Quad 2 Extreme מול 4X4 באנצים!,ביקורות חדשות עמ 5 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quad 2 Extreme מול 4X4 באנצים!,ביקורות חדשות עמ 5

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואוווו, זה פשוט עלוב! :o

חוץ מלטחון חשמל ולעלות המון זה לא עושה הרבה בהשוואה לC2Q....

פתרון דבק ה3 שניות בעל הFSB העלוב והמגביל של אינטל ניצח שוב את שיאי הטכנולוגיה של בעלת הHTT הגדול והכביר בחבילה שעולה הרבה יותר כסף, מה עכשיו תגיד אורי?

כנראה שהם השתמשו בSUPER GLUE

:lol: :lol:

בנתיים נראה שINTEL אלו שצוחקים אחרונים, וAMD אוכלים הרבה קש, מקווה שAMD שמרו בצד מספיק מזומנים מהתקופה שכן הצליחו כדי שאולי גם יצליחו לחזור לשוק המעבדים עם כמה מכובדים ולא עוד כול מיני דברים מוזרים שעולים פי כמה ולא ממש מספקים את הסחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שלאינטל לקח יומיים לפתח את המעבדים שלה ?

באותה מידה הייתה צריכה לשהקיע בפיתוח כמו שאינטל השקיעה ולא להישאר עם סטנדרט שהוא קצת יותר טוב מאינטל כמו שרשמתי ולהסתפק בזה.

אתה יודע כמה זמן לקח לאינטל לפתח את המיקרו-ארכיטקטורה? תתחיל לספור אחורה כמה זמן ה- M קיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין באיזה כרטיס מסך הם השתמשו. תארו לכם שזה עם כרטיס פשוט, אז מערכת של 4X4 עם 8800 תדרוש קילו-וואט :smile1:

איפה URIB שיצעק עלינו שבגלל שCINEBEACH מתאימה לעבודות שלו והיא סביבת 64BIT - זה מוכיח שהAMD יותר טוב :D

הפעם לא תוכל להביא אתרים סיניים עלומי שם :smile1:

אתם כל כך עסוקים בלרדת על עד כדי עיוורון מוחלט. :bigglasses:

תקלטו את התמונה הגדולה! שתי מעבדי K8 על ארכיטקטורה בת 3 שנים, מצליחים להדביק ואף לעקוף מעבד קוואד עם ארכיטקטורה חדשה, אז מה בעצם מראה לנו? שטכנולוגית ccHT גורמת להתרוממות ביצועים אדירה, עכשיו שימו במקומם מעבדי K8L בליטוגרפיה של 65 ננו עם צריכת חשמל נמוכה, יפה... עכשיו דמיינו את הביצועים אההא.. :D עכשיו אתם מבינים את הניסוי הזה ccHT >>>>>FSB, מסקנה חייבת CSI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה זמן לקח לאינטל לפתח את המיקרו-ארכיטקטורה? תתחיל לספור אחורה כמה זמן ה-Pentium M קיים

שלום,

סתם כדרך אגב: אבא שלי עובד באינטל (לא מתלהב | לאינטל יש 99,900 ואבא שלי אחד מהם) וכמה דברים בסיסיים אני חייב להעביר לכם, אז קודם כל התהליך יצור של המעבדים לוקח שבועיים, וזה הכל מתבצע בכמויות בפעם אחת. (סתם כדרך אגב).

ומשהו חשוב: מה שאתם רואים היום - זה צעד שאינטל עשתה לפני 2-3 שנים. אתם צריכים להבין שבזמן שאתם רבים איזה מעבד יותר טוב ומה, מי, איך ולמה? אינטל, ולא רק אינטל אלא כמעט כל החברות חושבות רק על העתיד. זה מזכיר לי משתמש שרשם "בטח Google רכשה את YouTube בגלל שהיא קרעה ל-Google Video שלהם ת'תחת. והם רצו את הפפולאריות לידיים שלהם." כשראיתי את ההודעה הזאת הבנתי שמדובר על משתמש שאם כל הכבוד הוא ממש בחור שלא יודע על מה הוא מדבר. כי צעד כמו שגוגל עשתה, שרכשה את YouTube ב-1.6 מליארד דולר הוא בטח לא בגלל ה-Google Video שלה - מדובר על משהו שאמור להשפיע לטובתם בעתיד.

