ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים

omrij

Recommended Posts

אז זה אחוז מאוד מאוד שקטאז לפני הנתונים שאתה אמרת(שבהחלט אפשר להתווכח עליהם)

אחד מכל 675 יהודים הוא קיצוני לעומת נתון מדהים של אחד לכל 125 אצל האויב

WTF?! איך הגעת לזה? יש בעולם 1.3 מיליארד מוסלמים ו15 מיליון יהודים(בערך). גם אם נאמר 2 מיליון קיצונים, זה יוצא 1 ל650!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

WTF?! איך הגעת לזה? יש בעולם 1.3 מיליארד מוסלמים ו15 מיליון יהודים(בערך). גם אם נאמר 2 מיליון קיצונים, זה יוצא 1 ל650!

חשבתי שאנחנו מדברים פה על ערבים

וגם אם נלך לפי החישוב שלך עדיין יש יותר קיצוניים מוסלמים מיהודים(למרות שלןאריתריאה ואינדונזה אין שום דבר כנגד -מה לעשות בחישוב הזה הם נדפקים בגלל הערבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על המחתרות: המחנה, ברית הקנאים, בת עין, 'סיירת הנקמה', צריפין, 'המחתרת היהודית', כ"ך - שמעת משהו?

ומה לגבי; ברוך גולדשטיין, עדן נתן זדה, הארי גודמן, יונה אברושמי, יהודה ריכטר, עמי פופר, דני אזנמן, אלירן גולן ועוד רבים? שמעת עליהם משהו?

אין כל קשר בין המניעים של הארגונים והאנשים האלו למצוות התורה. הם לא פעלו על בסיס פרשנות הצו האלוהי להשמדת הגויים, על ממניעים לאומניים, שהם (למקרה שלא ידעת) שונים בתכלית ממניעים דתיים-משיחיים, מתוכם פועלים ארגוני הטרור האיסלאמיים.

עריכה:

משהו כמו 1.5 עד 2 מיליון, אם כוללים את כל המוסלמים בעולם.

ROFL. טוב, די, חשבתי שאנחנו מנסים לנהל דיון רציני... :lol:

לשם המחשה, אוכלוסיית אירן לבדה מונה כ-70 מיליון תושבים וזוהי מדינה שתושביה תומכים בצורה מוחלטת בנשיא, אשר קורא בפומבי להשמדת מדינת . אתה יכול להיות בטוח שלפחות 90% מתושבי אירן היו מעדיפים לראות את המזרח התיכון בלי . ויש כמובן את אינדונזיה, המדינה המוסלמית הגדולה ביותר שמונה כ-250 מיליון תושבים, שראש הממשלה שלה הוא אנטישמי מוצהר. למעשה, הערכה ריאלית תהיה שלפחות 90% מתושבי המדינות המוסלמיות מעוניינים בהשמדת ("תומכים שקטים" אעלק), מתוך הזדהות עם "אחיהם" הפלשתיניים ועקב החינוך הפונדמנטליסטי אותו הם מקבלים.

אם אתה באמת מאמין שרק 2 מיליון איש, מתוך אוכלוסיה שמונה למעלה ממיליארד, מעוניינים בהשמדת - אתה חי בסרט בדיוני שאפילו ג'ורג' לוקאס לא היה מצליח לביים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חשבת, אבל לא קראת.אם לוקחים את האמצע, 1.75 מיליון, זה יוצא אותו דבר.

אם אתה רוצה לעשות את זה ככה אז אני אחשב את מס' היהודים לפי 15 מיליון (נתון שאתה אמרת)

ואם אני לא טועה יש לנו סכסוך עם ערבים ולא עם מוסלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROFL. טוב, די, חשבתי שאנחנו מנסים לנהל דיון רציני... :lol:

לשם המחשה, אוכלוסיית אירן לבדה מונה כ-70 מיליון תושבים וזוהי מדינה שתושביה תומכים בצורה מוחלטת בנשיא, אשר קורא בפומבי להשמדת מדינת . אתה יכול להיות בטוח שלפחות 90% מתושבי אירן היו מעדיפים לראות את המזרח התיכון בלי . ויש כמובן את אינדונזיה, המדינה המוסלמית הגדולה ביותר שמונה כ-250 מיליון תושבים, שראש הממשלה שלה הוא אנטישמי מוצהר. למעשה, הערכה ריאלית תהיה שלפחות 90% מתושבי המדינות המוסלמיות מעוניינים בהשמדת ("תומכים שקטים" אעלק), מתוך הזדהות עם "אחיהם" הפלשתיניים ועקב החינוך הפונדמנטליסטי אותו הם מקבלים.

אם אתה באמת מאמין שרק 2 מיליון איש, מתוך אוכלוסיה שמונה למעלה ממיליארד, מעוניינים בהשמדת - אתה חי בסרט בדיוני שאפילו ג'ורג' לוקאס לא היה מצליח לביים.

