עזרה עם בחורה - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע אחי..

נסה פעם פעמייםם.. אם אתה רואה שהיא לא זורמת איתך שלח אותה אתה יודע לאן..

אתה לא יכול להרוס תכבוד העצמי ש'ך, למה עד כמה בנאדם יכול להיתחנף לבחורה???!!!

ועוד משו.. : "יש המון דגיגות ביםם.." אז ככה שיהיה טופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי..

נסה פעם פעמייםם.. אם אתה רואה שהיא לא זורמת איתך שלח אותה אתה יודע לאן..

אתה לא יכול להרוס תכבוד העצמי ש'ך, למה עד כמה בנאדם יכול להיתחנף לבחורה???!!!

ועוד משו.. : "יש המון דגיגות ביםם.." אז ככה שיהיה טופ

גם את הדגים הלו לא תוכל לתפוס בלי חכה.

אם מישהו מעז להשתמש במשפט הזה כאנלוגיה למשהו, i'll hit your face with a shovel.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא תמשיך להתעלם ממני אפילו לא אטרח להתקרב אליה.

לפי הסיפור שלך יש קליק, אבל אתה פיספסת אותו! מנסיון שלי בצבא סדיר ומילואים, חיילות בתפקיד כזה נמשכות לקצינים ומילואימניקים,

ואם היא נענתה להזמנה שלך לכוס תה, סימן שמצאת חן והיא מעוניינת.

אל תצפה לקשר רומנטי ארוך, תזרום איתה מקסימום תגיע לאן שתגיע.

נ.ב.

רק תזכור מנסיוני, התקופה הזאת לא תחזור! תזמין אותה לצאת או תה.. מה שבראש שלך ולבסוף בספונטניות תדביק לה צרפתית, מה כבר יכול להיות מקסימום היא תדחה אותך או ש... :xyxthumbs:

יש בחורות שנמשכות לבתולים חסרי נסיון, אז ככה אתה הופך את המינוס לפלוס.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסגור את העיניין בכמה עצות:

*גולם- חדל עם הרחמים העצמיים כי אם לא,אתחיל להשתמש בעצה של יאבל בלחבוט בך עם כיור! כואב לי לראות אנשים שנכנסים למצב כזה של הרס עצמי,תרשם למכון או משו ותתחיל לבנות את עצמיך,דבר איתי באיסיקיו אם אתה רוצה להתייעץ לאיו דווקא על מכון .

*דריה- את לא נערת ליווי,את ביצ'ית עם תעודות (מחמאה ;) )

*Chymes- הגיע הזמן שתצא קצת מהבית (אני קורא לבית The Cage) ותתחיל לבנות את חייך,זה לא בושה להיות בתול הכול באיך אתה מתייחס לחייך...

ואפילו אם לא יצא לכם,זה לא סוף העולם,לרוב בחורה מהבסיס זו בעיה ממש מעפנה,עדיף שתמצא לעצמיך בחורה שהיא לא עברה מיד ליד.בהצלחה לך!

*יאבל- אתה מתכוון להתחתן מתישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס תה בצבא לא אומר כלום

אני שתיתי מספיק תה אכלתי מספיק עוגות (החרא שאוסם מכרו פעם לצבא )ואפילו קיבלתי מסזים בצבא

ולא קיבלתי כלום

זה סך הכל עניין חברתי לא רומנטי ולא מיני

צריך לזכור שבמסגרת הצבאית אנשים מחויבים להיות שעות על שעות ביחד ואפילו ימים ושבועות רצוף

וזה בלי הבסיס החברתי שלהם באזרחות

ולא אני לא תמים אני יודע טוב מאוד שיש זיונים בצבא

ופיניתי תחדר מספיק פעמים

אבל רוב הזמן זה היה לזוגות קבועים שרובם היו זוג כבר באזרחות

והם נפגשו בבסיס שמישהו עשה שבת

ככה תיקח את זה בקלות

גם ככה קשה לקיים יחסים בצבא במיוחד לסדיר

רוב הזמן אין פרטיות ואם תופסים אותך יכולים לתת לך קצת כלא

אני מכיר אחד שישב שבועיים על זיון אחד

לפי דעתי פותח הדיון יתבלבל בין יחסים לדבר חברתי

ושהבחורה הבינה את זה היא תפסה מרחק

גולם- חדל עם הרחמים העצמיים כי אם לא,אתחיל להשתמש בעצה של יאבל בלחבוט בך עם כיור! כואב לי לראות אנשים שנכנסים למצב כזה של הרס עצמי,תרשם למכון או משו ותתחיל לבנות את עצמיך,דבר איתי באיסיקיו אם אתה רוצה להתייעץ לאיו דווקא על מכון כושר

אין לי בעיה של

הייתי אפילו מדריך חדר

אומנם אני מתאמן הרבה פחות בגלל העבודה אבל זה לא הבעיה שלי

אני הרבה יותר מפותח מבן אדם ממוצא מבחינת שרירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ .... למה אתה שואל אם אני מתכוון להתחתן מתישהו ?

