פנימיה? בית ספר אחר? להשאר בבית בושת אצלנו? צריך את עזרתכם. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פנימיה? בית ספר אחר? להשאר בבית בושת אצלנו? צריך את עזרתכם.

MishaK

Recommended Posts

אה, לא, הן מאוד מאוד זולות, רובן מסובסדות מתרומות(לפחות אלה שאצלנו...) ובגלל שהלימודים הם בבתי הספר הציבוריים באותם ערים, השורה התחתונה מאוד זולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע איך אתם, אבל אני מרוצה מהבית ספר שלי.....

יש לי ממוצע 95 והכל טוב....( 8))....

וכל מי שלא מרוצה מהבית ספר זה מי שלא לומד......

אז אני מציע לך פשוט להתאמץ ולהשקיע יותר בבית ספר הזה ותראה שהכל יהיה סבבה....

אממממ... זה פשוט שטויות גמורות מה נהיתה איזה דודה שעדיין חושבת שמי שרוצה ללמוד יכול LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תאמין לי שזה לא נכון ואם אתה רוצה לבדוק את זה אתה יכול לבוא לבית ספר שלי ותראה איך אנשים שם "לומדים"

לבגרות בכיתה י"ב וכאשר אתה עסוק בלשמור על הגב שלך מכל מיני דברים מעופפים למיניהם ולשמור שהתיק שלך

לא יעוף פתאום מהחלון או מעל לראש שלך ולנסות להבין מה מורה לתנך בן 70+ מנסה להגיד שרק עם ראשי אפשר להבין כמה מילים

מימנו אחרי שסיננתה את כל הרעשים ברקע והצעקות , אה והמורה לא בן אדם גם הוא מתיאש מהכיתה ואז פשוט מפסיק ללמד ואולך

ליקרוא למנהל ואז... אגב כל מה שאמרתי אמת וקורה לי בבית הספר שלי כל הזמן

אז ניראה אותך חכם גדול שם ואז נדבר

ובקשר למישה לצייד WHAT EVER אני ממש מבין אותך לצערי אני לא גר באזור שלך אז אני לא יכול להמליץ לך אישית על מקום מסוים

אבל כדי לך ללכת לבית ספר טוב שאתה יודע שהוא טוב אפילו עם זה יהיה קשה קצת עדיף ככה מאשר "לילמוד" בבית ספר כמו שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת הלימודים בטכני בחיפה תלוייה במגמה שאתה נמצא בה.

אם אתה טוב אתה מגיע למגמה המדעית (נדמה לי שהיום זה נקרא חשמל) אתה תלמד טוב, רק לא מספיק מחשבים לטעמי.

זה יותר מבוסס על חשמל, אלקטרוניקה ופיזיקה.

הבעיה היא שזה חלק מהצבא שלנו, והצבא טיפש.

דילמה קשה.

זה עולה בימינו משהו כמו 3K לשנה כולל מעונות ובערך חצי רק בשביל הלימודים.

מי שגר במעונות מקבל "דמי כיס" חודשיים אז זה מחזיר כמעט 1000 ש"ח בשנה וגם כרטיסיות אוטובוס לנסיעות (ואוכל צבאי).

אם מסתכלים על זה בצורה ריאלית זה לימודים בחינם.

יש שם תלמידים בכל מני רמות, חלקם ערסים כפי שנאמר אבל אם משתלבים במגמה הנכונה אפשר למצוא שם אנשים איכותיים.

יש שם יתרון שלהמשיך י"ג-י"ד לתואר הנדסאי זה ענין די פשוט.

כל זה כמובן מותנה בשנתיים קבע (עם משכורת מן הסתם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה גר בחיפה ובמקום שבו אתה יכול להגיע לריאלי מבחינת מקיום, אז למה יש לך רק 2 אפשרויות מבחינת ריאלי/פנימיה.

אני ב- יב בית ספר חוגים, על הכרמל יש לי חברים בכל הבתי ספר פה באזור

ואתה יכול ללכת לויצו, עירוני ה\ג ועוד עשרות בתי ספר באזור שהם באכות בסדר גמור.

ריאלי ואנקורי בתי ספר מצוינים לציונים אבל דורשים כסף

ד"א עירוני ה וחוגים השנה עם ממוצע ציונים גבוה יותר מריאלי למרות שיש כמה גורמים שאני לא יפרט עכשיו והם במקום ה-3 בחיפה.

אני מכיר אנשים מהפנימיה ולא מבין למה לבן אדם ללכת לשם ללא סיבה מיוחדת.

אם רק תגיד באיזה כתה אתה?

