לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה.

liav12

Recommended Posts

שלחו אותי לקפ"ס (פסיכולוג בשפה החיל אווירית) בגלל שאני לא מוכן לאכול לישון וכו' בבסיס,

כשדיברתי עם הפסיכולוג, הוא ניסה להציע ליפיתרון שבו הוא יגרום לי להתחיל לאכול בבסיס להשתמש בשירותים לישון וכו'.

אמרתי לו שטוב לי עם איך שאני ואני לא מוכן לאכול בבסיס יותר כמו שאני כבר 8 חודשים לא נוגע באוכל צבאי.

אז הבן אדם פשוט אומר לי "אם אתה לא מוכן לטיפול שלי אז אני חושב שסיימנו כאן את השיחה"

אמרתי לו שאני רק רוצה לאכול בבית שלי ולישון בבית ולא משנה לי באיזה סעיף ליקוי נפשי זה כלול, הבן אדם אומר שהוא לא יכול לעזור לי.

גם אמרתי לו שאני לא יוצא כל יום הבייתה, ז"א שאם אני ישאר ימים בבסיס לא יהיה לי מה לאכול כי כבר את כל הכסף שלי הוצאתי, ופשוט לא ממש הזיז לו.

גם כשאמרתי לו מ יקרה במצב כזה, אז אני ישאר מורעב? עדיין הוא לא היה מוכן לדבר.

ואני? בנתיים ממשיך לרדת במשקל כמו ה 12 קילו שירדתי כבר, ואכן הגעתי לתת משקל גבולי.

אני אובד עצות כי אין לי מושג מה עושים עכשיו?

לקבול אותו?

והרופא לא מוכן לעזור כי הוא אמר לי לפנות לקפ"ס, וגם המוצא האחרון שלי עכשיו לא פותר לי שומדבר, כי אני לא רוצה לצאת מהצבא, אני רק רוצה לאכול תאוכל שלי בבית..

ואם אתם תוהים מדוע אז זה בגלל שלא פעם ולא פעמיים ראיתי איך מכינים את האוכל הזוועתי הזה במטבח (כלול בלבשל דברים שנפלו על רצפה בלי לשטוף, חתולים מסתובבים במטבח, אוכל מקולקל ובמיוחד לא סטרילי, ועוד..)

אם תתרמו לי איזו עצה קטנה מה להמשיך זה יעזור לי מאוד...

תודה ושבת שלום..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צא מהשוק. קצת ליכלוך עוד לא הרג אף אחד...

מקסימום תקבול את האחראי מטבח על זה שהוא צבשל אוכל מקולקל...

אם זה לא אופצייה בשבילך, אתה תמיד יכול להביא אוכל מהביית... סנדביצ'ים וכאלה... אתה יכול להביא אפילו אוכל שדורש קרור בתיק תרמי עם איזה בקבוק עם קרח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם באמת הגעת למשקל בעייתי אתה צריך לדרוש מהמרפאה לקבל תור למקד גף הוא/היא לא יכולים להתעלם מהבעיה שלך

אבל שוב זה בתנאי שהמשקל שלך כבר כל כך נמוך שזו בעיה רפואית!!! בולמיה אנורקסיה ויש כל מיני מילים כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי מסכן, תיארת בערך חצי מהסיפור שלי בצבא, אלא שאני, כשראיתי מה הולך במטבח, התלוננתי בפני כ-ו-ל-ם. ואז בא מב"ס חדש ושמע את השמועה שהפצתי ועשה שם מהפיכה. לא רק שהם התחילו לבשל יותר נקי, גם התחילו לאפות לחם (חבל רק שהם לא שמעו על להתפיח בצק, יצא לזה טעם של שמרים והיה נורא כבד) ולהכין פנקייק ועוגות שוקולד.

אני כל השירות שלי הייתי בתת משקל, למעשה, חצי מהחיים שלי אני בתת משקל, ואף אחד לא חשב להוציא אותי מהצבא בגלל זה.

אם שום דבר לא מסתדר, תבקש אישור להכנס למטבח ולקחת כלים ולשטוף אותם לבד ולהכין לעצמך ארוחה. זה בדיוק מה שאני הייתי עושה חצי מהשירות שלי, כי גרתי בבסיס. לא קיבלתי אישור, סתם שכל הצוות של המטבח היו נורא סבבה והם נתנו לי. הייתי עושה לעצמי חביתה איך שבא לי, סלט טונה, סנוויץ'-תה אנגלי (משולשים בלי הקשה) וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על העצות.

ומה שאמרתי לגבי להביא אוכל לבסיס, זה כל הזמן להביא אוכל מהבית, אבל אמא שלי עובדת רוב היום ואין לה זמן לבשל, מה שגם אני לא במצב הכספי הכי טוב להתחיל לקנות אוכל כל הזמן מפה ומשם.

ולמי שאמר שאני יצא מהשוק...כשתתעורר יום אחד בגלל אוכל מקולקל (שהתברר שנגעו בו חתולים וכו' וסגרו את המטבח הזה 5 פעמים בשנה בגלל אי סטריליות)

ותקיא ללא הרף וישלחו אותך לאשפוז נראה אם תרצה לגעת באוכל כזה שוב..וכמו שאמרתי אני לא מתקרב לשם יותר..

