בעיה בצורב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בצורב

Jack_g

Recommended Posts

ברשותי צורב

Yamha crw f1-e 44*24*44

אני משתמש בתוכנות NERO גירסא 5.99 ו CLONECD

יש לי בעיה כשאני צורב ב מהירות כפול 44 אחרי שהדיסק צרוב והתוכנה אומרת שניצרב הכל טוב אני מכניס אותו ל סידירום הוא מראה שיש שם נתונים אבל לא יכול לגשת אליהם אומר ש DATA INVALID אם זה סרט למשל אז איפאפשר לפתוח אותו.

ניסיתי להישתמש באופציה של הצורב שנקראת optimum write speed controll enabled וזה בכל זאת לא עוזר וכשהוא צורב הוא אומר שצורב ב 44 ומסיים צריבה גם ב 44 כך שאני לא ממש מבין עד כמה זה עוזר.

ניסיתי לבטל את האופציה הזו ולצרוב במהירות 32 וישנה אותה תופעה.

אבל כשאני צורב ב 16 הכל עובד טוב.

מה שממש מוזר ש פעם הדיסק יוצא בסדר כשאני צורב ב 44 ןפעם לא כמובן שלרוב הוא יוצא דפוק.

אני משתמש במדיות של silverline 700mb *40 ובדקתי גם עם

philips *24 ו nashua *24 וישנה אותה בעיה

ניסיתי לשדרג firmware uאפילו להחליף צורב לא עזר

מה אתם אומרים יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי צורב

Yamha crw f1-e 44*24*44

אני משתמש בתוכנות NERO גירסא 5.99 ו CLONECD

יש לי בעיה כשאני צורב ב מהירות כפול 44 אחרי שהדיסק צרוב והתוכנה אומרת שניצרב הכל טוב אני מכניס אותו ל סידירום הוא מראה שיש שם נתונים אבל לא יכול לגשת אליהם אומר ש DATA INVALID אם זה סרט למשל אז איפאפשר לפתוח אותו.

ניסיתי להישתמש באופציה של הצורב שנקראת optimum write speed controll enabled וזה בכל זאת לא עוזר וכשהוא צורב הוא אומר שצורב ב 44 ומסיים צריבה גם ב 44 כך שאני לא ממש מבין עד כמה זה עוזר.

ניסיתי לבטל את האופציה הזו ולצרוב במהירות 32 וישנה אותה תופעה.

אבל כשאני צורב ב 16 הכל עובד טוב.

מה שממש מוזר ש פעם הדיסק יוצא בסדר כשאני צורב ב 44 ןפעם לא כמובן שלרוב הוא יוצא דפוק.

אני משתמש במדיות של silverline 700mb *40 ובדקתי גם עם

philips *24 ו nashua *24 וישנה אותה בעיה

ניסיתי לשדרג firmware uאפילו להחליף צורב לא עזר

מה אתם אומרים יכולה להיות הבעיה?

הבנת הנקרא רבותי ... ;)

עריכה: תנסה לעדכן ביוס ... דריברים חדשים ללוח אם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה משתמש במדיות של 40 וצורב ב 44 נראה לך הגיוני ?

מאוד הגיוני , ובלי קשר אפילו כתבתי שניסיתי לצרוב גם ב 32 אל דיסק של 40 וזה עושה בכל זאת את הבעיה.

הדרייבירים של הלוח אם מעודכנים ויש לי

Windows SP1 integrated

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאפר שלו מתרוקן הרבה במהלך הצריבה?

זה לא בריא שההגנה נגד BUFFER UNDERRUN נכנסת לפעולה הרבה פעמים וזה יכול להוציא דיסקים דפוקים.

X16 זה בערך מתאים למהירות שניתן לצרוב בצורה חלקה בלי DMA מופעל, זו יכולה להיות הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאפר שלו מתרוקן הרבה במהלך הצריבה?

זה לא בריא שההגנה נגד BUFFER UNDERRUN נכנסת לפעולה הרבה פעמים וזה יכול להוציא דיסקים דפוקים.

X16 זה בערך מתאים למהירות שניתן לצרוב בצורה חלקה בלי DMA מופעל, זו יכולה להיות הבעיה שלך.

הבאפר יציב מאוד אם הוא היה מקפץ אז זה היה בטוח הדרייבר של הלוח אם אבל הוא יציב והסדיסק ניצרב תוך 3 דקות והכל תקין עד שאני בודק אותו.

לגבי המדיות של ה 48 איזה מדיות אלו? הכוונה איזו חברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...