שאלה לי בקשר לביצועי R9500 Pro. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לי בקשר לביצועי R9500 Pro.

Killer Storm

Recommended Posts

יש לי

AXP1700

512DDR PC2100

GeForce4 MX440 (עם לליבה 315 470)

תוצאת ה3Dmark 2001SE שלי היא 5751, והמחשב עובד כמו שצריך הכל מתפקד ורץ קשורה.

אבל אני עורך שידרוג קטן למחשב שידרוג אחד כבר עשיתי (Audigy2 Platinum) בסאונד...

למרות הביצועים הטובים של המחשב שלי אני מעוניין לקבל יותר איכות תמונה ויותר מהירות במשחקים...

קראתי על הRadeon9500 Pro ואני חושב שהכרטיס הזה יתן לי את מה שאני צריך...אבל בנוגע לאחוזים ולתוצאות 3Dmark

אני מעוניין לדעת כמה נקודות אני יקבל איתו בערך במחשב שלי מאחר ובאתר של Madonion כתוב לי שהR9500Pro בערך ב98 אחוז יותר ביצועים מהכרטיס שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' כל הוא לא נקנה בארץ כן הוא יקנה בניו יורק...אני חושב שהוא מתאים לי כי אני רואה כמה משחקים הולכים לצאת שהכרטיס שלי יקרטע בהם בצורה נוראית וגם טי אי 4200 לא יתן לי את האיכות הרצויה אני צריך כוח רציני לכן ההתלבטות שלי היא 9500Pro או 9700Pro לפי מה שהכסף יגיד לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dunno, depands on the games, some compenies are still making games that can run on an ATi Rage Pro.

there's no card out there that can run a poligon rich scene with multiple light sources and projected shadows at a playable frame rate, not to meantion real reflections. now almost every middle-end and above cards can run a very poligon rich scene with single light source and projected shadows at a pretty high frame rate. those scene are so poligon rich, you can hardly find a place that doesn't look smoove. so what? 3D artists will add poligons for no reason just for fun? I don't think so...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, למה לא מחשיבים את ה-9500PRO ככרטיס של השוק הגבוה? אלא רק שוק בינוני?

הוא עוקף את ה-TI4600 שנחשב בשוק הגבוה, לדעתי אפילו ה-9500פרו יכול להיות ב-ULTRA HIGH END.

כרטיס מצויין, קנה בעניים עצומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים נקבעים לפי מה שהחברה והשוק קובעים, בעצם בעיקר השוק. אבל עדיין השוק מסתמך על סדר הסדרה כולה (מה שקובעת החברה בעצם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...