פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 7 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

אני מצטער על הדאבל פוסט שלי שכל כך נפוץ בדיון הזה, אבל אני פשוט חייב לציין. הפירוט של האוזניות עכשיו הוא הטוב ביותר ששמעתי איי פעם. יותר טוב מה-W5000 עם MPX3 SLAM ששמעתי, יותר טוב מה-GS-1000 עם ה-GRACE 902, יותר טוב מה-OMEGA2 שיצא לי לשמוע, פשוט הפירוט הטוב ביותר ששמעתי. וזה עם כרטיס קול EMU 1212M ולא איזה CDP יקר ופלצני. פשוט מדהים.

שי, זוכר את הגרסא של Carmen שכל כך אהבת, מסתבר שיש בה פרטים שלפני זה בכלל לא שמענו. נקישות מיותרות בהתחלה של ההקלטה, עכשיו אני שומע אותן ברור ביותר.

באלבומים של ELOY שהוקלטו לפני 20 שנים אני שומע כלים שלא היו לפני זה בכלל. בהקלטות של ג'אז הקונטרה-באס קיבל מימד נוסף, פשוט צליל שלם, מפורט, מדויק, ממוקם בצורה מושלמת ברוחב ובעומק. למרות שמבחינת הרוחב של הבמה ה-701 טובות יותר, אני חושב שלא יהיה מוגזם להגיד שהאימג'ינג של ה-340 כעת הוא מדויק עוד יותר בהפרש מורגש. מה שמבאס זה שעכשיו יש הרבה הקלטות שנשמעות הרבה פחות מרשים כיוון ששומעים את הדיסטורשן והרעשים המיותרים שלהם. 4 העונות של ויואלי בניצוחו של ניגל קנדי, הקלטה מודרנית מאוד ליצירה הקלאסית הזו, הקלטה שהרבה אנשים שמעו אצלי ואהבו מאוד (שי, ענאן, רפי, ועוד רבים וטובים) עכשיו נשמעת הרבה פחות מרשימה. שומעים דיסטרשן בהקלטה, זה משהו שלא שמעתי עד עכשיו עם שום .

לעומת זאת, ההקלטות האחרות של ויואלדי שאני שומר בפלאק נשמעות מדהים! אני מקבל אורגזמות מלשמוע אותן. כל הנקישות, כל משיכות המיתר, כל נשיפה בחצוצרה, ההרמוניה השלמה של הכלים נפרסת לי מול הפנים בפירוט מדהים, עם במה ענקית ומיקום מושלם, הצורה הטובה ביותר שאני מכיר לשמוע קלאסית.

הקטע המפתיע ביותר הוא דווקא בסגנונות שבהם ה-K340 היו חלשות יותר. אלקטרונית למשל. באלבום Revolutions של Jean-Michel Jarre (שאני מניח שמי שמכיר את המוזיקה שלו יודע שמדובר באלקטרונית מדהימה, לא טראנסים, אלא דברים שונים לגמרי) אין לי שום בעיות עם הצליל כמו שהיו מקודם. פעם ה-decay הארוך הפריע קצת, עכשיו הוא לא, איכשהו הוא לא, למרות שהוא עדיין שם. באלבום של Katatonia שהוא מטאל מעולה אני מקבל מפורט, גדול, פאנצ'י בצורה שלא הייתה מביישת אפילו טובים, וכל זה מאוזניות שעד לפני המודים נקודת החולשה הגדולה ביותר שלהן מבחינתי הייתה מטאל.

.....הסאונד עכשיו הוא פשוט מדהים........

......... אני חושב ש-K340 משודרגת לחלוטין כמו הזוג הזה היה האוזנייה המושלמת בשבילי לכל שקיימת, וכך גם לכל אחד אחר עם העדפות כמו שלי (סאונד מפורט, מדויק, גדול, פאנצ'י, לא כהה בכלל). זה לא אומר שאני אסתפק רק בהן לכל החיים, אחרת אני אצטרך למצוא לעצמי תחביב אחר (:D) אבל זה בהחלט אומר שמצאתי את הארץ המובטחת שלי בעולם האוזניות. המערכת שלי עלתה לי פחות ממה שעולות חלק מהאוזניות ששמעתי בלי מגבר מקור וכבלים, אבל עדיין המערכת שלי היא הטובה ביותר ששמעתי (לטעם שלי כמובן).........

