דיון בריאת העולם.. - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בריאת העולם..

Aviko

Recommended Posts

אני מרגיש שכבר עשיתי תבחירה שלי ...

תראה אני מצטער שזה נשמע כאילו אני מפנה את השאלה אליך, אבל קבל אותה כמן שאלה רטורית ישירה לדבריך -

אז בהנחה שיש לי את חופש הבחירה [שכבר עשיתי], מה אלוהים עשה בזה שהוא ברא אותי, לא תתקבל אצלו תחושת [הרגשת] פספוס ?

[תכונה אנושית לדבר לא מוחשי].

LOL, אני קוטל את עצמי.

:lol: :lol: :lol: - מדקה לדקה אני פשוט ......... :lol:[br]פורסם בתאריך: 8.01.2007 בשעה 18:45:04

מזכיר לי את סיפור המבול :-X

- אני מזלזל בסיפור הזה, נוצרת תחושה ש"אלוהים" הוא חסר מוסר, וכמו שזה נקרא בימינו, הוא ירד לרמה של העם המושחת.

אתה לא יודע עד כמה.

שנזכיר לאן הוא נעלם בשואה?

אהה..הוא נתן חופש לעם שלו :lol: :lol: :lol:

לא רוצה לפגוע ברגשות או משהו,

אבל אם אלוהים קיים, צריך לרצוח אותו. בתלייה. כמה שיותר כואב. כמו שעשו לסדאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלוהים ממזמן התאבד.

תחשוב איזה באסה זה להיות אלוהים.

כל היום שם למעלה, יודע מה הולך לקרות, יודע את העתיד. איזה מן משמעות יש לחיים שלך אם אתה יודע בדיוק מה יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח וואיי.... אקיצר, אם בחור דתי רואה תדיון הזה נראה לי יורה בנו אחד אחד :lol:

עזבו אתכם שטויות....

לדעתי אלוהים סתם בחור ממורמר שלא מוצא זיון טוב, אז הוא מוציא הכל עלינו :lol:

וואי בקיצור אני מדרדר פה מדקה לדקה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח וואיי.... אקיצר, אם בחור דתי רואה תדיון הזה נראה לי יורה בנו אחד אחד :lol:

עזבו אתכם שטויות....

לדעתי אלוהים סתם בחור ממורמר שלא מוצא זיון טובן, אז הוא מוציא הכל עלינו :lol:

וואי בקיצור אני מדרדר פה מדקה לדקה :lol:

ששש...!!

יצר הרע ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת באיחור אבל -

יש הרבה מאוד חיות שבגיל 0 לא יכולות להסתדר. בקבוצה הזו נמצאים הרבה מאוד עופות (כולל פינגוינים), כל חיות הכיס, והרבה מאוד יונקים שעד גיל מסוים הם תלויים לגמרי בהורים שלהם.

אינסטינקט היניקה קיים גם אצל בני אדם, וגם תינוק שרק נולד יודע לחפש את הפטמה ולינוק.

בני אדם מתפתחים הרבה יותר לאט מרוב בעלי החיים. חלק גדול מאוד מבעלי החיים עוברים התבגרות מינית הרבה לפני גיל 3, בעוד שאצל בני אדם זה קורה רק בעשור השני של חייהם, אז אין מקום להשוואה בין הולדת צאצאים בין חיות ובני אדם.

ועוד משהו יותר כללי-

שאילת שאלות, גם אם יש עליהן תשובות וגם אם לא - לא מוכיחה שום תשובה אחרת.

ברור לי שיש דברים שאני לא יודע, אבל זה לא אומר שאני אקבל את התשובה הראשונה שמישהו יזרוק לי.

שאמרתי גיל 0 התכוונתי כמה חודשים לאחר שנולדו ... לדוגמה: גידלו גוזל מסוג מסויים של ציפורים בצורה מלאכותית בלי ההורים והדביקו בו משדר אותו הציפור הגיע וחנה באותו מקום שאחרים חנו ..וכן גם ישן והגיע לבסוף לאותו מקום שכולם הגיעו, איך הוא יודע את זה ? חז"ל הגדירו כבר את זה שור ביומו קרוי שור...

