ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים

omrij

Recommended Posts

שחכת את העובדה שחלק גדול ממדינות ערב תחת שלטון דיקטטורי, ככה שהם חייבים להסכים עם השליט שמן הסתם יהיה קיצוני.

ואל תחשוב שהבחירות באיראן כל כך נקיות והוגנות...

מה זאת אומרת "חייבים להסכים עם השליט שמן הסתם יהיה קיצוני" ? בדיוק להיפך. באירן נערכו בחירות דמוקרטיות לחלוטין, והעם בחר באחמדינג'ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המערכון הוא פשוט חוסר טעם, עלוב ונמוך

ליברמן אומר את מה שכל יהודי/ציוני חושב

הוא אומר את זה בקול בלי 'פוליטקטלי קורקט'

שחבר כנסת נוסע לסוריה וכשחבר כנסת נוסע להפגש עם נציגי האויב ועוד תומך בהם!!! הוא עושה את זה על חשבון המיסים שכולנו משלמים

הוא עושה את זה בניגוד לחוק אבל חוץ מחקירה 'באזהרה' כלום לא עושים לו

להשוות יהודי/ציוני שעושה למען המדינה להיטלר זה גועל נפש ומעליב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כל קשר בין המניעים של הארגונים והאנשים האלו למצוות התורה. הם לא פעלו על בסיס פרשנות הצו האלוהי להשמדת הגויים, על ממניעים לאומניים, שהם (למקרה שלא ידעת) שונים בתכלית ממניעים דתיים-משיחיים, מתוכם פועלים ארגוני הטרור האיסלאמיים.

אוי נו, אל תהיה קטנוני, המטרה שלהם זהה. ותרשה לי לצטט את ויקיפדיה:

אומה או לאום היא קבוצת אנשים בעלת זהות משותפת השואפת להגדרה עצמית במסגרת של מדינה ריבונית בזיקה לטריטוריה מסוימת. בלאום קיימים יסודות משותפים אותם חולקים (בדרך כלל) בני אותו הלאום כגון: שפה, תרבות, מקור אתני ודת.

ROFL. טוב, די, חשבתי שאנחנו מנסים לנהל דיון רציני... :lol:

לשם המחשה, אוכלוסיית אירן לבדה מונה כ-70 מיליון תושבים וזוהי מדינה שתושביה תומכים בצורה מוחלטת בנשיא, אשר קורא בפומבי להשמדת מדינת . אתה יכול להיות בטוח שלפחות 90% מתושבי אירן היו מעדיפים לראות את המזרח התיכון בלי . ויש כמובן את אינדונזיה, המדינה המוסלמית הגדולה ביותר שמונה כ-250 מיליון תושבים, שראש הממשלה שלה הוא אנטישמי מוצהר. למעשה, הערכה ריאלית תהיה שלפחות 90% מתושבי המדינות המוסלמיות מעוניינים בהשמדת ("תומכים שקטים" אעלק), מתוך הזדהות עם "אחיהם" הפלשתיניים ועקב החינוך הפונדמנטליסטי אותו הם מקבלים.

אם אתה באמת מאמין שרק 2 מיליון איש, מתוך אוכלוסיה שמונה למעלה ממיליארד, מעוניינים בהשמדת - אתה חי בסרט בדיוני שאפילו ג'ורג' לוקאס לא היה מצליח לביים.

ממתי אתה נהפכת להיות אזרח איראני שאתה יודע את כל זה? הנשיא קיצוני, זה לא מעיד על הנתינים שלו. והבחירות באיראן הן ממש לא דמוקרטיות, לא כאשר רוב המתמודדים נפסלים ונאסר עליהם להשתתף בבחירות.

אתה ממש מגזים - 90%?! למה לא לומר שכולם היו שמחים לרצוח אותך ברגע הראשון שהם יכולים ולגמור עניין? ו2 מיליון איש זה במקרה הרע.

אם אתה רוצה לעשות את זה ככה אז אני אחשב את מס' היהודים לפי 15 מיליון (נתון שאתה אמרת)

ואם אני לא טועה יש לנו סכסוך עם ערבים ולא עם מוסלמים

תגדיר ערבי ותגדיר מוסלמי.

ואתה חושב שזה פותר אותם מאחריות?

