עזרה עם בחורה - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

רק אנשים שחוסכים או עמוק במשכנתה יכולים להבין אותי

אני חוסך שליש מהמשכורת שלי בכל חודש. חלק גדול ממה שנשאר הולך לשכ"ד,אוכל,פלאפון,,מים,ארנונה,כבלים וחשמל. בעבר היו נשארים לי שלוש מאות שקל בחודש מהמשכורת אחרי כל הרשימה הזאת. היום נשאר לי יותר. אבל תמיד חסכתי. ואני לא מבין אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואי, אתם מזה מסקרנים אותי!

לדריה יש הרבה בטחון בנושאים מיניים ובכלל אבל אתם אומרים פה שהיא לא משהו וזה קצת מוזר,

תעלי תמונה :jump:

אני לא מבינה מה אכפת לכם איך אני נראית, ועוד אם אני כזאת מגעילה. כאילו, גם מה אכפת לכם? אתם לא הולכים לעשות איתי ילדים. ממש בא לך תמונה? תבקש מ-RK. הלכנו איתו ועם חברה מהיסודי להשתכר אתמול ולקחנו . לא עשינו מספיק שטויות אבל, כמעט הלכנו מכות עם ערסים שיכורים.

ועכשיו ברצינות...

ומה יש להבין? את חושבת שהחיים של כל אחד מעל גיל 60 או פחות, שהילדים שלו כבר מטפלים בעצמם, לא כאלה חשובים :screwy:

זאת אומרת, שכל אחד נולד בשביל להוליד ולגדל ילדים, כך שבעצם כל בן אדם נולד רק בשביל להיות המטפלת של הבנים שלו :screwy:

את לא חושבת שהורים שגידלו במסירות את הילדים שלהם ועבדו כמו חמורים בשביל לספק את הדרישות של הילדים שלהם, צריכים לקבל גם עזרה בשעת הצורך?

את כאילו רואה את ההורים שלך רק כבני אדם שצריכים לטפל בך כשת לא יכולה לטפל בעצמך, ולנגב לך תתחת כשאת לא יכולה לנגב לעצמך, ואחרי שאת כבר הופכת לעצמאית, אז הם לא כאלה חשובים...

יש אנשים שחושבים שיש בסיס סודי שנאצים הקימו בשנות המלחמה באנטרטיקה ויש להם שם צלחות מעופפות, אני מאמינה שיותר חשוב לי לנגב את התחת של הרך הנולד שלי מאשר את של אמא שלי - בשביל זה יש בתי אבות. בני אדם לא נועדו כלל לחיות מעבר לגיל 50, גיל הזקנה "בטבע" הוא בגדר פריווילגיה לאלו שלא מזדנבים מאחור ומסוגלים לדאוג לעצמם. כן, אני מאמינה שכל אחד צרייך קודם כל לדאוג לעתיד ילדיו, היורשים של הגנום שלו. קוראים לזה אבולוציה בלע"ז. אני גם לא ארצה לחיות עם הילדים שלי כשאזדקן, אקווה למות בגיל 65-70 ובכבוד, ולא במצב שאחות תאילנדית תצתרך לנגב לי את התחת ולהאכיל אותי דייסה עם כפית, וכמובן, לא להיות נטל על הילדים שלי בבוא היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, השרשור הזה הקיף את העולם וחזר אבל שכח לחלוטין למה הוא התחיל.

ובחזרה לעניין

לדעתי היית צריך לדבוק בתה: :kopfpatsch:

אני: רוצה ללכת איתי לשתות קפה ביום חמישי?

היא: בשמחה, אבל אני לא יכולה השבוע.

אני: שבוע הבא?

היא: אולי.

מהקפה הכל התחיל להדרדר, אולי היא פריקית של ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לנו עשו את זה. נראה לי יכולתי להדריך שם - בדיוק אז חבר טוב שלי נכנס לגמילה, מהרואין.

הכי מצחיק, באותו ערב כמה חברה' הלכו לדפוק באנגים. הדברים האלו לא כל כך מחנכים ילדים לא להשתמש. ההסברה צריכה להיות יותר אגרסיבית. בחטיבה באה אלינו מישהי וסיפרה איך הכל התחיל מג'ויינט עם החברה' ונגמר בזה שהיא היתה מוכרת את התחת בשביל מנה. אחרי שנתיים קראתי איזה ספר שתאם לסיפור שלה כמו 2 טיפות מים רק עם הרבה יותר פרטים מזוויעים שלא היו נותנים לנו לשמוע מחמת הצנזורה.

