הצילו!!!! מסך ה- BIOS SETUP לא נגיש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצילו!!!! מסך ה- BIOS SETUP לא נגיש

shokist

Recommended Posts

יש לי מחשב חדש (מלפני שבועיים) לוח אם של - P5LD2-VM SE שנרכש ברשת .

בכל אופן הבעיה היא כזאת, אנסה לקצר... ניסיתי לפרמט את המחשב ולהחליף לגרסא אחרת של XP

הבעיה הייתה שהדיסק היה ללא יכולת BOOT אז בטיפשותי נכנסתי לתפריט הSETUP בBIOS

ושיניתי את אפשרות הBOOT לCD בלבד. זתומרת ביטלתי את הכונן הקשיח... עכשיו המחשב לא

BOOT משום מקום. הוא עולה וכשאני מנסה לגשת למסך הSETUP ע"י הקשת del בהתחלה,

אני מקבל את המסך הבא:

scrnvr2.jpg

שום דבר מעבר. אם אני משתהה מעט אז המחשב נתקע במסך הראשון היכן שרשום:

" press del to change setup. "

אני לא יודע מה לעשות, האפשרות הראשונה שעלתה בראשי היא לאפס את הBIOS, אבל אין לי מושג

איך עושים את זה. בבקשה תעזרו לי למצוא פתרון. המחשב הוא של אחי הקטן ואני כולי מרגיש אשם. :-(

תודה מראש...

נ.ב.

צילום של לוח האם ועוד פרטים נוספים מופיעים כאן: http://www.asus.com/products4.aspx?...l1=3&l2=11&l3=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנשום עמוק ותירגע.

לא קרה כלום.

אם אתה רוצה לאפס את הביוס, אז תוציא את המחשב מהחשמל, תפתח לו את הדופן השמאלית (כאשר פניך מול הפנל של המחשב), אם תסתכל טוב על הלוח אם, אתה תיראה בטריה שניראת כמו 10 אגורות (בצורה, אבל הצבע שלה כסוף), תוציא אותה לדקה, ואז תחזיר את הכל למקומו בחזרה, תדליק את המחשב, ואז הוא יודיע לך שאין שום הגדרות שמורות ב-CMOS (מקווה שכתבתי נכון) וזה אומר שאיפסת אותו.

בהצלחה, וזכור שזה על אחריותך.

(יש עוד דרך, וזה נוגע לג'אמפר שאין לי איך להסבר לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברים,

ניסתי את הדרך הזו והוצאתי את הבטריה למשך 20 דק' עוד לפני שכתבתי את הפוסט הזה

ושום דבר לא השתנה הכל כרגיל.. לגבי הדרך השניה עם הג'אמפר, אני לא יודע בדיוק עם איזה מהם להתעסק

יש כמה כאלה... (מין מלבן כחול כזה שתקוע לתוך פינים כאלה)...

לגבי הXP, ניסיתי גם להכניס את הדיסק ושהמחשב יקלוט אותו אוטומטית אבל הוא לא קולט.

הCD מתפקד כרגיל ובצורה תקינה. אפילו גם עדכנתי את הBIOS בעזרת הCD של לוח האם שקיבלתי עם המחשב.

וגם זה לא עזר.

באופן כללי האם יש לי סיבה להיכנס לפאניקה?

ובבקשה אני אשמח אם תעזרו לי למצוא את הפתרון הסופי.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להכנס לשום פניקה .תקשיב שאתה מקבל את המסך שתארתה אתה לוחץ enter כי אני יגיד לך אני עכשיו הרכבתי מחשב של

אסוס ובהתחלה גם נתן לי מסך כמו בתמונה לחצתי אנתר והכניס אותי לביוס ,מה שכן תנסה בספר של הלוח אם יש שם בדיוק ,ואם אין לך תרשום אני יתן לך

קישור כי הקישור שרשמתה מוביל לאתר של ,ולא ללוח אם ,תאמין לי זה בסך הכל הגדרה כל שהיא ואין לך מה לדאוג אתה עדיין באחריות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו מנסה להבין את המדריך, אבל הוא רשום באנגלית

ואנגלית היא לא הצד החזק שלי לצערי הרב, מה שמעלה את סף החרדה שלי

המקלדת פעילה בזמן שאני מפעיל את המחשב, אבל כשאני מקיש F12, F1 לא קורה דבר.

ואם אני לא מקיש DEL מהר אז המסך קופא, והDEL לא מתפקד למרות שרשום press DEL to run setup

ורק ctrl+alt+del מתפקדים. כך לפחות קיבלתי הרושם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך להכנס לשום פניקה .תקשיב שאתה מקבל את המסך שתארתה אתה לוחץ enter כי אני יגיד לך אני עכשיו הרכבתי מחשב של

אסוס ובהתחלה גם נתן לי מסך כמו בתמונה לחצתי אנתר והכניס אותי לביוס ,מה שכן תנסה בספר של הלוח אם יש שם בדיוק ,ואם אין לך תרשום אני יתן לך

קישור כי הקישור שרשמתה מוביל לאתר של אסוס ,ולא ללוח אם ,תאמין לי זה בסך הכל הגדרה כל שהיא ואין לך מה לדאוג אתה עדיין באחריות....

אבל שום מקש לא פועל... ניסיתי להקיש בכל המקשים גם הENTER לא עושה דבר...

והמסך הזה נתקלתי בו רק היום.. מעולם הוא לא הופיע לי.

אני מניח שזה רק ענין של הגדרה אבל זה עדיין מלחיץ כי אין לי שום ידע בנושא...

תודה בכל אופן :-)

מה לגבי הג'אמפר? אם אני אשנה את המיקום שלו זה יעזור לאפס את הביוס? אם כן רק נותר לי למצוא היכן הוא ממוקם.

ואני חושב שמצאתי את המדריך באתר של אסוס: http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/mb/socket775/P5LD2-VM%20SE/e2679_p5ld2-vm_se_manual.pdf

תודה לכל מי שעוזר... אני מעריך את זה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחבר למחשב מקלדת ישנה ג'נרית ללא , ואז תנסה ללחוץ על DEL.

לפעמים ההגדרות של ציוד בביוס מתאפסות, ואז בעלייה המחשב לא מזהה ציוד .

המקלדת לא מחוברת דרך הUSB אלא דרך הכבל עם הפינים (יציאה מעוגלת בצבע סגול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...