עזרה עם בחורה - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

אפשר גם לנסח את זה בצורה בוגרת יותר - הוא פשוט ימשיך למצוא תרוצים לא לצאת מהבית, יגיד אני רוצה יותר כסף לדירה יותר גדולה לאישה ולילדים (שכמובן לא יהיו לו אם הוא לא יכיר בבעיה האמיתית שלו).

מהבית אני יצא תוך כמה שנים

משפחה קשה לי להאמין שתיהיה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חלילה לצחוק .

בגיל 28 ...

אמממ .... שזה עוד מעט , אני חייב לציין , המממ .... שאלה מצויינת .

אני מקווה להגיע לשם קודם , כדי לראות איך זה .

אחר כך נראה מה נעשה עם זה .

זה לא כזה נחמד להיות בן 28 . גם 27 .

זה כבר זקן כזה ... OMG .

אני הולך לקבל התקף כולסטרול ולמות בגיל 30 .

עריכה:

גולם , אתה חייב לשנות צורת מחשבה .

למה שלא תהיה לך משפחה ?

אתה לא רוצה איזה זעטוט שמתרוצץ לך בבית , נתקע בפינות של השולחן , נופל על הרצפה בצרחות אימה "אבא , אבא , השולחן נתקע בי ... עעעעעאאאעעעעיייייההההה" , ואתה תשב ותסתכל עליו , כולך עם חיוך על הפנים , שזה שלך , שזה משהו שאתה אחראי לקיום שלו ?

זה בדם שלך . כמה שאתה חושב שלא תהיה לך משפחה , אתה סתם מתנגד לגנים שלך , ולא משנה כמה הם מוזרים וכמה כרומוזונים נוספים יש לך שם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי! מה לא בסדר בשפה הגבוהה שלי?! פעם אחת אני מדברת יפה ולעניין ומבלי לעבור על חוקי פורום וישר אתה עושה מזה צחוק?! הניסוח שלי היה מושלם!

חס וחלילה! אינני צוחק בשום אופן על השפה הגבוהה שלך, להפך!

פשוט אם הוא יבוא אליה ויאמר לה "גברתי הנאווה, ראיתי אותך בוחנת אותי קמעה וחושב אנוכי כי ברצונך שנתחבר לתקופת זמן מוקצבת כל שהיא אשר אינני יכול להגדירה ברגע זה, האם ישנו צדק בדברי או אנוכי מפנטז?" היא תסתכל עליו כאילו הוא נפל מהירח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol:

בגיל 29 אתה תרגיש את זה, זה גובר עליך ....

הסוף! .. :silly:

אתה צוחק ?

חברה שלי אומרת לי , אם לא תתחיל לאכול פחות דברים עם חמאה , דברים שומניים ולא בריאים , בגיל 40 אתה תמות .

זה לא כזה נורא ...

אבל לא ב30 !

מצד שני , לאמא שלי היה יומולדת 50 , בתור מתנה נתתי לה מפה עם הוראות הגעה לבית העלמין בבת ים , לקח לי איזה כמה דקות להסביר לה איפה החלקה שלה אמורה להיות .

היא התעצבנה עלי :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית לה תדרוך ? :) שמע אם אתה רציני, זה נשמע קשה.. :-X

שמע , עם סכרת נעורים ולא מתלונן, יש לא פחות סיכונים בכל מה שקשור לכלי דם וכאלה...

עדיין, מנסה לקחת את עצמי בפרופורציות והכל ברוח טובה.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה! אינני צוחק בשום אופן על השפה הגבוהה שלך, להפך!

פשוט אם הוא יבוא אליה ויאמר לה "גברתי הנאווה, ראיתי אותך בוחנת אותי קמעה וחושב אנוכי כי ברצונך שנתחבר לתקופת זמן מוקצבת כל שהיא אשר אינני יכול להגדירה ברגע זה, האם ישנו צדק בדברי או אנוכי מפנטז?" היא תסתכל עליו כאילו הוא נפל מהירח.

טוב אז מתי נפגשים בערב כתיבה יצירתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק ?

חברה שלי אומרת לי , אם לא תתחיל לאכול פחות דברים עם חמאה , דברים שומניים ולא בריאים , בגיל 40 אתה תמות .

זה לא כזה נורא ...

אבל לא ב30 !

מצד שני , לאמא שלי היה יומולדת 50 , בתור מתנה נתתי לה מפה עם הוראות הגעה לבית העלמין בבת ים , לקח לי איזה כמה דקות להסביר לה איפה החלקה שלה אמורה להיות .

היא התעצבנה עלי :-[

ולא סתם הכינוי שלך יאבל .....

לא עושים כאלה דברים ובמיוחד לא לאמא שלך ! אהבל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...