עזרה עם בחורה - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

אני לא יודע אם אני ישכיר או יקנה דירה

אני קודם כל רוצה להגיע לבסיס כלכלי שייתן לי אפשרות או לקנות דירה קטנה בלי משכנה

או להשכיר בלי לעבוד כל היום

הבעיה שאתה משכיר אתה לא יכול לחסוך כי יש הרבה הוצאות

ככה שבכל מיקרה צריך קודם כל לחסוך

אנחנו לא חיים כמו בסדרה חברים שאתה יכול

להשכיר בלי לחסוך ועדין יהיה לך זמן לבתי קפה

רוב האנשים שיצא לי להכיר שיצאו מהבית מוקדם עובדים מהבוקר עד הערב

ואני לא רוצה חיים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה איתך.. אבל תתחיל בקטן דירת חדר אחד או סטודיו... תעצב אותה לבד ..

אם אתה עם שותף אז בכלל זה ממש לא הרבה כי מתחלקים בדמי שכירות ומיסים ..

הוצאות?!.. אממ זה כבר תלוי בך אם תעבוד קשה יהיה לך כסף להוצאות.. :)

אתה צובע הכל בשחור ומדבר כאילו יש לך נסיון אבל האמת היא שאתה נראה לי פוחד לצאת ולעשות משהו קונקרטי ורציני... תנסה לפחות זה גם יכניס בך בטחון!!

קיצר עפתי למיטה השעה 10 ואני עדיין ער...

יומטוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

החיים הטובים, ער עד 10 בבוקר והולך לישון :)

גולם, מצד אחד אתה אומר שאתה מוכן "לסבול" (כלומר, לחיות עם אמא) בשביל שתהיה לך דירה משלך. מצד שני, אתה לא מוכן לסבול עבודה קשה. למה זה נראה לי כמו תירוץ?

תחשוב על זה ככה, אם בסופי שבוע תהיה לך דירה משלך שאליה תוכל להזמין חברים (או בחורות) זה לא ייתן לך את האנרגיות הדרושות לעבודה, ויותר מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

החיים הטובים, ער עד 10 בבוקר והולך לישון :)

אממ חחח כה בערך אבל הרווחתי את זה ביושר!!!

עכשיו רשמית אני הולך לישון.. ;D מעניין מתי אני יקום :lol:.. נראה לי כבר אחרי 2007

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא רוצה חיים כאלה

קודם כל אני רוצה להגיד שאני לא שונאת אותך, למרות כל הירידות. אני עדיין חושבת שאתה דיי creepy בגלל הכישורים החברתיים החלשים שלך אבל אני מאמינה שמגיע לך יותר. ואחרי זה - מי הולך לבית קפה?! מי הפראייר שישלם 14 שקל בשביל כוס נס עם חלב מוקצף?! ובמה אתה עובד בכלל? אני מכירה מישהי בשנה קטנה ממני, גאונית מחשבים שעושה 13 אלף נקי בחברת הייטק ושוכרת דירה עם חבר ילדות בת"א. מה לעזזל אתה עושה למחיה? זה שאתה דיסלקט וזה יכול לתת לך הקלות בקבלה לאוניברסיטה ואני אגיד לך מה - חבל שלא הלכת ללימודים אקדמיים בשלב מוקדם יותר מחייך ובזבזת זמן ב-dead end jobs כי חשבת שאתה תקנה בזה דירה. אבל תנסה בכל זאת. נשאר לך כסף מהפקדון הצבאי? תעשה איזה קורס מקצועי - אני למדתי להיות ברמנית. קורסים מעניינים שהפקדון מממן - אילוף כלבים (גם כלבי נחיה), קורס ברמנים ו... תבדוק עם משרד התעסוקה. בתור ברמן, למשל, בבאר בת"א או הרצליה, רק מטיפים אתה תרוויח יותר מהמשכורת (אני לא עושה את זה כרגע כי אני מנסה לאושש את חשבון הבנק שלי וכי הכשרה בפאב יכולה לקחת חודש, המקצוע פרוץ וכל הזמן יכולים לשלם לי רק טיפים אז קודם אני חוסכת לשרוד).

