Next gen-consoles vs. PC - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Next gen-consoles vs. PC

Xilver

Recommended Posts

הבעיה הגדולה היא שהמון כותרים מתחילים להיעלם מהPC או מגיעים רק לקונסולות. ניקח לדוגמא את Gears of wars, Ninja Gaiden וCall Of Duty 3.

וכמובן עוד המון כותרים שבעלי PC לא יכולים להנות מהם.

ופה זה חיסרון עצום למחשב. אני רואה המון אנשים משקיעים המון כסף על מערכות מחשב מטורפות אבל לא יוכלו להנות מהמון משחקים.

הMultiPlayer מתחיל לתפוס קצב בקונסולות הLive של Microsoft ושירות Online שהולך להיכנס גם לWii וגם ל Ps3.

והיום קונסלות בקלות יכולות להפוך לנגן DIVX\XVID ושידורי HD.

וכמובן אי אפשר לשכוח את הקלות והחסיכת כאבי ראש של משתמשים לא מנוסים. מה שבסך הכל צריך לעשות בקונסולה זה להכניס את הדיסק ולשחק. הקונסולות פשוט מתחילות לקחת את התפקיד שרק מחשב יכל לעשות.

הרי היום מה השימוש של המשתמש הפשוט. קצת IM אינטרנט וOffice ודואר אלקטרוני ותוכנת P2P כלשהיא. שבשביל זה יספיק סלרון פשוט ויש המון סטודנטים שעובדים עם P3 וזה מספיק להם להכל.

הבעיה הגדולה היא המחיר בישראל לעומת המחירים בארה"ב. גירסאת Premium של XBOX 360 אפשר למצוא בין 350$-399$ שזה יוצא בסביבות ה1600-1800 שקל. מחיר של כרטיס מסך Mid Range. כמובן שכל קוני הקונסולה יפרצו את ההגנה ויתקינו צ'פ ויתחילו להוריד משחקים, אותו דבר ב PC רק שלא צריך את הצ'פ. נגיד עם התקנה עוד 400 שקל. אז יצא לנו 2200 שקל בארה"ב.

בארץ המצב פשוט ניראה לחלוטין שונה. קונסולת Xbox 360 בגירסאת Basic שאפשר למצוא אותה ב270$ -300$ שזה 1200~ שקל. בארץ מדובר על מחיר של 3200 שקל. שזה פשוט מטורף והופך את הקנייה ללא שווה בכלל. וכמובן ללא צ'פ שיוצא בסביבות 3700 שקל.

גם יבוא אישי דרך אתרי מסחר כמו המצב לא מזהיר. משלוח של 150$ כולל 600 שקל מע"מ+מכס (חבר שלי קנה ב450$ עם משחקים שילם 150$ משלוח ועוד 600 שקל מע"מ+מכס וצ'פ התקנה עוד 500 שקל) מה שהופך את היבוא אישי לרעיון לא ממש חכם.

לפי דעתי. אם אתה יכול להביא XBOX דרך מכר שמגיע לארץ מארה"ב בקש ממנו להביא XBOX איתו (או קונסולה אחרת. לפי דעתי PS3 מחיר יקר מדיי. וWII פשוט לילדים קטנים) ולפרוץ אותו בארץ או לקנות Premoded.

קניית מחשב אני לא רואה כרעיון כל כך חכם. כמובן לא מחשב מפלצת. כי כמות המשחקים שיוצאת לPC יורדת כל שנה והקונסולות עולה כל שנה. המון כותרים פשוט לא יגיעו בכלל לPC. ניקח לדוגמא את Gears of War. אני התכוונתי לקנות משחק חדש. אבל היום אני ממש לא יודע. יש לי מחשב עם Sempron 2800 ואין לי שום סיבה לגעת במחשב. או לקנות מחשב חדש. הרי Company of heroes עובד לי חלק על ה 9700 Pro שלי. הכרטיס לא מפעיל את המשחקים בגרפיקה הכי מדהימה אבל אפשר עדיין להנות מהם. במיוחד ששינוי הכרטיס אומר מעבר לPCI EXPRESS שאומר מעבד\לוח\זיכרון חדשים.

סיכום בקצרה.