Anatoli.

(בפוסט כזה ארוך צריך לקצר קצת על מנת להמחיש את החלקים החשובים P= )

ואתה בכל זאת מוכר אותן? תאמין לי אנטולי, אני לא מבין את איך המוח שלך עובד, ההגיון שלך ממש מעוות.... :kopfpatsch:

אני חש קצת מאוכזב שלא ייצא לי לשמוע אותן משודרגות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

brake in

אני אחד מהאנשים שחושבים שהדבר הזה אמיתי. לכן אני נותן להן לנגן כל הלילה אחרי שינוי כמו החלפת כבל, ומניסיון שלי זה עושה הבדל. לא משנה אם הוא פיסי או פסיכולוגי, הוא קיים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אותך, אתה מגיב לאט מדיי :)

הן כבר ארוזות ויוצאות לדואר על הבוקר. הבן אדם כבר שלח לי את הכסף, וגם הוא מחר שולח לי את האוזניות שלו, אז אני לא יכול לעכב את זה.

לא משנה, את הזוג הבא תשמע, הוא יהיה לפחות באותה הרמה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצער רב, וביגון עמוק, אני מודיע לכולם, נפרדתי מה-K340, וכעת אני רשמית בלי (עד שיגיע הזוג הבא כמובן). עכשיו אני לא יכול לשמוע באוזניות :(

נו טוב, נסתפק ברמקולים בינתיים :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצער רב, וביגון עמוק, אני מודיע לכולם, נפרדתי מה-K340, וכעת אני רשמית בלי (עד שיגיע הזוג הבא כמובן). עכשיו אני לא יכול לשמוע באוזניות :(

נו טוב, נסתפק ברמקולים בינתיים :)

Anatoli.

אנטולי בן אדם אתה סוג של נרקומן אתה יודע את זה ..... :lol:

אבל נרקומן עם אחלה ידיים .... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרקומן? למה נרקומן?! ???

סך הכל התחביב שלי הוא DIY. אני אוהב להתעסק עם לשפר דברים, ועם הלחמות וחיתוכים, והכנת כבלים וכו'. אני לא רואה שום סיבה למה לא למכור כאלה אם אני מקבל סט זהה שאני יכול לשפר ולהביא לאותה הרמה תוך כמה שעות של עבודה, ואפילו לרמה גבוהה יותר (הפעם כנראה שאני אביא פאנלים מעץ לצדדים וציפוי עץ לפלאג :))

ד"א, אם כבר הזכרתי כבלים, הנה הכבל האחרון שהכנתי מאתמול, נועד לחבר EMU 1212M (או כל כרטיס עם חיבורים כמו שלו) לאוזניות (הכבל ד"א, הוא של בני (inglor)):

img2320wl2.jpg

עכשיו אני משועמם ברמות LOL אין מה להלחים. כל הכבלים שאני צריך למערכת שלי כבר הכנתי מזמן, שום כבלים לאנשים אחרים אין כרגע, ואוזניות להתעסק איתן אין לי (וגם כשיהיה אני אחכה איזה שבוע לפחות עד שיגיעו כל החלקים שאני צריך, עשיתי 4 הזמנות מ-4 מקומות בשביל החלקים :D). עוד חודש וחצי , ואז לא יהיה זמן לזה :-\

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש, אבל השאלה היא האם זה שווה את זה. בסופו של דבר זה מגבר שעולה פחות מהחלקים של המודים.

קיצור, אני עכשיו בדילמה. אני רוצה לשים כיסוי עץ בצדדים, כיסוי עץ על הפלאג, וכיסוי עץ על הפיצול של הכבל.

http://www.headphile.com/img230.jpg

פה יש הכל חוץ מהציפוי של הפלאג.

הבעיה היא שזה עולה לא קצת. 45$ כיסוי לצדדים, 20$ כל אחד מהאחרים. מה דעתכם אנשים?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...