מעניין אותי לדעת מה אתה היית עושה במקומם.

המערכון הוא פשוט חוסר טעם, עלוב ונמוך

שחבר כנסת נוסע לסוריה וכשחבר כנסת נוסע להפגש עם נציגי האויב ועוד תומך בהם!!! הוא עושה את זה על חשבון המיסים שכולנו משלמים

הוא עושה את זה בניגוד לחוק אבל חוץ מחקירה 'באזהרה' כלום לא עושים לו

מסכים.

ליברמן אומר את מה שכל יהודי/ציוני חושב

הוא אומר את זה בקול בלי 'פוליטקטלי קורקט'

להשוות יהודי/ציוני שעושה למען המדינה להיטלר זה גועל נפש ומעליב.

עד כמה שזכור לי, ליברמן לא נבחר ע"י העם היהודי כנציג שלהם בפני התקשורת.

השאלה היא; איך בדיוק אותו ציוני/יהודי עושה משהו למען המדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה פשוט חי בסרט. אין לי זמן להתייחס לשטויות שכתבת בהתחלה בנוגע לקשר הישיר לכאורה בין לאום למצוות התורה (רק אלוהים יודע מאיפה הבאת את השטויות האלה), אבל לגבי הבחירות באירן:

בבחירות האחרונות היו שבעה מתמודדים שרצו לנשיאות, מתוכם שניים שהיו כל כך צמודים שהיה צורך בסיבוב הצבעות שני, שבסופו אכן ניצח אחמדינג'ד. זוהי דמוקרטיה לא פחות מישראל (בכל הנוגע לבחירות, לפחות) והבחירה באחמדינג'ד בהחלט מראה על ההשקפות המדיניות ופונדמנטילסיטיות של האירנים כאומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אתה פשוט חי בסרט. אין לי זמן להתייחס לשטויות שכתבת בהתחלה בנוגע לקשר הישיר לכאורה בין לאום למצוות התורה (רק אלוהים יודע מאיפה הבאת את השטויות האלה), אבל לגבי הבחירות באירן:

בבחירות האחרונות היו שבעה מתמודדים שרצו לנשיאות, מתוכם שניים שהיו כל כך צמודים שהיה צורך בסיבוב הצבעות שני, שבסופו אכן ניצח אחמדינג'ד. זוהי דמוקרטיה לא פחות מישראל (בכל הנוגע לבחירות, לפחות) והבחירה באחמדינג'ד בהחלט מראה על ההשקפות המדיניות ופונדמנטילסיטיות של האירנים כאומה.

שוב, רוב המועמדים שלא תומכים בעמדות השמרניות נפסלים מראש. וכמו שעומרי אמר מעלי, כל ניסיון להציג את איראן כדמוקרטיה הוא מגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. שאני אפרט? כי אם אני אעשה את זה, אני בטוח שהדיון הזה יהיה ארוך מאד, מלוכלך מאד ובסופו של דבר ירד לפסים אישיים - וחבל.

תאמין לי שלחיילים שמשרתים בשטחים הרבה יותר קשה מלפלסטינאים האלה שאתה כל כך מגן עליהם

אולי אנחנו החיילים לא רעבים ללחם,

אבל החיים הקשים של הפלסטינאים זה כלום לעומת האנרגיות והמשאבים שמושקעים בהגנה על המדינה,

אתה צריך להבין שהם לא בני אדם הם חיות, הם שולחים את הילדים שלהם שיכנסו לשערים החקלאיים שנפתחים בבוקר ונסגרים בערב,

בשביל שנשקיע סיורים רכובים ורגליים בשביל למצוא את הילדים הזה, שבזמן הזה מחבלים מסתננים לארץ, הם שולחים את הילדים שלהם כפיתיונות

אני אישית תפסתי שני ילדים כאלה, הגששים (בדואים) סיפרו לנו שזה מה שההורים שלהם אמרו להם, שישארו במטעים בלילה,

להורים שלהם לא היה איכפת אם הם היו מתים שם.

הם פשוט חיות, שלא לדבר על האלימות בחברה שלהם, היחס שלהם לנשים שלהם,

אבל אתה בחיים לא תדע את זה כי אתה לא תגיע למקומות כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, רוב המועמדים שלא תומכים בעמדות השמרניות נפסלים מראש.