אני מצטער שהכנסתי את YouTube ואת Google לנושא רק הבאתי דוגמא שנתקלתי בה. אז כמו שאמרתי כל הצעדים שאתם רואים בשוק היום אלו צעדים שאינטל כבר ביצעה אותם לפני כמה שנים - ותתפלו יכול להיות שאינטל ידעה ש- תיקח חלק מהרווחי השוק שלהם בשנת 2005 - 2006 אבל הם נתנו להם לעשות את שלהם כי הם ידעו לדוגמא שאז הצעד שהם עשו לפני כמה שנים ישפיע על השנת 2006 - 2007 לדוגמא. כמובן שהדגשתי את ה"יכול להיות" כי זה רק דוגמא ואין לאינטל אפשרות לדעת אילו צעדים באמת כרגע מעוניינת לעשות ולא היה באפשרותם לדעת שה-Athlon יהיה כזה מעבד מוצלח וכדומה.

בקיצור אני ראיתי הרבה מריבות שלכם "AMD הם בכיוון מתקדם יותר שאמור לשפיע על הרווחים של Intel בעתיד." שתאמינו או לא - אני מאוד שונא את הגישה של urib כי זה ברור שהוא "מעריץ" של בלשון המעטה אבל משפט כמו שציטטתי מראה דרך חשיבה נהדרת ולא מטומטמת כמו של עוד הרבה פה. וכן, אני לא מסכים עם urib (מצטער שאני לא קורא לך בשם הפרטי, אני לא בטוח ב-100% ששמך אורי) ש- תקרע לאינטל את הצורה בגלל שכפי שניתן לראות, בזמן האחרון אינטל בכיוון הנכון ו-AMD לא מנסה לשבש את זה. לדוגמא ל-AMD לא הייתה תשובה למעבדי 2 Duo של אינטל שהם כבר לא ממש חדשים, ואני מסיק מסקנות מהר כאשר אני רואה שאינטל שחררה לשוק ישר אחרי סידרת 2 Duo את סידרת ה- 2 Extreme / 2 Quad (כן, גם ה-X6800 וגם המרובע ליבה) כי זה משום מה מראה על זה שהם ניפטרים ממה שהם כבר תיכננו מלפני שנה, שנתיים ומנסים לקבל שליטה מלאה על השוק כאשר מחירי המעבדים נמוכים והביצועים גבוהים (למשל ה-"E6300 / E6400") ולכן אני חושב שזה מראה שהם עומדים להפתיע את השוק כי הם מתרכזים במשהו אחר - ומי ששם לב טוב לצורה בה פועלת יוכל גם להסיק מסקנות.

טוב, אני מכיר פורומים טוב - ואני יודע שעכשיו יבואו כל התגובות של "אתה דפוק, אתה לא יודע על מה אתה מדבר" אז זה בסדר זה נורמלי כל אחד ומה שהוא חושב.

בברכה, אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

נשמע לי הגיוני לגמרי.

אבל זה ידוע, שאינטל מתעתדת להוציא משהו חדש בעוד קצת יותר מחצי שנה. זה לא סוד.

מה שהשוק יודע זה אולי אחוז אחד ממה שבאמת אינטל או כרגע עובדים עליו - למשל זה ש- מפרסמת את K8L זה לא אומר שהם אמרו לכם משהו - זה ממש כלום.

ועוד משהו ששכחתי להזכיר בהודעה הקודמת - כמו שאתם יודעים לכל אחד מהחברות (Intel, AMD) יש מרגלים, והם מרגלים אחד לשני - ככה שה- ו- יודעים פחות או יותר מה קורה באמת. (כן, ריגול זה דבר מגעיל - אבל לא חסר מושחתים לעשות את זה. :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקלטו את התמונה הגדולה! שתי מעבדי K8 על ארכיטקטורה בת 3 שנים, מצליחים להדביק ואף לעקוף מעבד קוואד עם ארכיטקטורה חדשה, אז מה בעצם מראה לנו? שטכנולוגית ccHT גורמת להתרוממות ביצועים אדירה, עכשיו שימו במקומם מעבדי K8L בליטוגרפיה של 65 ננו עם צריכת חשמל נמוכה, יפה... עכשיו דמיינו את הביצועים אההא.. :D עכשיו אתם מבינים את הניסוי הזה ccHT >>>>>FSB, מסקנה חייבת CSI.

:lol:

לפי הבנצ'מרק שצוטט בתחילת הכתבה הדבר המטופש הזה אשר נקרא 4X4 נדרס מכל הבחינות בערך כפי שנדרס Pentium D 820 על ידי 64 X2 3800. מבחינת צריכת הספק ופליטת חום הפער טוב יותר לטובת "הדבק 3 שניות" של אינטל מאשר הפער באחוזים בין Pentium 965EE לבין 64 x2 3800.

