איזה מבין המכנסיים הכי יפים לדעתכם ? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מבין המכנסיים הכי יפים לדעתכם ?

Black_Citadel

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: נמאס מימה?

זה מעליי,מה ת'חש "בחברה" שאתה חוזר אחרי אחרים? :lol:

למה בדיוק נמאס?נמאס לקבל ת'אמת בפנים?תתמודדו ;)

מה תאמת בחיים אני בטוח שאתה בן אדם חסר חיים שפשוט אין לו מה לעשות חוץ מלדבר שטיות בפורמים ואתה עוד אומר לקבל את האמת בפנים? :s07:

ואני בטוח שאתה ילד קטן בן 13 +- לפי שאר התגובות שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=229077.msg2011337#msg2011337 date=1167762155]

מה תאמת בחיים אני בטוח שאתה בן אדם חסר חיים שפשוט אין לו מה לעשות חוץ מלדבר שטיות בפורמים ואתה עוד אומר לקבל את האמת בפנים? :s07:

ואני בטוח שאתה ילד קטן בן 13 +- לפי שאר התגובות שלך

14.9*

אני חסר חיים? :lol: לי אין 1,971 תגובות :screwy:,על איזה אמת אתה מדבר בדיוק?זה לא אמת.זה שאתה לוקח את הדברים שאני אומר ואומר את זה עליי לא הופך את זה לאמת,זה נקרא - חוסר דעה וניסיון להצחיק ולהרשים את הפורום. אז זהו שלא..ת'לא מצחיק,ולא מרשים.

edeNF ,שתוק לא נסיתי להצחיק פה אף-אחד, אני מצחיק רק ת'חברים שלי,ולא חבורה של.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

14.9*

אני חסר חיים? :lol: לי אין 1,971 תגובות :screwy:,על איזה אמת אתה מדבר בדיוק?זה לא אמת.זה שאתה לוקח את הדברים שאני אומר ואומר את זה עליי לא הופך את זה לאמת,זה נקרא - חוסר דעה וניסיון להצחיק ולהרשים את הפורום. אז זהו שלא..ת'לא מצחיק,ולא מרשים.

edeNF ,שתוק לא נסתי להצחיק פה אף-אחד, אני מצחיק רק ת'חברים שלי,ולא חבורה של משקפופרים חולי מחשב.

1 אני מאחל לך חיים יפים כמו שלי

2 איך אתה יכול להגיד למישהו את האמת בפנים כשאתה מאחורי מחשב זה באמת קצת לא הגיוני

3 אין לי מה להצחיק את "חברי הפורום" אני סתם מצחיק את עצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

14.9? וואי, אתה סופר את השנים שלך בשברים עשרוניים? אתה ממש ילד מסכן שרוצה מאד לגדול ולא הולך לו.

ואם אנחנו משקפופרים חולי מחשב, אז לך תבלבל את המוח למישהו אחר, במקום אחר אם אנחנו לא מגניבים מספיק בשביל מר "בן 14.9".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...