שחכת את העובדה שחלק גדול ממדינות ערב תחת שלטון דיקטטורי, ככה שהם חייבים להסכים עם השליט שמן הסתם יהיה קיצוני.

ואל תחשוב שהבחירות באיראן כל כך נקיות והוגנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשרות משתתפים!!!

מטורף

ובגלל זה אתה בעד לגרש מאות אלפים מישראל?

ד.א. יש קיפוח, וזה לגיטימי לגמרי לדבר עליו

אני לא חושב שמכינים אותם לאפשרות של מלחמה, וגם אתה לא יודע, אתה פשוט מאמין שזה כךהממשלות נפלו בגלל שהן מורכבות מטריליון מפלגות שכל פעם מפלגה אחרת שוברת את הכלים ולוקחת מדינה שלמה לבחירות

יש ריבוי מפלגות משני הצדדים, לאו דווקא מהשמאל (אבל מתאים לך להאישם את השמאל בהכל, הם גם אשמים ברצח ארלוזרוב לא?)

התכוונתי לעשרות ומאות אלפים :P

(הייתי שפוך אתמול ולא שמתי לב מה אני כותב :-\)

המפלגות הימניות בד"כ עובדות ביחד עם מטרה משותפת, וגם יש פחות מהן...

על השאר אני לא יכול לענות...

תכתוב את זה מחוץ לציטוט ואז אני אתייחס

אתה יודע שאחוז לא קטן מבין הפלסטינים מתנגדים לטרור, כן?

באמת? אז איפה הם? למה הם לא יוצאים להפגנות ולא מנסים לעצור את האחים הטרוריסטים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, בהתנתקות, שבקו התחתון רוב העם תמך בה, איפה הם היו?

וחוץ מזה, אני לא בטוח שהם כל כך ישמחו לקבל כדור בראש. יש שם משטר..אממ.. טוב אין שם שום שלטון - וזאת הבעיה, המשטר שם כל כך חלש ולמעשה מנוהל ע"י מליציות דתיות שנלחמות מול מליציות אזרחיות, ושתיהן ישמחו לתקוע כדור בראש לכל אחד שינסה לצאת נגדם, ככה שזה לא פרקטי.

וחוץ מזה, כמה אנשים משתתפים בכל ההפגנות של הימין? וכמה מוסתים בחדרי חדרים בישיבות בחורים שונים (ע"ע יגאל אמיר, הרוצח עדן נתן-זאדה או איך שלא קוראים לו וכו'). כלומר - אנחנו לא יותר טובים מהם, איך שלא תסתכל על זה (שלא תבינו לא נכון - אני לא מצדיק את מה שהערבים עושים או מה שהיהודיים הקיצונים עושים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, בהתנתקות, שבקו התחתון רוב העם תמך בה, איפה הם היו?

איפה מי הייה?

אלה שחילקו כחולים או אלה שחילקו כתומים?

וחוץ מזה, אני לא בטוח שהם כל כך ישמחו לקבל כדור בראש. יש שם משטר..אממ.. טוב אין שם שום שלטון - וזאת הבעיה, המשטר שם כל כך חלש ולמעשה מנוהל ע"י מליציות דתיות שנלחמות מול מליציות אזרחיות, ושתיהן ישמחו לתקוע כדור בראש לכל אחד שינסה לצאת נגדם, ככה שזה לא פרקטי.

סבבה, אבל אם הם לא עושים שום דבר, שלא יתלוננו אם צה"ל מחסל כמה מהם בניסיון לעשות סדר במקומם.

וחוץ מזה, כמה אנשים משתתפים בכל ההפגנות של הימין? וכמה מוסתים בחדרי חדרים בישיבות בחורים שונים (ע"ע יגאל אמיר, הרוצח עדן נתן-זאדה או איך שלא קוראים לו וכו'). כלומר - אנחנו לא יותר טובים מהם, איך שלא תסתכל על זה (שלא תבינו לא נכון - אני לא מצדיק את מה שהערבים עושים או מה שהיהודיים הקיצונים עושים).

יגאל עמיר השתתף בהפגנות.

נתן זאדה גר בהתנחלות.

בהפגנות של הימין משתתפים אלפי אנשים, ואלפים אחרים פועלים תאכלס להגשמת המטרה שלהם ע"י התנחלויות וכיבוש הקרקע.

ובאמת שאני לא מצדיק את מה שיגאל עמיר או נתן זאדה עשו. הם פשוט דפוקים בראש ורק מזיקים לשאר הימין (ורוב הימניים גם חושבים ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחכת את העובדה שחלק גדול ממדינות ערב תחת שלטון דיקטטורי, ככה שהם חייבים להסכים עם השליט שמן הסתם יהיה קיצוני.

ואתה חושב שזה פותר אותם מאחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...