לקנות קונסולה למשחקים. ולהשתמש במחשב בפעולות של היום יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צריך להודות בעובדות, המשחקים יוצאים מהמחשב ועוברים לקונסולות. זה תהליך טבעי שמתרחש בשנה-שנתיים האחרונות ויימשך שנים קדימה. הקונסולות חודרות לסלון הבייתי!

לא כולם יודעים להפעיל מחשב, לקנות חלקים, לפתוח את המחשב ולשדרג אותו כל תקופה מסוימת. מצד שני הקונסולה קלה לתפעול גם לאימהות שרוצות לתת לילדים שלהם לשחק ואין לה מושג קלוש במחשבים. היא רק צריכה לשים את הדיסק בפנים זה עובד.

דבר נוסף, חוץ ממשחקים הקונסולות החדשות נותנות גם פתרון לסרטים, ותמונות.

מחשבים ישבו עדיין בחדרים אבל בסלון המלך הבלתי מעורער יהיה בשנים הקרובות הקונסולות שיש כיום והקונסולות שיבואו בעתיד.

עדיין יצאו משחקים למחשב כמובן, המחשב לא ייעלם אבל המשחקים הגדולים יעברו לקונסולות ככל שהרווחים יהיו יותר גדולים שם. ועדיין לא ציינתי את קלות תכנות המשחק לקונסולות לעומת המחשבים שגורמים לחברות לעבור לקונסולות.

אז תתחילו להפנים, עתיד תעשיית המשחקים נמצא בקונסולות. ואל תסתכלו רק על XBOX360/PS3/WII אלא תסתכלו גם לעתיד הרחוק-קרוב, אל הקונסולות של הדור הבא שאני מעריך שיגיעו לקראת 2010 פלוס מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה היא שהמון כותרים מתחילים להיעלם מהPC או מגיעים רק לקונסולות. ניקח לדוגמא את Gears of wars, Ninja Gaiden וCall Of Duty 3.

וכמובן עוד המון כותרים שבעלי לא יכולים להנות מהם.

ופה זה חיסרון עצום למחשב. אני רואה המון אנשים משקיעים המון כסף על מערכות מחשב מטורפות אבל לא יוכלו להנות מהמון משחקים.

הMultiPlayer מתחיל לתפוס קצב בקונסולות הLive של ושירות Online שהולך להיכנס גם לWii וגם ל Ps3.

והיום קונסלות בקלות יכולות להפוך לנגן DIVX\XVID ושידורי HD.

וכמובן אי אפשר לשכוח את הקלות והחסיכת כאבי ראש של משתמשים לא מנוסים. מה שבסך הכל צריך לעשות בקונסולה זה להכניס את הדיסק ולשחק. הקונסולות פשוט מתחילות לקחת את התפקיד שרק מחשב יכל לעשות.

הרי היום מה השימוש של המשתמש הפשוט. קצת IM וOffice ודואר אלקטרוני ותוכנת P2P כלשהיא. שבשביל זה יספיק פשוט ויש המון סטודנטים שעובדים עם P3 וזה מספיק להם להכל.

הבעיה הגדולה היא המחיר בישראל לעומת המחירים בארה"ב. גירסאת Premium של XBOX 360 אפשר למצוא בין 350$-399$ שזה יוצא בסביבות ה1600-1800 שקל. מחיר של כרטיס מסך Mid Range. כמובן שכל קוני הקונסולה יפרצו את ההגנה ויתקינו צ'פ ויתחילו להוריד משחקים, אותו דבר ב רק שלא צריך את הצ'פ. נגיד עם התקנה עוד 400 שקל. אז יצא לנו 2200 שקל בארה"ב.

בארץ המצב פשוט ניראה לחלוטין שונה. קונסולת 360 בגירסאת Basic שאפשר למצוא אותה ב270$ -300$ שזה 1200~ שקל. בארץ מדובר על מחיר של 3200 שקל. שזה פשוט מטורף והופך את הקנייה ללא שווה בכלל. וכמובן ללא צ'פ שיוצא בסביבות 3700 שקל.

