הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 118 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

הגעתי להחלטה להזמין עכשיו 8800gts 320mb, עוד שנתיים לקנות כרטיס חדש. אני בטוח שה8800 יחזיק לשנתיים..

אומנם יוצא לי בערך עוד 1000+- שקל במצטבר, אבל ככה אני אהנה יותר בעתיד הרחוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

תן הוכחה ואני יקח את דברי בחזרה...

מה שאני כתבתי מבוסס על ביקרות שקראתי... אני לא המצאתי את זה... ואולי אני אפילו אשמח לדעת שטיעיתי, או שהביקורת שקראתי אינה מדוייקת..

בכל מקרה השוואתי את שני הכרטיסים החזקים של החברות, לגבי אם צריך להשוות את R600 לGTX או לGTS נחכה לבאנצים אמינים ואז נדע, בנתיים אין שום סיבה להגיד את מה שאמרת בביטחון כזה..

ולגבי המחיר.. כל עוד R600 יעלה פחות מ2000 שקל והמצב בשוק לא ישתנה לדעתי R600 די משתלם.. אבל היום GTS אפשר לקנות ב1600 שקל.. שזה מחיר די שווה, ואחרי חצי שנה של הכנסות אני לא חושב שלNV תיהיה בעייה להוריד מחירים ולכן לא יהיה פשוט לR600 לדעתי

עריכה: אוקיי לא שמתי לב לקישור שלך... נראה אם אני יוכל למצוא שוב את מה שאני קראתי..

אני לא מוצא את הביקורת הספציפית, אבל קראתי כמה אחרות, וכנראה שמה שאני קראתי באמת לא היה הכי מדוייק...

בכל מקרה העניין משתנה מביקורת לביקרות... מקסימום רעש שמצאתי היה 60DB וצריכה מקסימלית הייתה 165W, אחרי אברקלוק הצריכה עולה במקצת..

בכללי אני מסכים, בעניין הצריכה והחום הGTX הרבה יותר טוב מR600... וכבר אמרתי בעבר שATI היו צריכים לדלג יש אל שלב ה65NM

לגבי הצריכה באמת התבלבלתי הוא לא צורך בחיים 220W

גם הR600 לא, שני הכרטיסים בנויים על אותו spec של כרטיסי PCIe שהוא 225W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אכזבה אין מילים כבר לתאר את האכזבה שלי. :'(

82 מעלות בעבודה, בטמפ' חדר של 20 מעלות, אז לכמה הוא יגיע בארץ בחודש אוגוסט?

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=829&Itemid=1

תחשוב שעוד מעט קייץ ורק אתמול היה 39 מעלות :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sources have confirmed that the ultra hot Radeon HD 2900XT card will score about 10,600 on a 2 Duo X6800 CPU. If you have a quad CPU you will be able to score 10,800 in 3Dmark06 at default settings.

This is a good score and, at least in this test the performance is comparable to the 8800 GTX. Unfortunately it is not that fast in games.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=818&Itemid=1

Our sources confirmed that Radeon HD 2900 XT works great with Silverstone element 500W. This PSU has two power rails and each can provide 18 Amperes. So this should be enough and the card works well under this conditions.

This PSU has two separated rails for the graphic card and it is doing its job well and it can power the 2 Duo machine

at the same time

.

But for Crossfire you need 750W+.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=830&Itemid=1

התלהבו שיש להם את הכרטיס, כל חדשה שלהם זה קשור לכרטיס :s07:.

בכל מקרה ,אפשר לראות שבמשחקים הוא לא ממש כזה מהיר כמו שהם טוענים, וספק 500W יספיק להריץ אותו עם קונרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר שX2900XT ממש מוצלח לאוברקלוק וגם 1000/1000 אצל TechPowerUp עדיין נחשב צנוע

עכשיו רק נשאר לחכות ל14 לחודש ולראות אם הוא צודק

הוא כתב את זה בהודעה הראשונה שלו?

כי אם כן אני לא רואה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מחכה כמה חודשים כדי לקנות מחשב חדש..

ונראה לי שה R600 בסוף יביא את מה שנאמר בהתחלה ביצועי GTX במחיר שאמור להיות בסביבות ה GTS640 לפי מיטב ההבנה והשמועות.

אבל השאלה עכשיו עולה לפי הזליגות של המידע אין מצב שה אני יוכל להשתמש במארז ובספק שחשבתי... כלומר ה P150

מה שיוביל להעלת העלות הכוללת לפחות מבחינת ספק ומארז ואולי עבור תנאי האקלים בארצנו "הקרירה ",

אז השאלה עולה,

OK יותר ביצועים נטו בפחות כסף עבור הכרטיס אבל האם ההשקעה מסביב לא תעלה?

קירור+ספק+מארז ?

סתם שאלות שמטרידות אותי עד ה 14 עד שאני ירכוש את המחשב החדש המיוחל...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...