לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה. - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא אוכל בבסיס, ובעיה עם הקפ"ס--- צריך עצה.

liav12

Recommended Posts

לפותח הדיון

גם אני שירתתי בחיל האויר וגם לנו היו קצת בעיות עם המטבח והיו הרבה מטבחים

אם אתה יכול להעלות את הבעיה לדרגים גבוהים כמו המב"ס זה טוב

אם לא תתעקש. לך מקסימום לקפ"ס שוב ותסכים לטיפול שלו תראה לאן זה מוביל

אל תתבייש ואל תפחד כולה פסיכולוג.

אבל העיקר אל תתיאש, תתעקש.

מטבח צריך להיות נקי ולא משנה איפה הוא נמצא. חיל ירוק או חיל אפור או אני לא יודע איפה.

טבח שלא שומר על הניקיון ועל תברואה תקינה והיגיינה הוא מאנייק וזבל של בן אדם שצריך להיות בכלא.

ולכל אוכלי האוכל המלוכלך המקולקל או הלא הגייני שייבושם לכם.

אתם אולי בהמות אבל אנחנו לא אנחנו רוצים אוכל שאפשר לאכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי, 900 חיילים בארוחה, איזה אסון! בבה"ד חיל הים האוכל היה ממש בסדר וגם שם היו 3 חדרי אוכל ובכל ארוחה הם היו צריכים להאכיל למעלה מ-2000 איש, וזה עוד לא כולל אנשי סגל ואזרחים עובדי צה"ל. זה שהיה שם טבח שהביא ביד על האוכל זה משהו אחר (מזל שבשבוע שהוא היה שם היה לי כסף ואכלתי בקנטינה). אבל בבסיס שלי, כולה 200 איש וקצת (כולל אזרחים עובדים על צה"ל) והאוכל נראה כמו החיים שלי. פעם אפו תפ"א עם הקליפה... ועם החול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה אצלינו, זה היה בבה"ד חיל הים. זה היה טבח אתיופי אחד כזה, הוא היה שם כשכבר היינו בקורס והוא היה עובד בחדר אוכל של הטירונים. הוא היה מאד אבל מ-א-ד מוזר, היה נטפל לבנות. היה לו גם ראש כזה מעוות משהו. הוא היה בא למגורי בנות, יושב איתנו בפרגולה מתחיל לדבר על דברים משונים עד שכולם היו קמים ומתרחקים ממנו לאט ובשקט. אני לא יודעת איך לעזזל תפסו אותו, מה שכן, הוא קיבל 21 נפשי (בניגוד לשכלי שלך) וחצי שנת מאסר בפועל בכלא 6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר מקרה מתקופת השירות שלי, בו משגיח הכשרות שבין כה וכה לא היה עושה כלום, החליט לשים זין לגמרי.

אני שירתתי בחצרים שהוא בסיס גדול שהכיל בזמני כ- 5000 חיילים.

בין שאר הדברים שהמשגיח היה אמור לעשות היה ברירת הזרעים למיניהם, כדי לוודא שאין תולעים ושאר מרעין בישין.

כנ"ל לגבי הירקות ועוד.

לבחור נערכה ביקורת פתע במטבח והוא בלשון המעטה לא עבר אותה.

הוא עף קיבינימט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דריה חשבת לעשות איזה תוכנית ראלטי?

אני מוכן להיות הסוכן

רק מה10% שאני יקבל אני יקנה כמה בתים ברעננה :lol: :lol: :lol:

אני כבר הכנתי שם

דריה המושפלת

:lol: :lol: :lol:

ממה שאמא שלך מרוויחה באתרי פורנו, כבר יכולת לקנות פנטהאוס ברמת אביב. רק מי היה מאמין שיש סוטים כאלו בעולם שיסתכלו עליה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...