מה שעצבן אותי שידוע לי שהפסיכולוג יכול לתת לי אישור לאכול בבית כי אני גר במרחק של 40 דק'.

אבל הוא פשוט לא.

tzolerguy - תראה, ירדתי 12 ק"ג, אחרי ששקלתי 62 בגובה 1.75

עכשיו אני 50 ויורד. וכן המראה של זה לא טוב לי.

אני יקח את מה שאמרת לתשומת ליבי ואני אפנה לרופא בדרישות לראות מומחה לגבי העניין..תודה.

Vitnir - אצלי אין מב"ס חדש שיכול לעשות מהפכה.. ומה שאני יודע שאם אני מגיע למשקל סביב ה 45 קילו יעיפו אותי מהצבא על זה.

הבעיה שכל יום אם אני יאכל אוכל כזה זה לא הכי נורמלי שיש, אני מעדיף לאכול ארוחת צהריים חמה וטובה ולא איזה חביתה.מה שכן הנקניקיות והשניצלים שיש במטבח הם באמת זוועה..

תודה על העצה (=

ולכל מי שחושב שאני מתפנק, במשך שנה שלמה אחרי 4 חודש של טירונות הייתי בשטחים ברמה א +.., וכל הבעיה עם האוכל זה מאז מה שקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בגלל אנשים כמוך הצבא שלנו ניראה כמו שהוא ניראה , את דריה עוד אפשר להבין היא בחורה אבל אתה גבר ומתנהג כמו ילד שמנת מגעיל.

גם ג'ובניק שיושב על התחת ולא עושה כלום וגם מתלונן על האוכל של חיל האוויר , פעם טעמת אוכל של חיל ירוק? שאתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, או שתאכל, או שתתיקע עם הבטעיות שלך. אתה מתנהג כמו ילדה קטנה שלא רוצה לאכול אורז שאמא בישלה. אתה פרנואיד ברמות מטורפות בכל הקשור לסטריליות, אתה לא תמות מהאוכל הזה, אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בגלל אנשים כמוך הצבא שלנו ניראה כמו שהוא ניראה , את דריה עוד אפשר להבין היא בחורה אבל אתה גבר ומתנהג כמו ילד שמנת מגעיל.

גם ג'ובניק שיושב על התחת ולא עושה כלום וגם מתלונן על האוכל של חיל האוויר , פעם טעמת אוכל של חיל ירוק? שאתה מדבר.

למה מה אתה עושה\עשית בצבא?

אני בחיל ירוק ויש אוכל סבבה, גם מלולכך אבל אני גם אל אוכל יותר בחדר אוכל שלנו ממתי שראיתי מה הולך שם...למזלי יצא לי טוב ואינ אוכל בקייטרינג כל יום.

בקיצור, תלך שוב לקפ"ס תספר לו את הכל בצורה מדוייקת ותגיד לו שאם הוא אל עוזר לך אתה מרעיב את עצמך עד ל45 ק"ג והולך כל יום למיון, נראה מה הוא יגיד על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לך שבן אדם שפוי ילך לאכול אוכל כזה?

תשלמו לי אני לא אוכל כזה אוכל.

זה לא ילד שמנת,זה דבר בסיסי לאכול אוכל נקי ולא לקבל קילקול קיבה.

והצבא צריך לתת את הדברים הבסיסים.

וזה שהוא גבר זה לא אומר שהוא חייב לאכול כל מה שנותנים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר תקבול את הקב"ן המעאפן הזה , ותאיים להתאבד , אגב בשביל הנקיון יש את הרס"ר מטבח לא?

לא עשיתי תורנות מטבח כבר כמה חודשים וגם עברתי בסיס אז אני לא יודע מה הולך במטבח שלי , אבל האוכל די טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלח את אמא שלך להתקשר למפקד שלך (סא"ל ומעלה) ולהגיד שהיא מודאגת ושהיא רוצה להפגש על הקב"ן שלא נתן לך כלום.

לתת לך לאכול בבית הוא כנראה לא, אבל יש תוספת קטנה למשכורת לכאלו שלא יכולים לאכול בבסיס (אלרגים לקמח וכו'). הכסף הזה אמור להספיק לך לסנדוויצ'ים בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל בסיס חיל אויר מגיש סלמון צלוי וברוקולי מאודה. תתפלא, גם בבסיסים שלהם יש חרא.

בבסיס שלי מצאתי שיער ערווה בצ'יפס (טבח עם שפשפת שלא מפסיק להתגרד) וחתיכות של ג'וק בסלט (הם לא ניקו את הקוצץ ירקות ונכנסו לשם ג'וקים). לא פעם היו לי קלקולי קיבה בבסיס, לא רק לי, בל"ג בעומר נדמה לי שזה היה, אחרי ארוחת ערב, למחרת בבוקר לחצי ממי שנשאר בבסיס היו שילשולים חריפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...