אאאה.... שכחתי מה אני רוצה להגיד. בוקר, קיבה ריקה ואמבט בירה על חשבון הבית. תעשה את החשבון לבד. *היק!*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גנן ואני לא דיסלקט

הייתי איפרקטיבי בילדות ולימודים גבוהים אני פשוט לא מסוגל ואני לא רוצה לקחת תרופות

ויש לי חסכון לא רע שגודל כל חודש

אומנם יש מרחק של כמה שנים עד לדירה קטנה בלי משכנתה

אבל אני מתקדם

וקורסים לא נותנים הרבה היום ברוב המקרים

הייתי מדריך חדר והרווחתי פחות מהיום

ככה שזה לא כמו שאת חושבת

אני פשוט מתקדם אם המגבלות שלי

ומה לעשות אני צריך לסבול כמה שנים

עדיף על עבדות ל20 שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו..גננות..עכשיו רואים מאיפה מגיע החוסר בטחון שלך..אם לי הייתה כזאת עבודה גם אני לא הייתי יוצא מהבית..זה בשבילך קריירה ? אתה בן 28 ואין לך כלום בחיים..אין לך תכניות ? ראבק אתה כבר עוד מעט בן 30..אפשר להגיד שחיית חצי מהחיים שלך.. ? היום בנות זה הכל כסף..אם אין לך כסף אתה לא שווה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קרוב משפחה שמלהיות "גנן" (לא בדיוק גנן, יותר במשתלה, אבל לא חשוב) הוא התקדם ונהיה מאוד אמיד כלכלית היום.

ואגב, כל זה אחרי שהוא עשה תואר בהנדסת בניין ולא אהב את העבודה בעירייה בגלל השחיתות.

הכל עניין של רצינות, מוטיבציה ויכולת ניהול עצמי.

ובמה אתה עובד בכלל? אני מכירה מישהי בשנה קטנה ממני, גאונית מחשבים שעושה 13 אלף נקי בחברת הייטק ושוכרת דירה עם חבר ילדות בת"א. מה לעזזל אתה עושה למחיה? זה שאתה דיסלקט וזה יכול לתת לך הקלות בקבלה לאוניברסיטה ואני אגיד לך מה - חבל שלא הלכת ללימודים אקדמיים בשלב מוקדם יותר מחייך ובזבזת זמן ב-dead end jobs כי חשבת שאתה תקנה בזה דירה. אבל תנסה בכל זאת.

פולניה :-\

יש לי עצה בשבילך - אל תתני עצות לאנשים, את עושה את זה ממש גרוע. אצלי את כבר עוררת אנטי קיצוני, ואת בכלל לא מדברת איתי :o

טוב, האמת, לא קשה לעורר אצלי אנטי... :-\ אבל עדיין... אם המטרה האמיתית שלך היא באמת לעזור, ולא רק להראות שאת רוצה לעזור (ונדמה לי שזאת באמת המטרה שלך, אחרת לא הייתי טורח לכתוב את זה), אז את תנסי להתחשב יותר בבן אדם, כי זה מה שיגרום לו בסבירות גבוהה יותר להקשיב לך ולא לפתח אנטי כלפי כל מה שאת אומרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל גולם *חיבוק דוב-רוסי-וירטואלי*.

אחרי זה, הנושא של הדירה וכו', לדעתי הנושא הזה מחמיר עם השנים. נראה לי שאנחנו המדינה היחידה בעולם שמשלמים בה בכסף מקומי ומשכירים דירות וקונים טיסות בדולרים וזה עצוב כי הדולר כל נמצא בעליה מתמדת (עם ירידות ביניים לא משמעויתיות). בנוסף, שכר המינימום נשחק פלאים. אם פעם פועל בניין יכל להתפרנס בכבוד ולפרנס משפחה של אישה + 4, אז היום מביאים ערבים ותאילנדים כי אף אחד אחר לא מסוגל לחיות מזה (כן, גלשנו לגמרי מהנושא).

אני יודעת שאני עובדת ב-dead end job אבל זה כי אני עובדת בשדא תעופה ולא בבאר בת"א שם לאנשים יש כבוד עצמי והם משאירים מינ' 10% טיפ (כמו שאני תמיד עושה, חוצמזה שיש פה צרפתים, איטלקים וספרדים וחרדים שהם קמצנים לאין שיאור וגם את ה-10 אגורות הם יקחו לעצמם).

