לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה. - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה.

liav12

Recommended Posts

היתה איזו תכנית בטלויזיה, תכנית אמריקאית, שבה שמו מצלמות נסתרות בכל מיני מסעדות בתוך המטבח. החל ממסעדות דיינר, בורגריות עד בתי קפה מכובדים - לא תאמינו מה שהולך שם. וקראתי על זה דיון באתר אמריקאי והיו חברה' שאמרו שעבדו במסעדות 4 כוכבים ושהתופעה לא פסחה גם עליהם. אם זה לא פוסח על מסעדות 4 כוכבים בארה"ב, למה שזה יפסח על חדר אוכל מג'וייף בצה"ל ועוד כשהטבח הוא ערס שזורק זין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא היתה לי בעיה עם מנות קרב, אם כי לא הייתי בקרבי. זה כמו טושונקה (בשר משומר של בקר). כשמטגנים את זה עם תפ"א או עם ביצה זה סבבה. אבל האוכל של הבסיס כן היה עושה לי קילקול קיבה והייתי מקיאה על ימין ועל שמאל ואיבדתי 6 קילו, עד שהתיידדתי עם הטבחים והם נתנו לי להכין אוכל לבד.

אני יוותר על ירידה קלה ויכתוב במקום

שאת יודעת שזה שהטבחים נתנו לך לבשל במטבח זה עברה על הנוהלים?

כל טורן מטבח חייב לעבור בדיקת רופא לפני

ואסור לטורנים לגעת באוכל

ככה שאם הם לא שמרו על דברים בסיסים כאלה אז זה מובן למה קיבלת קילקולי קיבה

ודרך אגב גם במילה טורנים וגם במילה קילקולי ובציטוט קילקול ו היתה המילון מסמן את זה כטעות

איך כותבים תמילים האלה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח דיאבלו אתה מצחיק אותי אתה אבל דוגרי צודק

אחרי ששמעתי את זה לא בא לי להתגייס חח יש לי תאריך גיוס ל18 בנובמבר כנראה גולני... יש למישו מושג איך האוכל אצל הקרביים?

אבל אני במשקל של 48 1.70 מטר ולא עשו לי בעיות אפילו לקחו אותי ליום סיירות לראות תכושר שלי המשקל שלי לא מעניין אותם אבל הוא מעניין אותי למישו יש מושג איך אני פקינג משמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נמצה את הת'רד הזה ונשלה ממנו את הטענות הנכונות.

האוכל בבסיסים עורפיים לא טעים, נקודה רות סוף.... לא נכנס לפרדים אבל ישנן 4 מדרגות בצה"ל ובסיסי עורף מקבלים רמה 1 שזה הכי קקי שיש.

האוכל בצבא ברוב המקרים כן אכיל, אמנם לא טעים במיוחד אבל אכיל מזין משביע וכל מה שצריך...

במקומות שאינם בסיסי קבע ה' ישמור על החיילים אם הצבא צועד על קיבתו עדיף שיסוג לאחור.

בבסיסי קבע קרביים ובבסיסי הדרכה הייתי מוכן לאכול בכל יום מחיי, רמה 4 בדירוג מבחר ואיכות המזון, מוצרים שכולנו קונים בסופר וטבח שעבר קורס טבחים ואם האוכל שהוא מכין לא טעים/טוב/טרי כדאי שיביא כמות נכבדת של וזלין בתיק.

אז אמנם הייתי ממפונקי הקרייה אבל מה שאתם לא יודעים שהאוכל שם באמת גרוע, קייטרינג שמחומם לפנות בוקר נשמר מחומם בשנית אחר הצהריים.

מה שמתקבל זה שניצל סולייה רווי בשמן, לא משהו אבל אכיל.

כל מי שמתוסכל מכך שהצבא פלט אותו עקב חוסר תועלת/שפיות שיגלה איפוק ולא יסיט צעירים כנגד המערכת :)

עד כאן להפעם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נמצה את הת'רד הזה ונשלה ממנו את הטענות הנכונות.

