עזרה עם בחורה - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחורה

Chymes

Recommended Posts

את אחת מהנשים המגעילות בעולם!!!

זה בכלל לא אנושי לומר את מה שאמרת עכשיו ( בלי להעליב יותר מדי... )

:puke:

ובחזרה לענין... לפי מה שספרת על הבחורה, היא לא כזאת מלאכית, אז אני לא חושב שיש לך כלכך מה להתבייש לפנות אליה ישירות ולומר לה שבראש שלך...

אני מסכים... אני מקווה שאת תהיי זקנה ולבד ותזכרי את מה שכתבת... גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היא לא רצתה תה הייתה צריך להציע לה משהוא אחר....

פיספסתה את הרכבת והיא מחפשת גבר שירביע אותה ולא חננה...

בהיזדמנות הבאה במקום כוס תה תזמין אותה לצפיה בחדר השינה באחד הסרטים האחרונים מבית היוצר של

של אחד השחקניות המומלצות :

Katja Kassin, Katrina Kraven, Sophie Dee, Kimmy Lee, Simone Peach, Kayla Marie

TASACM

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי מאי גוד, איך שנפגעתי! נראה לכם? אתם חושבים שאני מגעילה? זכותכם ותאמינו לי שזה הדדי. זאת דרך המחשבה שלי. נראה לכם מגעיל שאני חושבת שבנאדם סיים את התפקיד שלו על כדה"א ברגע שיש לו ילדים שיכולים לדאוג לעצמם? אז אני אחדש לכם, מהסיבה הזאת אני גם חושבת שלא צרייך לתת "זכות קדימה" בקבלת תרומות איברים לאנשים מעל גיל 50, או טיפול בסרטן, ולתת עדיפות לילדים למשל שבכלל לא היו להם עוד חיים.

גנן לדעתי זה אחלה ג'וב. אני אוהבת צמחים, היתה תקופה שרציתי ללמוד אדריכלות נוף (כל חודשיים רוצה ללמוד משהו אחר). אין מקצוע המבייש את בעליו, אתה מרוויח את הכסף שלך בכבוד ובעבודה קשה, לא גונב ולא מרמה, אתה צרייך להיות גאה בעצמך. לימודים אקדמיים זה באמת לא לכולם, יכול להיות שגם לא בשבילי אלא שעוד לא גיליתי את זה (קצת קשה לעשות תגליות אחרי העבודה ו-4 בירות...). קיץ-קץ, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא רצתה תה הייתה צריך להציע לה משהוא אחר....

פיספסתה את הרכבת והיא מחפשת גבר שירביע אותה ולא חננה...

בהיזדמנות הבאה במקום כוס תה תזמין אותה לצפיה בחדר השינה באחד הסרטים האחרונים מבית היוצר של

של אחד השחקניות המומלצות :

Katja Kassin, Katrina Kraven, Sophie Dee, Kimmy Lee, Simone Peach, Kayla Marie

TASACM

:bash:

:lol:

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו..גננות..עכשיו רואים מאיפה מגיע החוסר בטחון שלך..אם לי הייתה כזאת עבודה גם אני לא הייתי יוצא מהבית..זה בשבילך קריירה ? אתה בן 28 ואין לך כלום בחיים..אין לך תכניות ? ראבק אתה כבר עוד מעט בן 30..אפשר להגיד שחיית חצי מהחיים שלך.. ? היום בנות זה הכל כסף..אם אין לך כסף אתה לא שווה כלום

אם קו מחשבה כזה לא תגיע רחוק :screwy:

יש לי כמה גננים בגדוד מילואים שלי, ותאמין לי הם מרופדים בכסף.

וכסף זה לא הכל בחיים! אפילו בעידן הג'יפים כמו שלנו.

נ.ב.

כל עבודה מכבדת את בעליה, ותכניס את זה טוב לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או כי הם לא הבינו אותי או כי אני הבת היחידה בפורום ואמא שלהם לא אוהבת אותם. וואי, איזו מסכנות.

שמעי... עלית עלינו :yelclap:

מה אני אגיד לך, איך שראיתי שיש בת בפורום אמרתי לעצמי-"אני חייב להתאכזר אליה, לא משנה מה!", שלא לדבר על זה שאמא שלי לא סובלת אותי, הפילה אותי לא פעם ולא פעמיים כשהייתי תינוק, מנסה להרעיל אותי ושולחת עליי רוצחים שכירים בלי סוף.

אבל אל תדאגי לי, אני שורד :xyxthumbs:

ועכשיו ברצינות...

ומה יש להבין? את חושבת שהחיים של כל אחד מעל גיל 60 או פחות, שהילדים שלו כבר מטפלים בעצמם, לא כאלה חשובים :screwy:

זאת אומרת, שכל אחד נולד בשביל להוליד ולגדל ילדים, כך שבעצם כל בן אדם נולד רק בשביל להיות המטפלת של הבנים שלו :screwy:

את לא חושבת שהורים שגידלו במסירות את הילדים שלהם ועבדו כמו חמורים בשביל לספק את הדרישות של הילדים שלהם, צריכים לקבל גם עזרה בשעת הצורך?

את כאילו רואה את ההורים שלך רק כבני אדם שצריכים לטפל בך כשת לא יכולה לטפל בעצמך, ולנגב לך תתחת כשאת לא יכולה לנגב לעצמך, ואחרי שאת כבר הופכת לעצמאית, אז הם לא כאלה חשובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...