דיון בריאת העולם.. - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בריאת העולם..

Aviko

Recommended Posts

אתם לא תצליחו להגיע לתשובה.

זה כמו משוואה מתמטית שבסופו של דבר תגיעו ל- 0=0.

אין תשובה אז אל תחפשו אותה, פשוט תחיו את החיים, תהנו מהם ותהיו אנשים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האדם מטבעו רוצה לדעת את הכל כי הוא מפחד מאי הידיעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הסבר:

לפני 50 אלף שנה+- בני האדם היו מטומטמים, בלי שכל, בלי שום הסבר לשום דבר שקורה. ראו זבוב נגנבו.

ראו את השמש זורחת, נקרעו מפחד, ראו שהיא שוקעת, נרגעו, אבל אז בא הירח ועוד פעם באלגן!

-הבנתם את הפואנטה. לא היה שכל, אבל היה דאגות.

לאט לאט התפתחנו, המוח שינה את צורת החשיבה שלו עד שהוא הגיע לבעייה הכי גדולה של האנושות:

"מי אני?"

"למה אני כאן?"

ועוד שאלות שאין להם תשובות.

איך הכל התחיל? וואלה אין מושג.

למה באתי? אין מושג.

אהה!!!

הנה התשובה!

אלוהים!!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch:

כנראה שגם היום לחלק מהקופים המפותחים אין שכל. אז הם מסתמכים על זה עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראשית ברא סטיב ג'ובס את האפל והאפל 2. ויראה סטיב ג'ובס כי בוחטות הוא מוכר ויראה כי טוב ויהי ערב ויהי בוקר יום ראשון.

ויראה סטיב ג'ובס כי המון רב של חברות מוציאות מחשבים אישיים וכי לא לעד יחזיקו מכירותיו. ולכן קרא לטובי מהנדסיו ויאמר להם:

"צאו לכם מארץ האפל 2 וראו מה יש שם ובואו אליי עם הרעיונות ההכי טובים" וילכו מהנדסיו לארץ זירוקס, ויראו שם את הגואי, וימצא חן הגואי בעיני מהנדסי סטיב ושאול ישאלו את מושל ארץ הזירוקס "יש לך כוונה לשווק את זה?" ויומר להם מושל ארץ הזירוקס "השתגעתם ראיתם איך שולטים בח** הזה? עם מכשיר שנקרא כמו מכרסם ונראה כמו מכרסם מת!" והבינו מהנדסיו של סטיב שיכולים הם להשתמש ברעיון וחזרו אליו.

ויראה סטיב ג'ובס את הגואי ויראה כי טוב, ויהי ערב ויהי בוקר יום שני.

ועלה יקום עמלק הגייטסי ויגנוב את הגואי וישווק אותו, אך לא הגואי הקדוש האמיתי הוא אלא גולם חסר נשמה של גואי.

וישפר עמלק הגייטסי את הגולם וישפר את מראהו עד כי המוני עם הגואי הלכו שולל סביב נביא שקר זה, ויהי ערב ויהי בוקר 95.

ויראה לינוס את המתרחש ויחר אפו, ויאמר: "OMGOMGOMGOMGOMG KERNEL PANIC!111 (רק בפינית)"

ויכתוב לו קרנל חדש ויסחוף כ-3% בשוק הביתי וכ-25% בשוק השרתים ויראה כי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כדי להנות מהחיים ולהיות אנשים טובים יותר צריכים לחפש את התשובה, כלומר לחקור וללמוד מאחרים החכמים מימך (לחקור ולמצוא את האמת, "איזה החכם הלומד מכל אדם ", שנאמר מכל מלמדיי השכלתי) כי אם לא נלמד אז מאיפה לנו הידע להתנהג בצורה הטובה ביותר (האדם בטבעו שואף לשלמות)? לכן מטרת האדם היא ללמוד את הדברים החיוביהם ולעדן (לשפר )את אישיותו לטובה .

ועוד משהו תחשבו על כל המדענים והממציאנים כיום ממי הם למדו... ???

התשובה: הם למדו מחכמים מהם .. כגון: אנשטיין(תורת היחסות),תומאס אלווה אדיסון (ממציא הנורה) וכו.. הם לא המציאו הכל מחדש, אלא שיכללו ושיפרו .

החוכמה של המין האנושי היא שאחד לומד מין השני .

לדוגמה: עשיו ויעקוב . עשיו לא רצה ללמוד ... (עשה מה שבראש שלו, לא הקשב לאף אחד ), לכן הוא יצא רשע בניגוד ליעקוב שלמד ...

אני ממליץ לכם לראות את ההרצאה על עשיו ויעקוב מעניין מאוד

http://hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=9396&CategoryID=9&SubID=9030

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שללמוד כדי ליצור כלים חדשים זה מצוין.