גם יבוא אישי דרך אתרי מסחר כמו המצב לא מזהיר. משלוח של 150$ כולל 600 שקל מע"מ+מכס (חבר שלי קנה ב450$ עם משחקים שילם 150$ משלוח ועוד 600 שקל מע"מ+מכס וצ'פ התקנה עוד 500 שקל) מה שהופך את היבוא אישי לרעיון לא ממש חכם.

לפי דעתי. אם אתה יכול להביא דרך מכר שמגיע לארץ מארה"ב בקש ממנו להביא איתו (או קונסולה אחרת. לפי דעתי PS3 מחיר יקר מדיי. וWII פשוט לילדים קטנים) ולפרוץ אותו בארץ או לקנות Premoded.

קניית מחשב אני לא רואה כרעיון כל כך חכם. כמובן לא מחשב מפלצת. כי כמות המשחקים שיוצאת לPC יורדת כל שנה והקונסולות עולה כל שנה. המון כותרים פשוט לא יגיעו בכלל לPC. ניקח לדוגמא את Gears of War. אני התכוונתי לקנות משחק חדש. אבל היום אני ממש לא יודע. יש לי מחשב עם Sempron 2800 ואין לי שום סיבה לגעת במחשב. או לקנות מחשב חדש. הרי Company of heroes עובד לי חלק על ה 9700 Pro שלי. הכרטיס לא מפעיל את המשחקים בגרפיקה הכי מדהימה אבל אפשר עדיין להנות מהם. במיוחד ששינוי הכרטיס אומר מעבר לPCI EXPRESS שאומר מעבד\לוח\זיכרון חדשים.

סיכום בקצרה.

לקנות קונסולה למשחקים. ולהשתמש במחשב בפעולות של היום יום.

דבר ראשון 4 יגיע למחשב!

דבר שני על פי כל השמועות גם Gears of War אבל במקרה הספציפי הזה סביר להניח שזה יהיה מאוחר מדי ומעט מדי כמו עם וכמו שבטח יהיה עם Halo2.

בנוגע לשאר ... אני מסכים עם הרוב, בתור מישהו שעובד בתחום ראיתי בצער את הנוחות של הקונסולות כנגד חווית "הנהיגה" של Win98 וחבריו מתרחקים עד מאד מההדיוטים הממוצעים שכל מה שהם רוצים זה פשוט לשים את המשחק לשבת ולשחק. הנוחות של הקונסולה אכן מדהימה אבל בוא לא נשכח שגם הקונסולות מתחילות להיות מסובכות להדיוט הממוצע, בבוקס יש משחקים שדורשים HDD ואם קנית בלי HDD לא יעבוד ככה שלקוח שלא מבין יכול להידפק, שידרוג לכונן אופטי HD גם מסבך העיניינים, ה-PS3 יכולה להריץ מה שאומר שגם היא מסתבכת, קישוריות און ליין עם משחקים והשאיפה להיות דומים למחשב יגרמו גם לקונסולות להתחיל לסבול מאותם פגמים ואל תישכחו שמיקרוסופט כבר אמרה שהם עובדים על הבוקס הבאה, כלומר החלפת קונסולה עוד כמה שנים בודדות מה שגם יכול להוביל לחוסר נוחות מצד המשתמשים, שוב להשקיע במכשיר חדש, שוב משחקים חדשים ומשחקים ישנים ללא תאימות וגם דיבורים אפשריים על עם אופצייה לשידרוג גרפי ... :kopfpatsch: אין ספק שהעובדה שעדיין ה-PS2 מוכרת הכי הרבה אומרת משהו בנוגע לכל רמת הסיבוכיות העולה והמחירים שגבוהים אבל אין ספק שכרגע מבחינת נוחות הקונסולה מנצחת - Plug and Play אמיתי ולא Plug and Pray.

מאידך גרפית ... כבר היום הקונסולות מפגרות אחרי המחשב, מה יהיה בעוד שנה? ה-PS2 כבר 7 שנים עם רזולוציה מעפנה, הבוקס היתה קצת יותר טובה אבל אין מה להשוות למחשב. עדיין המחשב הוא הפלטפורמה העדיפה לאסטרטגיה והרפתקאות.

