פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

ניתוח לב פתוח לכל דבר. עכשיו נשאר רק להחליף את הכבל ואז אני מגיע לאותו המצב בדיוק שבו לארי מ-headphile.com מוכר את האוזניות האלה. רק שאני לא אהבתי אותן סגורות אז השארתי פתוח.

חשוב לזכור, לי כל החלקים למודים האלה (לא כולל פאדים שהם נפרדים) עולים משהו כמו 40 דולר סך הכל ואני נהנה מהתהליך. לארי לוקח 300-400 דולר על השידרוגים האילו בדיוק!!

עוד סיבה למה DIY הרבה יותר טוב. כיף, זול, וחינוכי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמובן שיש סיכון. לכן, מי שלא יודע לעבוד עם מלחם לא כדאי לו לעשות את זה.

בפרוייקט הזה ראיתי למה טוב שהשקעתי את ה-100 שקלים במלחם. זה אולי לא עמדת הלחמה אמיתי שעולה 200 דולר, אבל זה בהחלט עוזר כשיש לך מלחם חזק שמחמם במהירות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשאול באיזה כבל ובאיזה פלאג אתה תשתמש ומאיפה הזמנת אותם?

22gauge copper wire covered with silver with teflon insulation.

צוטט מהלינק שלו לאתר ההוא בדף הקודם.

מאיפה הוא קונה אני כבר לא יודע.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אספת את הידע העצום הזה אגב?

לא יודע עד כמה עצום, אבל את הידע שכן יש לי למדתי דרך התחביב זה. אני מסתובב בתחום כבר שלוש שנים בערך. לפחות משהו צריך ללמוד, לא? :)

כל העניין פה הוא לדעת לזהות מה חסר לך בסאונד, ולנסות לחשוב על דרכים לפתור את זה. או, לחילופין, לנסות הכל עד שמגיעים לתוצאה הרצויה LOL.

אפשר לשאול באיזה כבל ובאיזה פלאג אתה תשתמש ומאיפה הזמנת אותם?

22gauge copper wire covered with silver with teflon insulation.

צוטט מהלינק שלו לאתר ההוא בדף הקודם.

מאיפה הוא קונה אני כבר לא יודע.

-ג'ו

ג'ו, למעשה, הדבר שציטטת הוא מה השתמשתי לחיווט הפנימי. אני קיצרתי אותו לעומת החיווט המקורי בכדי שיהיה קצר עד כמה שאפשר. החיווט שבפנים הוא 22AWG (לא זוכר כמה זה במ"מ - תבדקו בגוגל אם זה מעניין). אבל לכבל של האוזניות זה לא מספיק לי. למרות שרוב החברות משתמשות בכבל כזה בערך, אני בחרתי בכבל 18AWG שהוא עם קוטר גדול פי כמה, אבל עדיין על גבול הנסבל מבחינת הגמישות שלו. החיווט שבחרתי גם הפעם הוא חיווט נחושת מצופה כסף (הוא אמור להיום בסטנדרט צבאי, אבל זה לא ממש מעניין אותי :)). הכבל שהזמנתי יכיל 19גידים מה שטוב מאוד כיוון שכך יהיו פחות הפרעות בכבל (מי שלמד פיסיקה בתיכון יבין את זה, בדיוק כמו שמשתמשים בהמון "דפים" דקים בשנאים בכדי להפחית רעשים. הזמנתי את זה מאיביי, המחיר יהיה לקרת ה-20 דולר ל-15מטר של חוט יחיד.

את הפלאג עוד לא קניתי. מצאתי משהו טוב ויפה, אבל המקום שממנו צריך להזמין אותו אל הכי קורץ לי. לכן, כנראה שאני אמשיך בחיפושים בינתיים. אם מישהו פה יודע איפה יש בישראל פלאגים איכותיים של TRS (חיבור גדול) אני אשמח לשמוע.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL! שנים לא שמענו ממך בן אדם. ידעתי שבסופו של דבר תצא מהצללים :D

אתה מוזמן תמיד להגיע לשמוע אותן. אני לא יודע אם זה הצליל שאתה מחפש, תלוי מאוד בהעדפות שלך בנוגע למוזיקה וגוון הצליל, אך בדברים האבסולוטיים כמו פירוט ו"גודל" של קשה להתחרות איתן :)

ד"א, אם עדיין יש לך את ה-580 (או שכבר השתדרגת?) תביא אותן איתך ותשמע אותן עם המגבר :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצבא לקח אותי.... ;)

ה580 עדיין אצלי, אין כסף למשו יותר טוב כרגע.

מה גם שאני הולך למכור את האוטו שלי (מן הסתם) וכנראה לקנות אוטו חדש יחד עם אחותי אז צריך לקנות גם מערכת חדשה :)

בכל מקרה לגבי , אתה מכיר אותי פחות או יותר מבחינת גוון, רגוע, באס פאנצ'י, פירוט ומהירות וצליל הכי נאמן למקור שניתן.

צריך לבדוק עם קצת קלאסית וקצת רוק רך את האוזניות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבקשתו של יותם, אני מעדכן למרות השינוי הקטן מאוד.

מצאתי בשעה טובה פלאגים איכותיים (והזמנתי 10, שכנראה ממש טובים, כי 5 מהם כבר הולכים לאנשים אחרים :o) והם כבר אצלי. עכשיו אני מחכה לכבל שיגיע לפני שאני אוכל לסיים את ההחלפה של החיווט.

למזלי הצלחתי למצוא את הפלאגים האילו במחיר טוב (5$ ליחידה). פלאגים קודמים שהשתמשתי בהם שהתנוסס על גבם השם neutrik עלו אותו הדבר בערך והיו פחות יפים, ופחות נוחים לעבודה, ופחות חזקים. הפעם הלכתי לא על השם של היצרן, ויצאתי מאוד מרוצה (בינתיים, לפני שהתחלתי את ההלחמות לפחות).

גוף מתכת מצופה בגימור שחור מבריק יפה, עם הארכה של גומי שעוזרים להקנות הרגשה של איכות בלי שום צורך בשרינקים. בהחלט תמורה טובה לכסף.

img2246au5.jpg

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נהנה מאוד.

עמית, בנוגע לפלאג. אני לא מאמין שפלאג יכול לעשות הבדל בסאונד (לפחות לא לטובה) אני קונה פלאגים טובים בגלל כמה סיבות:

1- לוודא שהוא לא פוגע באיכות.

2- לוודא שהוא יחזיק הרבה זמן.

3- לוודא שהבידוד יעמוד בטמפרטורה של ההלחמה.

4- לוודא שיש לו סיכוך טוב.

5- לוודא שהוא נראה טוב.

6- לוודא שהמגעים יהיו מצופים זהב ולא פליז אשר משחיר מהר מאוד ולא תורם בכלל למעבר חלק של האות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...