אבל אני לא חושב שיש צורך בהקדשת חיים שלמים כדי למצוא את "התשובה" ולגלות בסוף שהיא 42 :P (אם אתה מבין למה אני מתכוון)

וד"א פרפקציוניזם זה אחד הדברים הגרועים יותר שיכולים להיות אצל בן-אדם. זה לא טבעי להיות מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קצת הבדל בין רצון ללמוד, לבין רצון לחיות טוב יותר ו"להיות בנאדם".

תראה, זה לא שאני אומר שבנאדם לא צריך לחפש חוקים כלשהם, זה ברור, וזה טבעי, הרי ללא חוקים העולם יראה כמו לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שללמוד כדי ליצור כלים חדשים זה מצוין.

אבל אני לא חושב שיש צורך בהקדשת חיים שלמים כדי למצוא את "התשובה" ולגלות בסוף שהיא 42 :P (אם אתה מבין למה אני מתכוון)

וד"א פרפקציוניזם זה אחד הדברים הגרועים יותר שיכולים להיות אצל בן-אדם. זה לא טבעי להיות מושלם.

לא הבנתי למה התכוונת שרשמת ..42 ? הריי מה רע לחקור את החיים ולחפש כל מיני דרכים ומקומות, כדי למצוא את התשובה\הדרך הכי נכונה\הטובה ללכת בה ?

ואם התכוונת שהאדם לא צריך לחפש כל הזמן מסביבו ואצל אחרים שלמות ועם זאת גם להתלונן על חסרות אצל אחרים. אני מסכים איתך כי אם כבר משהו אצלו לא בסדר .

אבל אני התכוונתי שעל האדם לשאוף לשלמות מבחינת המעשים וההתנהגות שלו (ויחפש מה עליו לשפר ? כדי להיות אדם יותר טוב ) כי אם הוא יחפש אצל אחרים את השלמות לעולם הוא לא ימצא (הריי זה שקרי ולא נכון לומר שאנשים הם מושלמים ואין בהם פגם) .

יש קצת הבדל בין רצון ללמוד, לבין רצון לחיות טוב יותר ו"להיות בנאדם".

תראה, זה לא שאני אומר שבנאדם לא צריך לחפש חוקים כלשהם, זה ברור, וזה טבעי, הרי ללא חוקים העולם יראה כמו לא יודע...

אתה בעצם ענית לעצמך במשפט השני :) . אני לא חושב שיש לי עוד הרבה מה להוסיף ;) הריי כדי לחיות טוב יותר ולהיות בן אדם, צריך האדם את המסגרת והחוקים שהוא רוכש באמצעות לימודיו (אחד תלוי בשני, סיבה מביאה לתוצאה ) .

שבוע טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית את אלוהים עושה את זה?

סליחה שאני מצטט משהו מהדף הראשון [גם לא קראתי את כל שאר הדפים, אולי מחר]

אבל יש לי שאלה לאביקו:

ראית את ההורים שלך עושים אותך?! אז מה? זה מוכיח משו? :lol: ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה התכוונת שרשמת ..42 ? הריי מה רע לחקור את החיים ולחפש כל מיני דרכים ומקומות, כדי למצוא את התשובה\הדרך הכי נכונה\הטובה ללכת בה ?

ואם התכוונת שהאדם לא צריך לחפש כל הזמן מסביבו ואצל אחרים שלמות ועם זאת גם להתלונן על חסרות אצל אחרים. אני מסכים איתך כי אם כבר משהו אצלו לא בסדר .

אבל אני התכוונתי שעל האדם לשאוף לשלמות מבחינת המעשים וההתנהגות שלו (ויחפש מה עליו לשפר ? כדי להיות אדם יותר טוב ) כי אם הוא יחפש אצל אחרים את השלמות לעולם הוא לא ימצא (הריי זה שקרי ולא נכון לומר שאנשים הם מושלמים ואין בהם פגם) .

אתה בעצם ענית לעצמך במשפט השני :) . אני לא חושב שיש לי עוד הרבה מה להוסיף ;) הריי כדי לחיות טוב יותר ולהיות בן אדם, צריך האדם את המסגרת והחוקים שהוא רוכש באמצעות לימודיו (אחד תלוי בשני, סיבה מביאה לתוצאה ) .

שבוע טוב .

להיות אדם דתי זה לא אומר להיות אדם טוב.

דת זה דבר רע. אתה מנסה להוציא אותה בפנים טובות.

אהה והתשובה שלך, זה לא אלוהים, זה פשוט להשלים עם המציאות שאתה לא יודע איך הכל התחיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...