מבחינת חברים ... ובכן לקונסולה ולנוחות של הסלון עדיין אין תחליף .... אפשר גם במחשב להגיע לתוצאות דומות אבל זה כאב ראש כי המחשב לא מותאם לכך מראש ויש הרבה ציוד קצה שצריך לקנות/להתאים ...

בקיצור רציני לא יכול לוותר על שום אופציה אבל הקונסולות לעת עתה ללא ספק מנצחות למרות שבניגוד לתחזיות כבר ברור שהמחשב לא ייעלם ויפנה את מקומו, או שהוא ישמש למשחקים או שהוא יהפוך להיות שרת ברקע שהכל יתחבר אליו והוא יהיה אחראי על הרבה מאד דברים

... ועדיין לא ציינתי את קלות תכנות המשחק לקונסולות לעומת המחשבים שגורמים לחברות לעבור לקונסולות.

כל כך לא נכון. אתה אולי מתכוון לעובדה שלא צריך לעשות התאמה למיליון סוגי חומרה, אבל מבחינת תיכנות נטו המחשב הוא הפלטפורמה הכי גמישה שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון 4 יגיע למחשב!

דבר שני על פי כל השמועות גם Gears of War אבל במקרה הספציפי הזה סביר להניח שזה יהיה מאוחר מדי ומעט מדי כמו עם וכמו שבטח יהיה עם Halo2.

יש עוד המון משחקים שמשתמשי PC לא יוכלו להנות מהם בכלל. לCall Of Duty 4 יש עוד זמן עד שהיא תגיע למדפים. וגם אז זה לא יהיה כותר של PC Only. זה יצא לכל הקונסולות.

Gears of wars לצערי זאת רק שמועה על יציאה לPC.

הקונסולות לאו דווקא מתחילות להסתבך. כי התקנת לינוקס על Ps3 לא הרבה יעשו את זה. כי אין לזה שום סיבה. הם לא קנו Ps3 לLinux אלא למשחקים.

ובקשר למשחקים שדורשים HDD שיחה עם והנציג יודיע להדיוט שצריך לקנות HDD והבעיה תיפטר. הרכבת HDD לXBOX זה 10 שניות.

מאידך גרפית ... כבר היום הקונסולות מפגרות אחרי המחשב, מה יהיה בעוד שנה? ה-PS2 כבר 7 שנים עם רזולוציה מעפנה, הבוקס היתה קצת יותר טובה אבל אין מה להשוות למחשב. עדיין המחשב הוא הפלטפורמה העדיפה לאסטרטגיה והרפתקאות.

נכון שהם מפגרות אחרי המחשב אבל אין שום משחק שינצל את זה. כל הDX10 ועדיין אין כותרים בכלל שינצלו את הכח הזה. ועד שיצאו יש עוד זמן. כל האנשים שקנו את הG 8800 סתם בשביל להשוויץ יותר מזה אין להם מה לעשות עם DX10 שהכרטיס נותן להם כרגע. ושיצאו המשחקים המחיר ירד פלאים למטה והמתחרה מבית ATI יצא ויהיה לנו דור המשך לכרטיסי מסך.

וגם מחיר של כרטיס מסך Hi End עומד על 500$-600$ שזה יותר מXbox 360. ומחיר של Ps3.

ומה עם המעבד זיכרון לוח אם ....

הגרפיקה שמציגה 360 וPs3 היא פשוט מדהימה. הכל HD ורואים פשוט מדהים. הWii לא עובדת עם HD והמשחקים ניראים די זוועה אבל הקונסולה רק 250$.

כמובן תמיד יש מקום לשיפור. אבל בנתיים אין הרבה משחקים שבכלל מנצלים מה שיש היום.

בקשר לאסטרטגיה והרפתקאות, 360 וPs3 ניתן לחבר להם עכבר ומקלדת בקלות. מה שעוד תורם לגלישה באינטרנט דרך הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יתרון שיש ל- על הקונסולה זאת האפשרות ליצור מודים חדשים ולשחק בהם, קחו לדוגמא מודים של HL2 FarCry,

לכו תעשו מודים בקונסולה.

אני מת על מודים זה אדיר ויש גם המון להורדה בחינם.