אני לא דואגת, אני רוצה לחיות בגרמניה כי אני מרגישה שאין לי מה לחפש פה ואני מכריה שם פאנקיסטים מסריחים בני 17 שמרוויחים בחצי משרה במקדונלדס' יותר ממני (במשרה מלאה) ומסוגלים לממן לעצמם דירה יפה וגדולה. חבר שלי שוכר דירה בעיירה גדולה למדי ב-160 יורו, פלוס מהיר, פלוס טלפון חופשי בתוך המדינה, פלוס מים וחשמל וארנונה ושאר ירקות... בארץ מה תמצא בכסף הזה? מלון מקקים בלוד, זה מה!

רעננה? זה מה שמדאיג אותך? תעבור לשכונת חלומותי (בישראל) - כרם התימנים בת"א. זאת שכונה בדיוק בין שוק הכרמל לבין הטיילת (ליד הדולפינריום). כל מקומות הבילוי והפאבים במרחק יריקה משם, כך גם הים וגם השוק (יותר זול מסופר, ויש שם מכולת סינית ומזרח-מערב בשביל האקזוטיקה). חוצמזה שלא חיים שם היפיים ובליינים וערסים וקקה, חיות שם סבתות עירקיות נחמדות שמאכילות חתולים. הבתים קצת קטנים וצפופים (מימי המנדט הבריטי) אבל מאד cozy. הייתי שם אצל מישהי שמסרתי לה חתלתול לבן עם פרווה ארוכה שמצאתי בחצר.

באמת. תצא מהמסגרת שלך, תראה עולם אחר. אתה עדיין לא תצליח לשכנע אותי שאמא שלך לא עושה לך רגשי אשמה ויושבת לך על הוריד. האמת, יש לי בעיה דומה אם כי לא חמורה במיוחד... הסיבה שחזרתי לגרמניה פעם אחרונה זה כי אמא שלי התחננה שאחזור. למרות שאני מאד לא מסתדרת איתה, היא בכתה לי שאני אעזור לה עם סבתא שלי שכבר בת 90 וסינילית לגמרי ובקושי מתפקדת. טוב שאני עובדת בלילות וכשההורים שלי בעבודה אני בבית ויכולה לסייעה לה, אבל זה לא יכול להמשך ככה כל החיים. אמא שלי כל הזמן מנגנת לי על העצבים ואומרת "אני יודעת, כשאהיה זקנה כמו סבתא שלך את תנטשי אותי!". אתה יודע מה? אני באמת אעשה את זה. לא כי אני שונאת אותה, אלא כי אני רוצה להתקדם, אני רוצה להקים משפחה משלי ולהשקיע את כל התקציב והאנרגיות שלי בלהביא ילדים משלי. תחשוב בצורה האמנם פרימיטיבית הזאת גם אתה - היא חיה את החיים שלה, הביאה ילדים (או ילד, אני לא יודעת אם יש לך אחים), התפקיד שלה באבולוציה תם ונשלם - עכשיו תורך למצות את עצמך.

*חיבוק*

דריה מעולם לא הכרתי את הצד הזה שלך (למען האמת בכלל לא מכיר) אבל את מותק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא רוצה חיים כאלה

ושתקנה בית, לא יהיו לך הוצאות? מיים, חשמל, ארנונה, קניות בסופר וכו'?

תמיד יהיה לך על מה להוציא. חוצמיזה, הבעיה היא שאתה לוקח את הבית של ההורים בתור אופציה למגורים. וזה דופק אותך

תבין, אין לך בית כרגע. אז קודם תדאג שיהיה לך אחד. אח"כ תחשוב על לקנות. מי אמר שאתה בכלל יכול להרשות לעצמך לקנות בית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעצוב בפורום הזה שאנשים דפוקים כמו Vitnir ועוד כמה הפכו לאינדקציה לנורמלי... נכון בגיל 28 לגור בבית זה דיי מוזר, מצד שני להיות פאנקיסט

גרמני ולחלום לגור בשכונת האגזים (עלק כרם התימנים אחת השכונות המסריחות בתל אביב) ולחשוב שזה החיים זה גם לא החלום גדול.

כל אחד יש לו את ההגדרה שלו לחיים ומה שנראה לו נורמלי, את לא יכולה לקבוע שהראיית עולם הדפוקה שלך (מנקודת המבט שלי) היא הנורמלית.