האוכל בבסיסים עורפיים לא טעים, נקודה רות סוף.... לא נכנס לפרדים אבל ישנן 4 מדרגות בצה"ל ובסיסי עורף מקבלים רמה 1 שזה הכי קקי שיש.

האוכל בצבא ברוב המקרים כן אכיל, אמנם לא טעים במיוחד אבל אכיל מזין משביע וכל מה שצריך...

במקומות שאינם בסיסי קבע ה' ישמור על החיילים אם הצבא צועד על קיבתו עדיף שיסוג לאחור.

בבסיסי קבע קרביים ובבסיסי הדרכה הייתי מוכן לאכול בכל יום מחיי, רמה 4 בדירוג מבחר ואיכות המזון, מוצרים שכולנו קונים בסופר וטבח שעבר קורס טבחים ואם האוכל שהוא מכין לא טעים/טוב/טרי כדאי שיביא כמות נכבדת של וזלין בתיק.

אז אמנם הייתי ממפונקי הקרייה אבל מה שאתם לא יודעים שהאוכל שם באמת גרוע, קייטרינג שמחומם לפנות בוקר נשמר מחומם בשנית אחר הצהריים.

מה שמתקבל זה שניצל סולייה רווי בשמן, לא משהו אבל אכיל.

כל מי שמתוסכל מכך שהצבא פלט אותו עקב חוסר תועלת/שפיות שיגלה איפוק ולא יסיט צעירים כנגד המערכת :)

עד כאן להפעם ...

LOL

חהחהחהחהחהחהחהחהה :lol: :lol: :lol: :lol: אם הייתי מאלה שרושמים ציטוטים בחתימה זה היה נכנס ישר......

בכל מקרה, ניתן לוויכוח מה שאתה אומר לגבי זה שלא טעים במיוחד אבל אכיל, לא לכולנו יש קיבה מפלדה שמסוגלת לספוק 100 ליטר שמן שנספג בחתיכת שניצל, ולדעתי אפילו רובנו נסיים את היום בבית חולים.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אספר לכם סיפור:

לפני שנה וחצי בערך הייתי באבט"ש, במוצב שתקוע על ראש של הר בטיזינאבי. עשינו תורנויות מטבח כל יום, האוכל הייה מגעיל (בד"כ ביצים- לכול הארוחות, סלט עגבניות עם מלפפון וסלט מלפפון לבד, עם תוספת של שמן עם קצת נקניקיות או שניצל). שמרנו 4\8 עם קור כלבים בלילה (לבשנו חרמוניות ועדיין הייה קר)

קבוצה אחרת עשו את השמירות בבסיס אחר, איזה מוסך של ג'יפים ונגמשים. הם קיבלו כל יום 2-3 סוגים שונים של בשר, מלא סלטים, כל מיני תוספות (קייטרינג), בלי תורנויות, עם שמירות של 4\ 24 במקרה הגרוע, והדבר שהכי הציק להם היו מלא זבובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה אני עוד שבועיים מתגייס....ובתור אחד שתזונה מאוד חשובה לו,אחרי שקראתי את התארד הזה אני לא יודע מה לעשות...אני בן אדם שאוכל כמעט רק אוכל בריא ועושה הרבה ,ומה אתם רוצים להגיד לי עכשיו שהצבא הדפוק הזה יעלה אותי במשקל וגם יתן לי אוכל חרא?? באיזה בסיסים יש אוכל נורמאלי,מה אפשר לעשות בנידון? למה הקטע הספציפי הזה של תזונה מאוד חשוב לי....בתור אחד ששומר על המשקל ועל התזונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא? טוב, אם אתה לא תקוע במוצב זה אפשרי. הייתי הולכת לחדר כמעט כל יום בצבא ואוכלת בעיקר ירקות, ביצים וטונה מפחית. כמעט ולא נוגעת בפחמימות (הייתי קונה גם פסטרמה בחוץ להשלים חלבונים). נשארתי ציפלונה אבל יכולתי להוריד את הקובבות מהמחסן האוטומטי בהורדת ידיים. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...