פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט ה-K340, מודינג לאוזניות - הסט החדש עבר את כל המודים, עמוד 17 תמונות!

anatoli

Recommended Posts

עידכון קטן בנוגע לצליל. עכשיו, אחרי כמה שעות שהאוזניות מנגנות ואני התרגלתי לצליל, אני חייב לציין שהוא נשמע לא פחות טוב מאשר מקודם. לקח לי כמה שעות להתרגל איזון החדש השלו, אבל עכשיו הוא מרגיש נכון. עדיין יש פירוט מעולה, וצליל מאוד מאוד מדויק. הכינורות עדיין חוגגים עם הויולות, והגיטרות עדיין נשמעות מעולה, סך הכל הצליל יותר מאוזן וקצת יותר "רגוע". שיפור לטובה בטווח הרחו שכן ככה אפשר להאזין במשך זמן רב יותר מבלי להתעייף.

ד"א, למישהו פה יש ראש גוס למקדחה? אני צריך בשביל לחתוך את הגרילים של האוזניות :D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לארי גנב. עזוב משלוחים ובעיות מכס. הוא רוצה 400 דולר על מוןדים בסיסיים מאוד שלוקח לו שעה לעשות והחומרים עולים לו לא יותר מ-50 דולר.

אני אעשה הכל לבד. את ה-woodies יהיה בעיה לעשות רק מבחינת להשיג את העץ וזהו. אם יש לך מושג איפה אפשר להשיג כאלה מוכנים זה יעזור מאוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, לא רציתי לחכות, וישבתי כבר עכשיו על השלב הבא במודינג של האוזניות שלי. הפעם, הכנת המסכים מבד במקום הפלסטיק. אני מצרף של התהליך, לבקשתו של עמית ;)

ובכן, החלק המקורי הוא פלסטיק כמו גריל מאוד צפוף של מאוורר. השלב הראשון, לחתוך בצורה גסה יחסית את החלק הפנימי של המסכים עם קאטר של אלקטרוניקה:

img2187tj9.jpg

שלב הבא, לשייף עם פצירה (מעוגלת בלבד! ישרה רק תהרוס הכל!) עד שכל הפלסטיק נהייה ישר ללא בליטות כלל:

img2188ki4.jpg

אחרי הסיום עם הפצירה, הפאנל נראה בערך כך:

img2189os5.jpg

שלב הבא ואחרון בהכנת הפלסטיקים הוא שטיפה במיים (להוריד שברים), ייבוש, ואז שיוף עם נייר שיוף. אני עשיתי שימוש בנייד מספר 150 שהוא עדין מספיק למטרה זו:

img2190th5.jpg

אחרי כל זה, הפסטיקים יהיו חלקים לגמרי וייראו כך:

img2191gz0.jpg

עכשיו, הפלסטיקים מוכנים, נשאר להוסיף את הבד. אני בחרתי בבד שחור שיתאים לשאר האוזניות. במקרה הזה כמו בכל אוזנייה ורמקול, כדאי להשתמש בבד "שקוף" כמו שיותר מבחינת . אני בחרתי להשתמש בבד זהה לזה שמשתמשים בו בגרביונים וגרביים ממש ממש דקות. זהו בד שקוף לגמרי מבחינת התדרים בתחום השמיעה שלנו, ורואים את זה בשקיפות הויזואלית שלו.

השלב הלפני אחרון, מלבישים את הבד על גבי הפלסטיקים, מותחים במידה הנדרשת (כך שיישב כראוי, אך יהיה קצת גמיש עדיין), קושרים מאחור כדי שלא יזוז בזמן שהדבק מתייבש, ומדביקים. אני עשיתי שימוש בדבק שמתאים במיוחד לצורך הזה, הוא מיועד לבדים, ויניל, ופלסטיקים למיניהם. בסיום התהליך מקבלים את התוצאה הבאה:

img2194mg7.jpg

אני מקווה מאוד שהכל ימשיך כמתוכנן גם עם השלבים הבאים של המודינג. אני ארכיב את החלק הזה עוד כמה דקות, ואבדוק אם אני אוהב את הסאונד או לא. אני אעדכן מאוחר יותר/מחר.

עריכה:

מצורפת למטה תמונה של המצב לפני ואחרי אחד ליד השני (יש לי זוג נוסף בשביל השוואות).

Anatoli.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. כיוון שלא שמתי את זה מקודם, הנה תמונה של הפאדים מהעור לעומת הפאדים מהבד:

img2197ge1.jpg

הפאדים מהבד הרבה יותר נוחים.

ועכשיו הדבר החשוב יותר, האוזנייה לפני ואחרי המוד האחרון של ה-screens:

לפני:

img2198sm0.jpg

כפי שניתן לראות, הפלסטיק חוסם חלק גדול מאוד משטח הפנים, וברור כמובן שהשפעה על הסאונד, קיימת.

אחרי:

img2199hb3.jpg

כפי שניתן לראות, הדרייברים פשוט נראים בבירור שאין כמותו. אפילו יותר מאשר ב-A900 שהיו לי שבהן היה בד שקוף מאוד.

מבלי לספר יותר מדיי. אני כן אגיד שני דברים. הסאונד השתנה, ולטובה. פרטים בדיוק בנוגע לשינויים בסאונד יבואו בהמשך אחרי שאני אעשה עוד כמה האזנות.

דבר חשוב מאוד לציין. במקור זו הייתה אוזנייה מדהימה בסאונד, אבל עלובה מאוד מבחינת נוחות, ולא יותר מאשר ממוצעת במראה שלה. עכשיו, הפאדים שינו את המראה והיא נראית טוב הרבה יותר. והנוחות, פשוט מדהימה. מתיחת הגומיות, החלפת הפאדים, והחלפת המסכים לבד, כל אלה יחד פשוט הפכו את האוזניה לאחת הנוחות ביותר שיצא לי להשתמש בהן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איי איזה מודים ברמה ממש מקצועי פצצות.

