דיון בריאת העולם.. - עמוד 18 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון בריאת העולם..

Aviko

Recommended Posts

• תגובות 353
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה נמצא בקניון עובר ליד המקדונלדס, לפתע אתה רואה דלת של דירה כלשהי מס' 49 נכנס לדירה פתאום אתה מוצא את עצמך במרפסת

משקיף לים

חחח זה לא חלום אחי זה נקרא סמים קשים :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תפיסת עולם צרה, קשה להבין משהו.

איך מישהו בכלל יכול להגיד משהו "על בטוח". מילא יגיד יכול להיות אלוהים ויכול להיות שלא, אבל בטוח??

חלומות אגב זה איפה שהתת הכרה שלך נפגשת עם התודעה שלך בצורת סמלים שעברת במשך היום-בד"כ התת הכרה שואפת לשפר את עצמה הרבה יותר טוב מההכרה ולכן כדי להקשיב לחלומות שלנו.

כמובן שזו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה לך איזה דיון זה ?

הגענו לנושא הזה במסגרת הדיון, אז אל תתלונן.

אגב, למדתי על זה באוניברסיטה, עוד בכיתה ח' ... היה משהו כמו נוער שוחר ::)

בקיצור, המרצה שלנו , הסביר על זה שמדובר באוסף ...

אני אספר לכם כמה דברים...

אם תסתכלו על חבר באמצע שהוא חולם, תראו שעיניו מרצדות [זזות מצד לצד במהירות], כמובן, שהמטרה של

זה היא על-מנת "לראות" דברים מהזכרון ... ואז נוצר החלום..

ולגברים שבינינו, תדעו לכם... שאתם נמצאים במצב של חלום... [יש גם מצב שנקרא שינה עמוקה]...

האיבר עומד בפול גז בצורה מטורפת... וזה לא משנה על מה אתם חולמים, אפילו על על עצים. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזשהו מקום איזה מאמר, שהיה כתוב בו שידיו של אריסטו היו כבולות ע"י הכנסיה הנוצרית.

אז ככה שאני לוקח את דבריו בערבון מאוד מוגבל.

(למרות שהוא הגה דברים מאוד יפים וחשובים)

האנושות והמדע היו כבולים בכבלי הדת אלפי שנים.ככל שהאנושות השתחררה,כך המדע התקדם.

הדת,אלוהים וכל השאר,הם תירוץ של בני האדם כי הם עצלנים מדי כדי לחפש תשובות.לא נעים לי מכל אלו שמאמינים

באלוהים,אבל תסתכלו על העובדות...(ב200 שנה האחרונות הייתה התקדמות מדעית ענקית בהשוואה לאפלי השנים שקדמו להן

ולמה?...^)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנושות והמדע היו כבולים בכבלי הדת אלפי שנים.ככל שהאנושות השתחררה,כך המדע התקדם.

הדת,אלוהים וכל השאר,הם תירוץ של בני האדם כי הם עצלנים מדי כדי לחפש תשובות.לא נעים לי מכל אלו שמאמינים

באלוהים,אבל תסתכלו על העובדות...(ב200 שנה האחרונות הייתה התקדמות מדעית ענקית בהשוואה לאפלי השנים שקדמו להן

ולמה?...^)

כי אנשים התחילו לקבל שכל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי באיזשהו מקום איזה מאמר, שהיה כתוב בו שידיו של אריסטו היו כבולות ע"י הכנסיה הנוצרית.

אריסטו חי 300 או 400 שנה לפני הספירה הנוצרית, איך בדיוק הכנסיה שבכלל עוד לא היתה קיימת היתה יכולה להגביל אותו?

מאות שנים מאוחר יותר, התאוריות של אריסטו הפכו לדוגמה כנסייתית שאסור לפקפק בה. את גלילאו שרפו כי הוא העז לסתור את אריסטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק שאנשים קוראים לטכנולוגיה "קידמה".

במה התרבות שלנו השתפרה אני לא יודע, כולם עצלנים יותר בגלל שהכל אוטומטי, מישהו בכלל זוכר משהו עם כל הטכנולוגיה שעושה לנו את כל העבודה. עוד מעט ימציאו בנאדם מלאכותי ואז הוא יחיה במקומינו וזהו.

כל דבר שהאנושות עושה היא השתקפות של מה שהיא מרגישה וכל הדברים האלו יש סיבות, בדיוק כמו מרד נעורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...