עקרונית כן , כשזה יקרה , אמא תצטרך ללמוד להסתדר לבד , או שאני אצטרך לעבוד הרבה יותר קשה כדי גם לעוף מהבית , וגם לעזור לה .

בנתיים החברה שלי לומדת , שנה ראשונה , ככה שעל חתונה ב3 השנים הקרובות אני לא מתכוון לבנות , ואני גם נפשית לא הכי מוכן להיות אבא .

להחזיק את היצור הזה , הצווח הזה , בידיים .... הם גם לא מגיעים עם לחצני mute , גם אין להם ספר הוראות , כאילו , מה נסגר ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם לנסח את זה בצורה בוגרת יותר - הוא פשוט ימשיך למצוא תרוצים לא לצאת מהבית, יגיד אני רוצה יותר כסף לדירה יותר גדולה לאישה ולילדים (שכמובן לא יהיו לו אם הוא לא יכיר בבעיה האמיתית שלו).

שהיא... ?

פאק,בן 28 שגר עם אימו ובלי בת זוג. :-\

אני בן 26.5 שגר עם ההורים ובלי בת זוג. וזה לא הבדל כזה גדול, לדעתי...

אני הולך לקבל התקף כולסטרול ולמות בגיל 30 .

:lol:

התקף כולסטרול' date=' קרעת אותי...

"התקף הכולסטרול הוא תופעה ידועה, בה הרבה כולסטרולים קטנים תוקפים את המערכת החיסונית של הגוף ומדרדרים את הגוף למצב של טראומה אוטו-אימונית" :smile1:

link=topic=228690.msg2004982#msg2004982 date=1167492387]

דריה תעשי לגולם מה שאנחנו עשינו לחבר שלי

קחי אותו למועדון/פאב תעזבי אותו שמה לבד ואל תיתני לו לצאת לבד...

וזה עבד?? :o

יש המון דגיגות ביםם

אז למה נפלתי על מדוזה???

(לא קשור לכלום, סתם נשמע לי מצחיק :) )

וואו... יצאה לי תגובה ממש ארוכה... טוב, זה בגלל שיש לי הרבה חיים :-\

רק עוד דבר קטן לסיכום. אני חושב שצריך להפריד בין רחמים עצמיים לראליות. אם הבן אדם חושב באופן חיובי, אומר לעצמו "טוב.. אז מהנקודה שאני נמצא בה כרגע, אני לא רואה אפשרות סבירה שיהיה לי קשר רציני / שאני אתחתן. אז איך אני יכול למקסם את החיים שלי, תחת ההנחה הזאת?" - והכל בחשיבה חיובית לחלוטין, אבל ריאלית - אז אני לא רואה בזה הרבה בעיה. לעומת זאת, לחשוב "אני מסכן, אני לא אתחתן, וואהההה ווואאההההה, אמאאאאא אבאאאאאא במבההההה" זה כבר לא מי יודע מה טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל מה עושים כשמגיעים לסיטואציות כאלו שנעמדים מול בחורה אותה מכירים מעט מתוך מסגרת צבאית ורוצים ליצור איתה קשר אבל... אין מה להגיד? אפשר להעביר כמה משפטי היכרות תמימים, הבעות דעה על דברים מסויימים, אבל איך לקדם את זה כשפשוט נתקעים? הרי נחמדות יתר ושיחות חולין הופכות מיידית לידידות, במיוחד כשאתם יחד בצבא ואנשים רואים אותך כנוח להעביר בחברתו את הזמן, אבל מה הוא הסוויץ' שצריך לעשות כדי להגיע מעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה אבל מה עושים כשמגיעים לסיטואציות כאלו שנעמדים מול בחורה אותה מכירים מעט מתוך מסגרת צבאית ורוצים ליצור איתה קשר אבל... אין מה להגיד?

רוצה לצאת איתי חמשוש? או רגילה ? לאיזה כוס תה ;):smile1:

לפותח הת'רד - תשנן את זה טוב טוב :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"התקף הכולסטרול הוא תופעה ידועה, בה הרבה כולסטרולים קטנים תוקפים את המערכת החיסונית של הגוף ומדרדרים את הגוף למצב של טראומה אוטו-אימונית" :smile1:

מישהו פה ראה יותר מדי "האוס"

(לא שזה רע, זה הדבר היחיד שאני עוד רואה בטלויזיה, סדרה מדהימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...