אבל חייבים לתת ל-urib קרדיט, אני חושב שהוא הבנאדם היחיד שאני מכיר שמסוגל להסתכל לעכבר ורוד בעיניים, וב-Conviction מלא לנסות לשכנע אותו שהוא לא עכבר, אלא בעצם קרנף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדוגמא ל- לא הייתה תשובה למעבדי Core 2 Duo של אינטל שהם כבר לא ממש חדשים,

אלי, ל- היתה תשובה כבר מחודש אוגוסט שנה שעברה, לא מעונינת לסבול מאפקט אוסבורן ומבחינה עסקית זה נכון.

קח לדוגמה את אינטל 75% מהמלאי שלה זה נטאזבסט ומה היא עושה איתו? מנסה לדחוף אותו לפרייארים, תגמור למצות את K8 היא תתחיל עם K8L.

שנה הפסד בשוק השולחני לטובת אינטל, פחות נורא ביחס לשלוש שנות הפסד של אינטל.

אגב: אם ל-AMD לא היתה תשובה ל-C2D, תאמין לי שחברת היתה חוזרת למחנה הכחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

סתם כדרך אגב: אבא שלי עובד באינטל (לא מתלהב | לאינטל יש 99,900 ואבא שלי אחד מהם) וכמה דברים בסיסיים אני חייב להעביר לכם, אז קודם כל התהליך יצור של המעבדים לוקח שבועיים, וזה הכל מתבצע בכמויות בפעם אחת. (סתם כדרך אגב).

יש הבדל בסיסי וגדול מאוד בין ייצור של יחידת מעבד ובין תכנון מיקרו- חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשים לב מנצחת רק ב6 מבחנים והשאר הפיתרון דבק 3 שניות של .

שלא נדבר על צריכה כפולה של 4X4 ומחיר אסטרונומי.

אני מוסיף עוד שתי ביקורות מאת X-bit labs

http://xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-quad-fx.html

ו hardocp

http://enthusiast.hardocp.com/article.html?art=MTIzMywxLCxoZW50aHVzaWFzdA==

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קצת עזרה לאורי . . .

ועכשיו ברצינות, הפלטפרמה Quad FX מתגלה בינתיים כאוונגרדית בתחום הביתי אבל גם קצת מיותרת.

נכון שבמבחנים הסטנדרטיים (שאין לי שום טענה אליהם) ה QX של לוקחים, ונכון שהפלטפורמה יקרה בטירוף (ממילא לא התכוונתי לקנות אחד).

אבל, לדעתי עקב הסיכום הקולע של HARDOCP

The Bottom Line

AMD’s Quad FX platform is big, bad, expensive, piggish, powerful, and has an extended upgrade path that will allow power users double the desktop power in 2007. You could call the Quad FX the HUMMER H2 of the computer world. The Quad FX platform is going to prove to be an extremely capable machine but there are going to be big costs associated with ownership.

The Quad FX ain’t your momma’s PC

זה בהחלט לא המחשב לאמא.

וגם עקב זה:

multitasking.png

ניתן להבין שהמערכת קצת מקדימה את זמנה וכרגע אין תוכנה שיודעת לנצל כח מחשוב כזה. בעתיד (הלא רחוק) עם תוכנות מתאימות לריבוי משימות, קוד 64 ביט ומעבדי ה K8L המרובעים שאמורים להחליף את סדרת ה FX הזמנית בפלטפורמה צפויה התרוממות ביצועים נאה.

לסיכום, לא לקנות אלה אם כן אתה עשיר שרוצה להשוויץ במערכת מרשימה מאוד ויזואלית או עובד חברת חשמל (400W במנוחה :nixweiss:).

או אם יש לך באמת ישומים כבדים מאוד ורבים שרצים בו זמנית, אחרת במקרים מסויימים עדיף מעבד בודד של FX-62

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

רשמתי שרשור חדש לגבי המחירים, הם כנראה לא יהיו ממש גבוהים, פחות מ1000 דולר למערכת בנויית שני מעבדי FX 74 החדשים שפועלים על 3 ג'גה הרץ (נמכר בזוגות סטייל )

המחירים פלוס מינוס כמו אלו של למרובעי ליבות ואפילו לדגמי FX קצת יותר חלשים פחות, בקיצור דווקא נראה לי תחרות די לוהטת :jump: (פורסם גם מחירים בTOMS)

תעיפו מבט ותגיבו בשרשור שפתחתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...