אני לא יכנס לכל התסביכים שלך שאת מפילה פה על אנשים אבל הייעוץ שלך גם לא נכון, יש אנשים שכל החיים עובדים בעבודה מחורבנת ולא מגיעים לשום מקום

כמו שתמיד אומרים לא כולם יהיו מנהלים ותמיד צריך פועלים שחורים אם הוא יגמור כאחד כזה זה בחירה בלעדית שלו.

בנושא אחר... גרמניה, את רוצה פריסה מלאה של הבעיות בגרמניה וכמה רע לחיות שם או רק את הנקודת מבט הצרה שלך? בכל מקום יש יתרון וחסרון לחיות

אבל בתוך המירמור שלך את נותנת לאשליה ש"הדשא של השכן ירוק יותר"... הבעיה של לראות את החיים של מישהו מבחוץ זה שבדרך כלל אתה רואה את הטוב וממעיט בערכו של הרע, עד שאתה גר שם בעצמך.

כל זה נכנתב כי יש לי ראיית עולם שונה לגמרה משלך וקחי את זה בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושתקנה בית, לא יהיו לך הוצאות? מיים, חשמל, ארנונה, קניות בסופר וכו'?

תמיד יהיה לך על מה להוציא. חוצמיזה, הבעיה היא שאתה לוקח את הבית של ההורים בתור אופציה למגורים. וזה דופק אותך

תבין, אין לך בית כרגע. אז קודם תדאג שיהיה לך אחד. אח"כ תחשוב על לקנות. מי אמר שאתה בכלל יכול להרשות לעצמך לקנות בית?

אני יוכל לקנות בית קטן תוך כמה שנים

וברור שיש הוצאות אבל אתה לא רוצה להגיע לגיל 50 שאתה לא יכול פיזית לעבוד הרבה בגינון

או עבודות דומות בלי שיהיה לך דירה וחיסכון

ונכון שלגור מחוץ לבית=הוצאות אבל בלי שכירות או משכנתה

אפשר להסתדר לא רע ואפילו לחסוך לעתיד

ובשנים הראשונות אני חושב שאני ישכיר לדירת משנה או משהו

להקל על ההוצאות ולא להיות לבד כל הזמן

בכל מיקרה אני חושב שיש יותר מידי אנשים בפורום שאפילו לא התחילו לחסוך גרוש לעתיד

ככה שקשה לדבר על זה בפורום כזה

רק אנשים שחוסכים או עמוק במשכנתה יכולים להבין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת. תצא מהמסגרת שלך, תראה עולם אחר. אתה עדיין לא תצליח לשכנע אותי שאמא שלך לא עושה לך רגשי אשמה ויושבת לך על הוריד. האמת, יש לי בעיה דומה אם כי לא חמורה במיוחד... הסיבה שחזרתי לגרמניה פעם אחרונה זה כי אמא שלי התחננה שאחזור. למרות שאני מאד לא מסתדרת איתה, היא בכתה לי שאני אעזור לה עם סבתא שלי שכבר בת 90 וסינילית לגמרי ובקושי מתפקדת. טוב שאני עובדת בלילות וכשההורים שלי בעבודה אני בבית ויכולה לסייעה לה, אבל זה לא יכול להמשך ככה כל החיים. אמא שלי כל הזמן מנגנת לי על העצבים ואומרת "אני יודעת, כשאהיה זקנה כמו סבתא שלך את תנטשי אותי!". אתה יודע מה? אני באמת אעשה את זה. לא כי אני שונאת אותה, אלא כי אני רוצה להתקדם, אני רוצה להקים משפחה משלי ולהשקיע את כל התקציב והאנרגיות שלי בלהביא ילדים משלי. תחשוב בצורה האמנם פרימיטיבית הזאת גם אתה - היא חיה את החיים שלה, הביאה ילדים (או ילד, אני לא יודעת אם יש לך אחים), התפקיד שלה באבולוציה תם ונשלם - עכשיו תורך למצות את עצמך.

*חיבוק*

את אחת מהנשים המגעילות בעולם!!!

זה בכלל לא אנושי לומר את מה שאמרת עכשיו ( בלי להעליב יותר מדי... )

:puke:

ובחזרה לענין... לפי מה שספרת על הבחורה, היא לא כזאת מלאכית, אז אני לא חושב שיש לך כלכך מה להתבייש לפנות אליה ישירות ולומר לה שבראש שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...