ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים

omrij

Recommended Posts

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אולי? זה באמת לא קשור, אבל ההגדרה בה משתמשים בארץ לעוני עקומה לגמרי. מי שהכנסתו הפנויה קטנה יותר מחצי מההכנסה הפנויה החציונית הוא עני. במילים אחרות, רוצה להקטין את מספר העניים בארץ? תוריד לעשירון החמישי את המשכורת.

aquarius, בדקתי שוב ואתה צודק. טעות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סין, צ. קוריאה... ::)

מעצם ההגדרה אין שם עוני :P

ואם ארה"ב לא היו מתייחסים אל קומוניזם כאלה מחלה או כאל עוד רפובליקת בננות שאפשר לנצל, והיו תומכים בסין (שבה המנהיגים שפויים פחות או יותר...), הם היו לא עניים גם ביחס לשאר העולם...

וברצינות, אני מסכים שצריך לנסח מחדש את ההגדרה לעוני, ובכול זאת, הערבים והחרדים ישארו עניים ומבחירה (בניגוד לאנשים שרוצים למצוא עבודה ולא יכולים...)

בגלל זה הם פרזיטים, ובגלל זה צריך לשלול להם את זכות ההצבעה (לפחות).

מי שלא תורם למדינה ולא מוכן לקחת חלק פעיל בבניית המדינה, לא מגיע לו להשפיע על החיים של אלה שכן בונים ושומרים על המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

החרדים הם אלו ששמרו לך על הבירה כאשר כולם ברחו ממנה(רק בן גוריון היה צדיק בסדום ובא לבקרה פעם בשבועיים)

והם בכלל לא מצביעים כי כמו שכבר אמרתי זה נוגד את אמונתם

עוני מוגדר יפה מאוד במכון לסטטיסטיקה (או משהו כזה...)

וזה לא קשור לנושא!

זה מאוד קשור

כי אם תיקח אדם מהעשירון העליון הוא לא יבין איך אפשר להסתדר בלי מטוס ליר פרטי ולך זה יראה טריוויאלי

עכשיו תעשה אותו דבר רק שאתה העשיר ויש חרדי או ערבי מהצד השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שזה בסדר לחיות כמו הערבים והדוסים ואפילו בתנאים גרועים יותר, כי זה אפשרי ואנשים חיים ככה בלי בעיות (אם ירדנו מהעשיר אלי, אז למה שלא נרד גם אל הערבים?)

העניין הוא שה"סטאנדרט" בעולם הוא גבוה יותר מאורח החיים של הערבים והדוסים. אנשים שעובדים בד"כ יכולים לחיות טוב יותר- ולכן הערבים עדיין נחשבים עניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה אני צריך לחיות בצורה מינימאלית כשאני יכול (יש ידע מה לעשות עם כסף, וכסף יש קצת פחות) לחיות בהתאם למשאבים שיש לי?

בגלל חשיבה כזו הם תקועים באלף הקודם ולא יוצא מהם שום דבר טוב.

אדם נועד להתפתח, ושלא כמו ערבים (שהם ההפך מההגדרה הזו) וחרדים (שסתם נתקעו אי שם לפני 1000 שנה...), העולם המודרני הגיע להשגים שאנשים אפילו לא חשבו עליהם בחלומות הכי הזויים שלהם... אם היינו חיים בגישה של החרדים, לא היינו מגיעים לירח, לא היו מחשבים, לא הייה חשמל, ותוכלת החיים הייתה 30 שנה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...