שינוי IP בכבלים. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי IP בכבלים.

Shmoolik

Recommended Posts

אני צריך לשנות את ה IP שלי ואני לא יודע איך.

אני עם CABLE + 012 + 750.

גם כשהתקשרתי אליהם לתמיכה , אמרו לי שהם לא יכולים לשנות לי את ה IP אבל כל פעם שהמודם מתאחל את עצמו הוא מושך כתובת של IP זמינה. לכן אמרו לי לנסות לכבות אותו ללילה או יותר , ולמחרת לחבר אותו ואז הוא כנראה "ימשוך" כתובת IP שונה.

עשיתי , לא עבד.

למישהו יש רעיון ?

או אולי תוכנה ש"כאילו" תשנה את האיי פי שלי ? אני מתכוון , שבסדר יהיה לי את ה IP של עכשיו אבל נגיד אני נכנס לשרת \ FTP או משהו כזה , שהשרת או מי שזה לא יהיה , יחשוב שיש לי IP אחר.

--

*לא קניתי\ביקשתי\רכשתי שום שרות של IP קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מתחבר לאינטרנט דרך ספק האינטרנט שלך, אתה מקבל כתובת IP. את הכתובת הזאת ספק האינרנט שלך מחליף לך משתי סיבות:

1. לכל חברות האינטרנט יש יותר לקוחות מכתובות IP, משום שהן רוצות להרויח כמה שיותר ככסף, ולכן מקצות כתובות רק למשתמשים המחוברים

2. החברות פוחדות לתת לכל משתמש כתובת IP קבועה משום שאז אותו אדם יכול לפתוח חברה מפרטית משלו אשר תספק חיבור לאינטרנט למשתמשים נוספים.

לכן, אל תצפה שיתנו לך כתובת קבועה, כמו כן אל תנסה לשנות את כתובת ה IP שלך, משום שקרוב לוודאי שהיא בשימוש ע"י משתמש אחר, וכתוצאה מזה שניכם תתנקתו מהאינטרנט.

הכתובת אשר מוקצה ללקוחות הכבלים היא בדרך כלל כתובת קבועה למשך חודש (תלוי בספק האינטרנט). אולם למיטב ידיעתי "ברק" היא החברה היחידה אשר מספקת לחלק ממשתמשיה כתובות IP קבועות, אני בטוח שתצטרך לנדנד להם לא מעט עד שהם יסכימו לתת לך אחת, אבל אתה מוזמן לנסות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אם כבר ת'רד ... אז הוא צריך להיות ממוקם בפורום רשתות.

לא נראה לי , כי זאת בעיה בשבילי , ואני רוצה לדעת איך לפתור אותה.

--

התקשרתי עוד פעם ל 012 עקב

אני בטוח שתצטרך לנדנד להם לא מעט עד שהם יסכימו לתת לך אחת, אבל אתה מוזמן לנסות...

וענה לי דווקא אחד מאוד נחמד. אבל הוא אמר לי שאין הרבה סיכוי שאני יצליח והתחיל להסביר לי ל זה איזה 5-10 דקות.

וגם בסוף שאלתי אותו אז הוא המליץ לי על "Steganos Internet Privacy".

שדרך אגב נמצא פה :

http://www.steganos.com/./en/sia/index.htm

בכל מקרה זאת תוכנה נחמדה שעושה אותי כאילו "אנונימי" והיא כל הזמן שמה לי איי פי "מזויף" .. ולא את האמיתי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...