הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1 - עמוד 113 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על R600, ה NDA הוסר! כל הביקורת עמ 1

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 2.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ו?

זו לא קפיצת דור.זו עוד אופציה רק הרבה מאוד אופציות חדשות וגורמים רבי משמעות יכולים להגדיר דור לא עוד אופציה.

מי דיבר בכלל על קפיצת דור, אתה השוואת 7800 מול 1950PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב באג בליבה של אנוידיה, הדור הקודם 6XXX, 7XXX, יכל לבצע 16 ביט FP ברינדור , לעומת 64 ביט FP בסדרת X19XX.

אתה אוהב לפלוט שטיות סתם הא?

דבר ראשון אין קשר לזה, 16bit float זה 64bit כיוון שזה מתייחס לכל ערוץ 1 לכל צבע ו1 לגאמא\אלפא.

שום כרטיס מסך לא יכול לעבוד עם פורמט 64bit פר ערוץ.

מה שכן ה-6/7XXX לא יכלו לקחת דגימות MS מתוך חוצץ בפורמט של 64bpp.

למיטב ידיעתי הכרטיס עדיין יכול לבצע SSAA אבל זה לא ישנה יותר מידי כיוון שזה לא בא להחליף multisampling.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אוהב לפלוט שטיות סתם הא?

אתה כל כך רוצה לצעוק שאתה מומחה, אז למה שלא תבקש מהמנהלים חמישה כוכבים שחורים עם הגדרה "דובי מומחה לגרפיקה ותצוגה". :screwy:

דבר ראשון אין קשר לזה, 16bit float זה 64bit כיוון שזה מתייחס לכל ערוץ 1 לכל צבע ו1 לגאמא\אלפא.

שום כרטיס מסך לא יכול לעבוד עם פורמט 64bit פר ערוץ.

כתבתי פר ערוץ שאתה קופץ?

מה שכן ה-6/7XXX לא יכלו לקחת דגימות MS מתוך חוצץ בפורמט של 64bpp.

למיטב ידיעתי הכרטיס עדיין יכול לבצע SSAA אבל זה לא ישנה יותר מידי כיוון שזה לא בא להחליף multisampling.

ברגע ש- מופעל אתה יכול לחלום.

דובי זובי, לא יותר פשוט לכתוב מושגים יותר ידידותיים שכולם יבינו, או שאתה אוהב להפגין ידע במושגים שלחלק מהפורום הם סינית,

רק למען שכולם יראו.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות על כרטיסי MID RANGE שאמורים לצאת מתישהו... :kopfpatsch:

יש לי תקציב של 1000 ש"ח לכרטיס מסך, ואמרו לי לחכות חודש לכרטיסי החדשים של ATI. על אילו כרטיסים דיברו, והאם יש כבר באנצ'ים שלהם או פרטים?

ומתי הם אמורים להגיע לחנויות בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...