקוח.

אתם צריכים להבין דבר אחד:תחרות קיימת בכל מקום.. אבל מחיר מינימום,שאותו אסור לשבור-קיים גם.

ההיפך הוא הנכון,לדעתי..

היבואן הפרללי הוא זה שמחפש לעשות "מכה" פה ו"מכה" שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון למי שמתעצל לחפש בפורום:

שלום לכם חברי פורום נכבדים

אני מקווה שעד סוף החודש המסכים יהיו פה זה לא תלוי בי אלא באניה (מזג אוייר זמן פריקה במדינות בדרך וכו )

האחריות הינה לשלוש שנים מיום הקניה

מינימום 3 פיקסלים להחלפה

בשבוע הראשון אחליף לכם את המסך החל מהפיקסל הראשון ועל חשבוני

מכיוון שמלאי מוגבל רק חבר פורום שיבצע הזמנה באתר ( WWW.NEXTOP.CO.IL ) ללא פרטי כרטיס אשראי (ולא משנה מה המחיר שרשום באתר )

יקבל מסך כי אין לי מספיק אבל חברי הפורום יקבלו לפני כולם

המחיר לחברי הפורום נקבע על 2165 ש"ח לחברי הפורום בלבד

בכל שאלה ניתן לפנות אלי באימייל SALES@NEXTOP.CO.IL

בברכה

יעקב

דבר שני, ל-hensh9: יעקב לא עובר על שום חוק בזה שהוא מביא את המסכים האלה לארץ. כמו כן זכותו למכור אותם באיזה מחיר שהוא בוחר לנכון, גם אם בעיניך או בעיני היבואן הרשמי של זה "שבירת שוק" (מונח לא מקצועי שבא לבטא תיסכול). העבירה היחידה על החוק בכל הסיפור הזה, הוא הערמת קשיים בירוקרטיים על שיחרור הסחורה במכס, רק כי ליעקב אין את הקומבינה הנכונה (קרי: בן-דוד, חבר מהצבא, גיס וכו') במוסדות מהוגנים כגון מע"מ, מס הכנסה, משטרת וכו'.

אני מצטער אם אני פורק פה קצת תיסכול, אבל לשום חברה בארץ אין מונופול על היבוא והשיווק של מוצרי . כל מה שניסינו לעשות פה, יעקב וחברי הפורום הנכבדים, זה סוג של "חרם צרכנים". למה מסך שעולה בארה"ב 1700 ש"ח (מחיר רשמי לצרכן כולל מע"מ 15.5%, לסיטונאים כמו היבואן הרשמי מן הסתם הוא הרבה יותר נמוך) צריך להמכר בארץ ב-2500 ש"ח?

ומה זאת אומרת "מחיר מינימום, שאותו אסור לשבור"

אתם צריכים להבין דבר אחד:תחרות קיימת בכל מקום.. אבל מחיר מינימום,שאותו אסור לשבור-קיים גם.

מי קבע את מחיר המינימום הזה? על איזה חוק זה מבוסס?

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב..

אני לא חוזר בי מכל מה שכתבתי.

יעקוב לא מייבא מחו"ל מאתמול ...

הפעם הזו קשה לו לשחרר את הסחורה בגלל סיבה כלשהי..

ואני בטוח ב-100% שהיא קשורה למחיר של המסכים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינת ישראל מה שקשור ליבוא הבירוקרטיה היא איטית .לצערי זה אשמת מדינת ישראל.

(המדינה בודקת כמה כסף היא יכולה לסחוט מהעסקה הזו.

יעקוב נשמע בחור אמין מאוד .

אני חושב שזה פתח לעסקות עתידיות ..במחירם טובים לדעתי כדי לנסות ..

(הכותב לא קונה מסך אבל עובד עם מסכי בעבודה ...זה מסכים מדהימים ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנהלים-->> אפשר לשים את הדיון כסטיקי (דביק) ,לפחות לזמן הקרוב, עד שהמסכים יעברו את המכס...??

כי הנושא מאוד מרכזי (9 עמודים...) וכמעט לכל תקציב של 2000+ ממליצים על המסך הזה, וגם כי חנות זו מציעה מחיר מאוד אטרקטיבי שניתן רק לחברי הפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...