באיזה בית ספר? בערך איפה אתה גר? אני יוכל להמליץ לך על בתי ספר באיזור

וד"א זה שאתה אומר שאתה לא יכול ללמוד לבד כי אתה רוצה לעשות דברים אחרים זה די טבעי רק תתאמץ קצת תכבה את המחשב וטלויזיה ואז זה מאוד אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך אתם, אבל אני מרוצה מהבית ספר שלי.....

יש לי ממוצע 95 והכל טוב....( 8))....

וכל מי שלא מרוצה מהבית ספר זה מי שלא לומד......

אז אני מציע לך פשוט להתאמץ ולהשקיע יותר בבית ספר הזה ותראה שהכל יהיה סבבה....

אממממ... זה פשוט שטויות גמורות מה נהיתה איזה דודה שעדיין חושבת שמי שרוצה ללמוד יכול LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תאמין לי שזה לא נכון ואם אתה רוצה לבדוק את זה אתה יכול לבוא לבית ספר שלי ותראה איך אנשים שם "לומדים"

לבגרות בכיתה י"ב וכאשר אתה עסוק בלשמור על הגב שלך מכל מיני דברים מעופפים למיניהם ולשמור שהתיק שלך

לא יעוף פתאום מהחלון או מעל לראש שלך ולנסות להבין מה מורה לתנך בן 70+ מנסה להגיד שרק עם ראשי אפשר להבין כמה מילים

מימנו אחרי שסיננתה את כל הרעשים ברקע והצעקות , אה והמורה לא בן אדם גם הוא מתיאש מהכיתה ואז פשוט מפסיק ללמד ואולך

ליקרוא למנהל ואז... אגב כל מה שאמרתי אמת וקורה לי בבית הספר שלי כל הזמן

אז ניראה אותך חכם גדול שם ואז נדבר

ובקשר למישה לצייד WHAT EVER אני ממש מבין אותך לצערי אני לא גר באזור שלך אז אני לא יכול להמליץ לך אישית על מקום מסוים

אבל כדי לך ללכת לבית ספר טוב שאתה יודע שהוא טוב אפילו עם זה יהיה קשה קצת עדיף ככה מאשר "לילמוד" בבית ספר כמו שלי

אני רציני איתך.....

אתה מספר לי על השטויות האלה בשיעורים......אצלנו זה קורה משיעור לשיעור גם....

ואני בכל זאת מצליח ולא שאני איזה חרשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני איתך.....

איזה כתה אתה בשביל חטיבה זה באמת שטויות ל יא יב זה כבר הרבה יותר קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני איתך.....

איזה כתה אתה בשביל חטיבה זה באמת שטויות ל יא יב זה כבר הרבה יותר קשה

אני אומנם רק בח' אבל זה עובד בכל הכיתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

izikd כנראה אתה לא יודע איפה אתה חיי ורואים שאתה ילד קטן ואהבל... ח' לא הייתי מגיע לביצפר והייתי מקבל 100 זה הכיתה הכי בולשיט שמערכת החינוך המציאה הקפיצה בין החטיבה לתיכון אם הולכים למגמה טובה היא ענקית וקשה מאוד!

אני ביא' במגמה ביוטכנולוגיה בלי שום קשר זה קריעת תחת...

אני במצב של מישה מיואש לגמרה! הלימודים קשים רצח אין לי כוח להשקיע בגרוש הדבר האחרון שמעניין אותי זה הבולשיט שהמורות מלמדות!

נמאס לי ללמוד הציונים שלי זה בין 65-75 מידי פעם מעל ה80 לא יודע למה... אני לומד למבחנים הדבר היחיד שאני לא עושה בכלל! זה שעורי בית שזה בערך הדבר שאני הכי שונא בעולם... אני לא יכול לסבול את זה... אני מת ללכת לביצפר אקסטרני אבל הם יקרים מידי...

אני כנראה ינסה לעשות כל שביכולתי ואני אחרי הביצפר והכל הבולשיט שמסביב יסתיים ואני ישלים וישפר בגרויות שהראש שלי נקי ואני לא דואג כמו עכשיו בלחץ האדיר של הלימודים

בסך הכל מכל הבולשיט שלומדים הדברים החשובים זה מתמטיקה אנגלית בשבילי ביולוגיה כי זה המגמה וזהו!! למחשבים זה גם פיזיקה זה הכל כל הבולשיט שלומדים כמו ספרות לשון אזרחות תנך זה לא מעניין ולא צריך את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחח, בכיתה ח' לא הייתי מגיע בכלל לבית ספר... כל היסודי זה סתם בזבוז זמן.

שמע, אתה לא ומד שם הרבה בתור ידע, אבל אתה מפתח אינטליגניציה בסיסית שניתן לרכוש רק בגילאים שכאלה..

יותר חשוב מהכיתות היותר גבוהות לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...