וואלה גלשנו מהנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבינה מה אכפת לכם איך אני נראית, ועוד אם אני כזאת מגעילה. כאילו, גם מה אכפת לכם? אתם לא הולכים לעשות איתי ילדים. ממש בא לך תמונה? תבקש מ-RK. הלכנו איתו ועם חברה מהיסודי להשתכר אתמול ולקחנו . לא עשינו מספיק שטויות אבל, כמעט הלכנו מכות עם ערסים שיכורים.

כמו שאמרתי, זה יהיה מוזר שמישהו עם בטחון גבוה בכל הקשור לקשר מיני בין 2 המינים, תיהיה מכוערת, לכן אני מעוניין לראות, אבל בקטנה :hat:

יש אנשים שחושבים שיש בסיס סודי שנאצים הקימו בשנות המלחמה באנטרטיקה ויש להם שם צלחות מעופפות, אני מאמינה שיותר חשוב לי לנגב את התחת של הרך הנולד שלי מאשר את של אמא שלי - בשביל זה יש בתי אבות. בני אדם לא נועדו כלל לחיות מעבר לגיל 50, גיל הזקנה "בטבע" הוא בגדר פריווילגיה לאלו שלא מזדנבים מאחור ומסוגלים לדאוג לעצמם. כן, אני מאמינה שכל אחד צרייך קודם כל לדאוג לעתיד ילדיו, היורשים של הגנום שלו. קוראים לזה אבולוציה בלע"ז. אני גם לא ארצה לחיות עם הילדים שלי כשאזדקן, אקווה למות בגיל 65-70 ובכבוד, ולא במצב שאחות תאילנדית תצתרך לנגב לי את התחת ולהאכיל אותי דייסה עם כפית, וכמובן, לא להיות נטל על הילדים שלי בבוא היום.

ואני לא אומר שהדאגה להורים המבוגרים צריכה לבוא על גבי הדאגה לילדים, אבל תראי למשל את אמא שלך, את כבר יכולה לדאוג לעצמך אני מבין ( טסה לגרמניה ועניינים ), וגם אמא שלך לעצמה, רק סבתא שלך צריכה עזרה, אז למה שלא תעזור?

וגם לא צריך להגיע למצב שבוא הסבתא שלך לא יכולה לנגב לעצמך את התחת בשביל להזכר שצריך לעזור לה.

ואת צודקת בדבר אחד, גם אני לא מעדיף לחיות עד גיל ממש מאוחר במצב שהשכל שלי עובד חלקית.

אבל לדוגמא לאמא שלי היה דוד ז"ל שחי עד גיל שמונים ומשהו, ולאורך כל החיים שלו, הוא היה במצב מצוין, פעיל פיית ושכלית, אבל בכמה ימים בודדים מצבו הדרדר ומת, אורך חיים כזה אני מאחל לי ולכל אחד.

ואת עכשיו מזכירה לי פרק ב-HOUSE, הוא אמר שם לאיזה אחת, שלא משנה איך מתים- מזקנה בלידה או ממה, אי אפשר למות בכבוד, זה תמיד מגעיל! ( הוא כמובן אמר את זה בצורה יותא דרמטית אבל בקטנה...

עכשיו כשאני רואה את זה:

אני רק רוצה לשאול... מה הקטע עם השיער?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לנו עשו את זה. נראה לי יכולתי להדריך שם - בדיוק אז חבר טוב שלי נכנס לגמילה, מהרואין.

הכי מצחיק, באותו ערב כמה חברה' הלכו לדפוק באנגים. הדברים האלו לא כל כך מחנכים ילדים לא להשתמש. ההסברה צריכה להיות יותר אגרסיבית. בחטיבה באה אלינו מישהי וסיפרה איך הכל התחיל מג'ויינט עם החברה' ונגמר בזה שהיא היתה מוכרת את התחת בשביל מנה. אחרי שנתיים קראתי איזה ספר שתאם לסיפור שלה כמו 2 טיפות מים רק עם הרבה יותר פרטים מזוויעים שלא היו נותנים לנו לשמוע מחמת הצנזורה.

וואלה גלשנו מהנושא...

סיפור עם ילדה גרמניה או משהו כזה?

אממ לנו פעם הראו מן מזוודה עם סמים בפנים שוטר בא לכיתה והסביר על זה בקצרה הוא יותר נכנס לקטע של המחירים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...