WIN2K לא עולה עקב שגיאת ACPI {בבקשה עזרה}. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WIN2K לא עולה עקב שגיאת ACPI {בבקשה עזרה}.

B0necrack3R

Recommended Posts

היי חברה לא מזמן קניתי כרטיס 'חדש' למחשב של אחי וכאשר הכנסתי בו המחשב עלה סבבה והכל טוב שיחקתי ושיחקתי

ובאיהשהוא שלב נתקע לי המחשב ונאלצתי לעשות ריסט (ידנית).. אך הבעיה שלאחר מכן הWIN2K סירב לעלות!.

בעת תהליך עלייתו הוא מציג מסך כחול עם ERROR שכתוב שמה שיש בעיה עם הACPI ..שצריך לעדכן את הביוס שאין תמיכה או משהו כזה..

ועוד משהו נראה לי שבעת התקנת כונן חדש ללחוץ על F7 ואז זה יעשה IGNORE על הבעיה.... ::)

בקיצור חברה אני בטוח שגם למישהו מכם היתה בעיה דומה.. אז אנא עיזרו לי

תודה מראש,

B0necrack3R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע חבר'ה... החיפזון מהשטן! (וגם החילזון)

על איזה מחשב מדובר? האם מוצהר כי הלוח תומך ב-ACPI? הבעיה די מוזרה כי win2k עובד עדיין בתצורה הישנה של ACPI ולא אמורה להיות לו בעיה מיוחדת.

בדוק עדכוני ביוס, נסה לעלות ב-safe mode ולבדוק אם ה- שלך מותקן עם או בלי ACPI (אתה יכול לדעת לפי מה שמופיע תחת computer ב- device manager), בדוק אם ה-ACPI בביוס ב-enable, בדוק אם ומה מופיע ב- event log ותחזור אלינו.

יעזור גם אם תתן את השגיאה המדוייקת שאתה מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ארבע אופציות

4)להתקין XP

ואיך זה אמור לפתור לו את הבעיה? ל- יש תצורה שונה לגמרי של ACPI... זה יכול לעזור אבל יכול גם לגרום ללא מעט בעיות, ואני חוויתי אותן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קורא?

יש בעיה בWIN2K לחלק מהMOTHERBOARD שאם יש כרטיס PCI בSLOT ה5 הוא נתקע

אז אפשר לבצע כל אחד מהאפשרויות שנתתי.

כנראה שבWINXP הBUG הזה כבר תוקן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואאאו חברה חבל שנכנסתי לפה מאוחר מדיי (כבר פירמטתי ושמתי WIN 98)

אכן הבעיה החלה אחרי שתקעתי כרטיס קול לאחד הסלוטים של PCI 0.... אפילו לא חשבתי על זה

כי בפעם הראשונה שהמחשב עלה ביחד עם כרטיס קול הזה היה הכל בסדר

ואז המחשב תקע וביצעתי ריסט ידני ומאז הופיעה השגיאה!

תודה על ההצעות המעניינות!.. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...