אפסו לי כוחותיי להביא חלקים מההרצאה לידי כתיבה אז אם אתה באמת מתעניין, ומעוניין לדעת כנס להרצאה שפירסמתי בהודעות הקודמות שלי בדיון זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאמרתי גיל 0 התכוונתי כמה חודשים לאחר שנולדו ... לדוגמה: גידלו גוזל מסוג מסויים של ציפורים בצורה מלאכותית בלי ההורים והדביקו בו משדר אותו הציפור הגיע וחנה באותו מקום שאחרים חנו ..וכן גם ישן והגיע לבסוף לאותו מקום שכולם הגיעו, איך הוא יודע את זה ? חז"ל הגדירו כבר את זה שור ביומו קרוי שור...

אפסו לי כוחותיי להביא חלקים מההרצאה לידי כתיבה אז אם אתה באמת מתעניין, ומעוניין לדעת כנס להרצאה שפירסמתי בהודעות הקודמות שלי בדיון זה .

מתי כבר תבין שזה לא מוכיח כלום, ויותר מכך, חארטה אחת גדולה.

אם לפני 20 שנה מישהו כתב שהוא יודע שגוזלים צריכים לנשום! אז הנה! הוכחה לאלוהים! איזה יופי זה נשבע לך.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לול, תרדו ממנו... דברו איתו קצת חלש... הוא שומר על התרבות דיון הלא צינית לפחות כאן...[רוב הציניות שהייתה , בהפרזות :lol:]

עדיין, אני מקבל רושם שכל המטיפים למיניהם עושים את זה מסיבות מסוימות ... ולא בא לי ממש לפרט [ואין מה לנסות אפילו כי זה יסטה מהנושא..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד, התגובה שלך ממש לא עניינית... אפשר לענות עליה במיליון צורות.

האדם היחיד שנותן גב לדת פה זה לירון [תודה על התשובות הענייניות] - והוא עושה עבודה יפה, אני קורא הכל [למרות שחלק מהחומרים גם לא עניינים - התוכן של העברת המסר ילדותי].

וצצות לי שאלות חדשות כל רגע ורגע.

באמת aviko, תודה על פתיחת הדיון ;)

you wellcome

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ללמוד קצת יותר על האינטילגנציה של דולפינים ושמפנזות.

כבר הצליחו ללמד שימפנזות לדבר בשפת סימנים ולתקשר עם אנשים, ודולפינים כבר הוכיחו שהם יכולים ללמד אחד את השני רעיונות מסובכים בלי לראות אחד את השני אלא רק דרך קולות זאת אומרת שיש להם שפה מפותחת משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכפי שאמרתי דיון טיפשי מלכתחילה במיוחד באתר שלנו (מה..לא אמרתי? טוב אז עכשיו אני אומר)

ו- PsyMaster לבקש להשתכנע פה (או לנסות בכל מקרה) בממשותו ובקיומו של הבורא,

זה כמו לקבל הרצאה על מעלותיו של הבשר (לסוגיו) מקהל צמחוני מטעמים אידיאולוגיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף איך זה שלכל חיה שהיא יש תפקיד מסויים (תחום או כישרון ) לדוגמה: החפרפרת בונה מחילות .., הסנאי בונה שכרים ועוד מלא דוגמאות ....

(וזאת בזכות הארד דיסק עם התוכנה שניתנה לחיות ) בניגוד לאדם שיש לו את הארד דיסק ,אבל זקוק לרכוש את הידע (התוכנה ) כדי להצליח . כמו כן יש באדם את היכולת ואת הכישרון שיש בחיות כמו לבנות שכרים, בתים וכו ..

קוראים לזה "אינסטינקט" והוא מחליף (בצורה לא מושלמת) אינטיליגנציה. כשיש אינטיליגנציה, לא צריך אינסטינקט. ואכן, ככל שהחיה יותר אינטיליגנטית, כך האינסטינקטים משחקים תפקיד מועט יותר בחייה.

קח למשל גורי נמרים: הם יודעים באינסטינקט לרדוף אחרי דברים שבורחים מהם. אבל הם לא יודעים מה לעשות איתם אחרי שהם תופסים אותם, האמא שלהם צריכה ללמד אותם להרוג. כלומר גם להם יש "דיסק קשיח".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...