ועדיין אחמדינג'אד ניצח בבחירות את רפסנג'אני המתון ממנו.

וכמו שעומרי אמר מעלי, כל ניסיון להציג את איראן כדמוקרטיה הוא מגוחך.

נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאתה משתמט אתה גם פציפיסט מסריח,

תאמין לי שלחיילים שמשרתים בשטחים הרבה יותר קשה מלפלסטינאים האלה שאתה כל כך מגן עליהם

אולי אנחנו החיילים לא רעבים ללחם,

אבל החיים הקשים של הפלסטינאים זה כלום לעומת האנרגיות והמשאבים שמושקעים בהגנה על המדינה,

אתה צריך להבין שהם לא בני אדם הם חיות, הם שולחים את הילדים שלהם שיכנסו לשערים החקלאיים שנפתחים בבוקר ונסגרים בערב,

בשביל שנשקיע סיורים רכובים ורגליים בשביל למצוא את הילדים הזה, שבזמן הזה מחבלים מסתננים לארץ, הם שולחים את הילדים שלהם כפיתיונות

אני אישית תפסתי שני ילדים כאלה, הגששים (בדואים) סיפרו לנו שזה מה שההורים שלהם אמרו להם, שישארו במטעים בלילה,

להורים שלהם לא היה איכפת אם הם היו מתים שם.

הם פשוט חיות, שלא לדבר על האלימות בחברה שלהם, היחס שלהם לנשים שלהם,

אבל אתה בחיים לא תדע את זה כי אתה משתמט, וגם אם לא תשתמט בטח ובטח שלא תגיע למקומות כאלה

אני לא אגיב למה שאמרת, אבל למנהלים אני אומר את זה: אם הוא לא מקבל אזהרה, שאחרי זה אף אחד לא יאשים אותי שאני יורד לפסים אישיים ומקלל. חבל שדיונים כאלה יהרסו בגלל אנשים שלא יודעים להתבטא בצורה תרבותית.

ועדיין אחמדינג'אד ניצח בבחירות את רפסנג'אני המתון ממנו.

נכון.

לפחות על דבר אחד אנחנו מסכימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אגיב למה שאמרת

נכון אתה באמת לא תגיב, כי אתה לא יודע מה זה להיות 8 שעות במחסום עם קרמי וקסדה, שבחוץ 40 מעלות בצל ואתה צריך לעמוד כמו מטומטם ולהסתכל על ערבים,

ובשביל מה כל זה?

בשביל שאתה תוכל לשבת בבית עם המזגן/חימום מול המחשב ולהפיץ את הדעות השמאלניות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה, שהאיראנים בחרו במנהיג היותר קיצוני מבין אלו שבהם נתנו להם לבחור? ;)

אבל מצד שני, אם פוסלים מועמדים ו/או בוחרים כי הם לא שמרנים או כל סיבה חסרת היגיון אחרת אז הבחירות לא בדיוק הוגנות. וכמו שציינו פה, הנשיא הוא הבובה של השליט הדתי העליון.

נכון אתה באמת לא תגיב, כי אתה לא יודע מה זה להיות 8 שעות במחסום עם קרמי וקסדה, שבחוץ 40 מעלות בצל ואתה צריך לעמוד כמו מטומטם ולהסתכל על ערבים,

ובשביל מה כל זה?

בשביל שאתה תוכל לשבת בבית עם המזגן/חימום מול המחשב ולהפיץ את הדעות השמאלניות שלך.

עשו טובה ותתוכחו בפרטי, חבל להרוס את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. ואחמדינג'אד הוא רק הנשיא. יש אישיות דתית שיש לה סמכות גדולה יותר משלו; "המנהיג העליון" שהוא עלי חמנאי.

למה לא? אתה חושב שרפסנג'אני יותר קיצוני מאחמדינג'אד? כי כל המומחים והפרשנים חושבים ההיפך.

נכון, חמינאי נמצא מעליו, זו אחת מהסיבות לכך שאיראן אינה דמוקרטיה.

עדיין, כשנתנו לאיראנים לבחור, הם בחרו במועמד היותר קיצוני. דמוקרטיה או לא, זו היתה הבחירה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...