ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארץ נהדרת-חבורה של מנוולים

omrij

Recommended Posts

^^^^ :spam: ^^^^

תשאיר ת'מריבות שלך מחוץ להודעות הפורום,

חוץ מזה אני חושב שהקטע בתור סאטירה הוא לגיטימי, מה עם הקטע שהיה כשאדיר מילר התארח אצל יאיר לפיד [אם מישהו זוכר] שיאיר מילר חיקה את ליברמן ובמהלך החיקוי הוא הציג את ליברמן כרוצח את מי שמתנגד לו [אם אתם רוצים תזכורת אני ארשום אחרי זה]? למה את אדיר מילר הוא לא כינה מנוול?

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 357
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדעה הרווחת של ליברמן הוא שאין מקום לערבים ומוסלמים בארצנו . רק הדעה שלו מגדירה אותו כגיזעני/אנטישמי

סליחה אני חשבתי שישראל זו מדינה יהודית, טעות שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התגובות שם דווקא מצדיקות את ליברמן.

למעשה אין הודעה אחת מומלצת שתומכת בארץ נהדרת.

האמת היא שזה היה מצחיק. את זה אני לא יכול להכחיש.

אבל זה ממש לא סאטירה וממש לא בטעם טוב.

34. גם רבין במדי אס אס זו סטירה שנונה ונשכנית, נכון?

סביר להניח שהייתי צוחק מזה - אין מה לעשות. אם משהו מצחיק, הוא מצחיק.

אבל זה עדיין ממש ירוד ולא שנון.

ובקיצור - זה שאנשים צוחקים מאנשים שמחליקים על בננה, לא הופך את זה לקומדיה איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהם אזרחים , הם אזרחים, זהו.

זה שהם לא נאמנים? אני כבר אמרתי ממזמן, את אלו שמתשתתפים בטרור צריך להוציא ממעגל האזרחות.

וללכת ולתמוך באויב זה לא נקרא להשתתף בטרור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בדיוק ה"אזרחים" האלה עושים בהפגנות של התנועה האיסלמית?

קריאה לשלום אזורי עם שילטון מוסלמי על ירושלים, קווי 48 וחזרת הפליטים זה בתאכלס דרישה לחיסול המדינה.

צריך לשלול אזרחות של כל מי שמניף דגל פלסטין או מדינה עויינת אחרת. לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לדיעות של ליברמן, הוא "גזען" כלפי ערבים כשם שהוא "גזען" כלפי יהודים.

הוא חושב שלא יהיה שלום אם ימשיכו להיות חיכוכים בין האוכלוסיות. "הפרד ומשול". הוא חושב שהפרדת היהודים מהערבים, או הערבים מהיהודים תביא למצב טוב יותר. הוא היה יכול להחזיק בדיוק באותן דיעות בהיותו ערבי - ההבדל הוא שבהיותו ערבי שמחזיק באותן דיעות, הוא היה רואה את עצמו באחת ממדינות ערב, ולא במדינת היהודים - ובתור יהודי שמחזיק בדיעות האלה הוא רואה את עצמו בסיכומו של תהליך במדינת היהודים. זה הכל.

בגזענות יש ראייה של אדם מ"סוג" מסויים כנחות יותר. הוא פשוט חושב שלהיות מעורבבים יביא רק רע. באופן סימטרי, עבור יהודים ועבור ערבים (עם הבדל קטן, שוב - בגלל שהוא יכול להיות או יהודי או ערבי, אז הוא במקרה נמצא בצד היהודי).

מעבר לזה, הדבר שאני הכי תומך בו (ובעיקר בגללו הצבעתי לישראל ביתנו) במצע שלהם הוא שיוויון הזכויות והחובות לאזרחים באשר הם רוצים להיות. איפה הגזענות כאן? נכון, מי שחושב על ההצעה יודע שזה "ידפוק" את הערבים ואת החרדים, כי כרגע אין להם חובות. לכן כרגע, יש גזענות כלפיי המשרתים, So to speak.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי, אם זה באופן פעיל אז בוודאי.

אבל אתה לא יכול לשלול אזרחות לכל מי שעושה הפגנה (אלא אם הוא קורא להשמדתה של המדינה)

אתה יודע שלא מדובר הפגנות למען החזרת הנשרים לטבע

ואני חושב שמי שתומךבאויב שלי הוא גם האויב שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...