חוצמיזה, חברות המשחקים יודעים טוב מאוד שמעמד ה- בשוק המשחקים רק מתחזק, תחשבו על זה! שוק כרטיסי המסך מגלגל מיליארדים בשנה!

נראה לכם שמישהו יותר על זה? :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד יתרון ל זה שאפשר להוריד PATCH

למשחק :D

ניתן לשחרר בקלות עדכונים (patch) למשחקים דרך הLIVE.

בנוגע לשאר התרד:

הקונסולות הן "חיות" חדשות יחסית בעולם המשחקים, עד לפני כמה שנים הם לא היו קיימות. לכן אני משער שבעתיד הקרוב-רחוק תעשיית המשחקים תעבור אל הקונסולות, אל הסלון הבייתי, אל המשפחה. זה פותח קהלי יעד חדשים לחלוטין שישחקו במשחקים.

משחקים לא יעלמו לעולם ממחשבים אבל קלות התפעול, חווית המשחק ויכולות הHD יתנו לקונסולות עדיפות.

אני יודע שאפשר לחבר מחשב לטלויזיה HD אבל תראו לי בדיוק כמה אנשים עושים כזה דבר, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו HD בחדר ליד המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל בעניין Ubisoft

לפי המשחקים שהיא הוציאה בהשקה של הWII

זה לא ניראה שהיא מזלזלת רק בPC

לדעתי Ubisoft =EA צרפתית וכולנו יודעים מי זות EA

בנוגע למישהו שכתב שWII זה צעצוע לילדים-

Far Cry Vengeance

Red Steel

COD3

Maddיen NFL 07

Need for Speed Carbon

ועוד יצאו בהשקה וזה בלי לדבר על משחקים בפיתוח כמו RE חדש ופינל פנטזי חדש בפיתוח

נכון שרובם פורטים גרועים אבל זה מוכיח שהWII לא רק לילדים

בעניין החוסר במשחקים לPC

לדעתי זה בגלל תקופת מעבר

צריך לזכור שמיקרוסופט רק הפסידה מהXBOX ומה360

והעסק העיקרי שלה זה WIN ואופיס

ובסופו של דבר הם יזרימו משחקים לתמוך בוסיטה

את הלו 2 דחו כדי לעזור לוסיטה ואני מעריך שתוך שנה שנתיים ניראה את GOW במחשב

וזה אחת הבעיות שלי בה ליראות ת360 כתחליף לPC בארץ

בעניין הPS3-

Perphaps PS3 Isn't a Best Buy this Holiday Season

Here we have yet another report of a Best Buy store in Long Beach (CA) receiving stock of 17 PS3's. A store announcer greeted customers that they now have the 'all new' Playstation 3 in stock with nobody particularly taking any notice at all. Seventeen PS3's just remained sat there as pretty as can be, another forum poster commented the same is happening at his local BB but the Wii's are being snapped up.

quote:

So I went to Best Buy in Long Beach, CA this afternoon around 1pm in search of a few DVDs. Low and behold, they announced over the loudspeaker , "Attttention shoppers, we have 17 of the all new Playstation 3 in STOCK. People were in line this morning, but you can get one RIGHT NOW"

Now this was something I had to see. There was no rush, no line, and just a huge stack of consoles there.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=13182

אני לא הייתי מהמר על הPS3 כרגע

אולי עוד שנתיים אבל בטח לא היום

גם תWII לא הייתי קונה היום למרות שהוא מוכר מצוין

בגלל שהוא פשוט לא בשל לארץ המסריחה שלנו

ככה שאיך שאני רואה את זה עדיף לחרוש השנה על חומרה ישנה

ואמולטורים

אני לדוגמה משחק בPS2 ומחכה לאמולטור טוב של הDS (התחום מתקדם בכלל לא רע)

ועוד שנה ניראה מה יבשיל בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שבעתיד (הלא רחוק כל כך) כל המשחקים יעברו לקונסוליות , הרי אלה מכונות שנבנו עבורם.

הסיבה היחידה שאני עדיין משחק במחשב ולא בקונסוליות היא המחיר הגבוה.