אני לא חושב שראיתי אפילו בהייד פי משהו שעשה כזה screen mod ב- k340 ,תפרסם שם אנשים בטח יתלהבו.

אנשים צריכים להבין ש- diy פשוט שולט מגיעים לתוצאות מעולות במחירים זולים.

עכשיו שלב הבא woody ו- recable ואפילו פילדוקס יתחיל לקנא בך. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה של עבודה, אנטולי. עכשיו רק נישאר לשלוח לAKG - ללמד אותם איך להכין את האוזניות שלהם.

איכפת לך לפרט לנו איך כל השינויים האלה השפיעו על הצליל וה<מבטא: אלכסי בביצוע אנטולי>DK<\מבטא>?

נ.ב

עכשיו כדאי לך למצוא את הפלאגים האלה בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL! תקבל פלאג אל תדאג.

בנוגע לסאונד, למרות שעד עכשיו שמעתי רק חלק טן ממה שאני מתכוון לשמוע, ההבדלים גדולים מאוד.

הצליל כולו השתפר. גדול ו"פתוח" יותר. decay עוד יותר טוב מאשר מקודם. רזולוציה, דיוק, פירוט, כולם השתפרו מאוד. הבאס קיבל תוספת משמעותית לפאנץ' שלו, ונהייה יותר "מלא". הבמה גדלה מאוד, אבל האימג'ינג השתפר גם כן.

דבר חשוב מאוד הוא שזה השתפר גם בעוצמות נמוכות, ואין שום זכר לבהירות יתר בצליל למרות הפירוט המדהים הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון נראה פצצה :xyxthumbs: :xyxthumbs:

דבר שני אני רוצה להכין קופסה מעץ לגראדו שלי משהו בסיגנון של אביאד אם אתה זוכר.

הבעיה שאני לא יודע באיזו מידה לעשות אותה יש רעיונות :s05: :s05:

דבר שלישי גם אני עשה מודים ל SUPERFI שלי אני מכין ספוגים כבר אספתי 6 סוגים של אטמי אוזניים שונים

דבר רביעי אני לא רוצה לטפטף אבל מישהו הזכיר פלאג אז אתה זוכר משהו על אינטרקונקט באורך 15 ס"מ???? :jump: ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL!

דיי להכניס לי ספאם לדיון. בנוגע לכבל, דבר איתי בפרטי. אני כנראה אצטרך לעשות עוד אחד-שניים כאלה בקרוב אז ננסה לסדר משהו, בינתיים לא מצאתי דברים מתאימים בישראל.

בנוגע לשאר הדברים, דבר איתי מחוץ לדיון הזה גם כן :D

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא, בקרוב.

אני מתכוון לשחק קצת עם המילוי של החלל של האוזנייה. יש לי בבית ספוג שאמור להתאים למטרה הזו, אבל אין לי כל כך כח לזה עכשיו :)

ברגע שאני אמצא כבל איכותי מספיק במחיר הגון אני אעשה גם החלפה של הכבל לכבל איכותי יותר עם 2 כניסות (אחת בכל צד) ולא רק אחד כמו עכשיו שעוברת דרך האוזנייה (מה שאני מאוד לא אוהב בנושא של הפרעות חשמליות).

יש עוד כמה רעיונות, אבל כרגע כולם רעיונות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי עוד מודים :)

לתמונות אני מפנה לפה:

http://www.head-fi.org/forums/showthread.php?p=2600341#post2600341

אני רק אציין מה עשיתי ומה זה עשה לסאונד.

דבר ראשון שעשיתי היה לסגור את החלק האחורי של האוזנייה אשר היה פתוח. השתמשתי בספוג אטום שלא יאפשר מעבר אויר אבל ימנע רזוננסים. ההשפעה הייתה פאנץ', חזק יותר בבאס. בהקלטות מסוימות זה עזר, באחרות לא ממש, אז הסרתי את זה :)

הדבר הבא שעשיתי והוא הקשה והמסוכן ביותר עד עכשיו היא לפרק את ההלחמות בפנים, להחליף את החיווט הפנימי, ועקיפה של האלקטרוניקה אל הדרייבר הדינאמי. הסיבה שעשיתי את זה היא שהדרייבר הדינאמי רק סובל מהאלקטרוניקה שמבחינתו היא סתם חיווט והפרעות בדרך. זה מסוכן מאוד כיוון שהכל עדין מאוד, ואני אפילו שברתי אחד מהמגעים של הדרייבר האלקטרוסטטי. למזלי, שברתי את המגע החיצוני, ואני יודע איך הוא עובד אז הצלחתי לתקן את זה ואפילו לעשות את המגע רחב יותר.

ההשפעה על הסאונד היא צליל הרבה יותר "זורם" "ונוזלי". פשוט צליל קסום ופירוט שאין כמותו! הפירוט הטוב ביותר ששמעתי בחיים שלי! למעשה, הצליל כל כך מפורט שהוא על גבול הבהירות. לשמחתי זה על גבול הטעם הטוב. ייתרון נוסף של מה שעשיתי היום הוא שכעת כשאחליף את החיווט החיצוני (שהזמנתי לפני כמה דקות! :)) העבודה תהייה קלה הרבה יותר. כמו כן, אני חושב לנסות שוב לאטום את החלק האחורי של האוזנייה. ייתכן ואני אעשה זאת כבר היום.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...