במקום להתעסק כל הזמן בהרכבת מפרט שיהיה טוב למשחק אחד אבל לא אופטימלי לשני , הכי טוב זה שכל יצרני המשחקים

יודעים בדיוק למה לכוון ואז כל המשחקים נראים מעולה! בלי קינפוג של High או Low וכל הדברים האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במחשב כמו שאמרו שאין מפרט קבוע

ולהחליף כרטיס יקר כל שנתיים זה מוגזם

וזה בלי לדבר על חוסר תאימות בחומרה

לדוגמה אני לא יכול לשדרג ל3800X2

או לקנות 8800 בלי להחליף את רוב המחשב

והמחשב שלי בערך בין שנתיים שלוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה במחשב כמו שאמרו שאין מפרט קבוע

ולהחליף כרטיס יקר כל שנתיים זה מוגזם

וזה בלי לדבר על חוסר תאימות בחומרה

לדוגמה אני לא יכול לשדרג ל3800X2

או לקנות 8800 בלי להחליף את רוב המחשב

והמחשב שלי בערך בין שנתיים שלוש

גולם קצת הגזמת, מה רע בכרטיס X1950PRO או 7900GS שניהם במחיר של 1300-1500 ש"ח, הם עדיין נותנים תמורה מלאה על הכסף ביחס לביצועים.

אין צורך במעבד מפלצתי.

לבנתיים לא ראיתי ביכולת הגרפית של PS3, X360 גרפיקה שהפילה אותי מהרגליים!

ד. אגב: מי שקונה 8800 היום פראייר, אין עדיין משחקי DX10 וגם שיצאו, כרטיסי DX9 עדיין יעבדו יפה על המשחקים האלו.

אין מה לעשות ככה עובדת התעשיה הזאת, והכסף הגדול נמצא בכרטיסי המסך עבור המחשב. אני לא רואה מצב שחברות כמו נוידיה ו-ATI מתפרנסות רק מקונסולות, בשבילם זה כסף מהצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם קצת הגזמת, מה רע בכרטיס X1950PRO או 7900GS שניהם במחיר של 1300-1500 ש"ח, הם עדיין נותנים תמורה מלאה על הכסף ביחס לביצועים.

אני יגיד לך מה הבעיה

2 הכרטיסים האלו יתנו ביצועים -+ ברמה של ה360 והPS3 שמפתחים ילמדו לנצל את שתי הקונסולות הזות

והמחיר רק של כרטיס אחד מתקרב למחיר של WII בארץ

אבל הבעיה הגדולה שתוך שנתיים הכרטיסים יחשבו מיושנים

בכל מיקרה אם תרכיב מפרט שלם שזה

1000 מעבד

1500 כרטיס מסך

500-1000 זיכרון

500 לוח אם

200 צורב

400 ארד דיסק

וכו אתה מגיע למחיר של 360 פרוץ בארץ שיחזיק יותר שנים

מבחינת משחקים

וזה מפרט יחסית חלש להיום כי עוד שנה גימר רציני יקנה כרטיס DX10 דרג בינים לפחות

וזה הבעיה הגדולה שלי אם

אולי המצב ירגע לכמה שנים שהDX10 יתבסס ויהיה יקר מידי לפתח מנועים חדשים כל שנה

אבל כרגע יש את וסיטה שתזלול משבים בשנה הראשונה (יחסית לחומרה)

ואני מקווה לטובתי ולטובת האנשים בפורום שיהיו כמה שנים בלי שדרוג כל שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך במעבד מפלצתי.

לבנתיים לא ראיתי ביכולת הגרפית של PS3, X360 גרפיקה שהפילה אותי מהרגליים!

ד. אגב: מי שקונה 8800 היום פראייר, אין עדיין משחקי DX10 וגם שיצאו, כרטיסי DX9 עדיין יעבדו יפה על המשחקים האלו.

אין מה לעשות ככה עובדת התעשיה הזאת, והכסף הגדול נמצא בכרטיסי המסך עבור המחשב. אני לא רואה מצב שחברות כמו נוידיה ו-ATI מתפרנסות רק מקונסולות, בשבילם זה כסף מהצד.

זה כמו שתגיד מי שקונה 360/PS3 הוא פרייאר, אין מספיק משחקים שמנצלים אותו /משחקים טובים לקונסולה שיצאו עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...