Quad 2 Extreme מול 4X4 באנצים!,ביקורות חדשות עמ 5 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quad 2 Extreme מול 4X4 באנצים!,ביקורות חדשות עמ 5

lmlm

Recommended Posts

המעבד רבוי הליבות החדש של הוא המעבד הגרוע ביותר שראיתי מחיי...

קודם כל הרבוי הליבות של INTEL מנצח אותו בכל בחינה אפשרית..ובהרבה..

מה שבאמת המעבד יותר טוב היא צריכת החשמל...

המעבד של לוקח במאמץ 500!!!! ושל 262

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הסבר מצוין :xyxthumbs: אבל עשו טעות בכלל שהחליטו להוציא את 4X4 לשוק הביתי ובכלל בזמן כזה.

amd במצב עצוב. אני מקווה שה-K8L באמת יהיה התרוממות גדולה ביחס ל-K8 ושהוא לא יכוסח חזק ממש על ידי ה-CSI.

K8L נראה מבטיח ביותר! ;) (קראתי שיש מצב שיהיה לו תמיכה בHT4, משהו יכול לאשר את זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבטיח ביותר???? אתה יכל להסביר למה? אני לא בעוד חצי שנה-שנה אני לא רואה סיבה לקנות אותו...

חוץ מזה שדווקא היום [יותר נכון מהיום] צריכת ספק גבוהה היא חיסרון ענק! וזה בגלל שכרטיסי DX10[R600|G80...] יצרכו הרבה מאוד כח... ואני מאמין שאנשיפ חכמים ויעדיפו מעבד פחות חלש מאשר כרטיס יותר חלש......

K8L נראה פחות במטיח מתמיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי להוסיף גם את הלינק הזה לרשימת הסקירות

http://www.tomshardware.com/2006/11/30/brute_force_quad_cores/index.html

The bottom line is obvious: Quad FX is hot, but its time has not yet come.

מזכיר קצת את זה:

ניתן להבין שהמערכת קצת מקדימה את זמנה וכרגע אין תוכנה שיודעת לנצל כח מחשוב כזה. בעתיד (הלא רחוק) עם תוכנות מתאימות לריבוי משימות, קוד 64 ביט ומעבדי ה K8L המרובעים שאמורים להחליף את סדרת ה FX הזמנית בפלטפורמה צפויה התרוממות ביצועים נאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו על זה רגע אחד

לא משנה מי ינצח ולמי יש מעבד יותר חזק בחצי שניה זה כבר לא כל כך ישנה העיקר שיש מלחמה

ואנחנו נהנים ממנה כי תארו לכם שהיה בשוק רק את אינטל

הייתי תקועים עם מעבידם פנטיום 3 עייפים

זה כמו עם הוויסטה כי אין להם תחרות אז עם בקושי זזים

מה שאני בעצם בא להגיד זה שההכי טוב ככה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה שוק התוכנה היה גורר את שוק החומרה כלפי מעלה, וכיום המצב הפוך, החומרה מצויינת והתוכנ הלא מנצלת אותה כמעט, אז מה הרווח מההתגוששות של יצרני המעבדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כמה שיותר תחרות יותר טוב, המחירים יורדים והביצועים עולים, ואם התכונות לא מנצלות את הכוח של המעבד אז עוד יותר טוב, כי כך המחשב שברשותנו מחזיק יותר זמן חיים ;)

תחשבו על זה כך, פעם כול אחד שרק רצה לגלוש ברשת או לשוחח בצ'טים היה צריך להחליף מחשב כול איזה שנתיים, והיום אפילו 3 מאובק יעשה את כול המטלות האלו בלי שום בעיה, וגם יריץ JAVA וICQ וכו'

יכול להיות שעוד כמה שנים, פרט למספר יישומים מדעיים מאוד כבדים (חישובים פיסקלים, כימים וכו'), עבור כול דבר אחר לא נצטרך להחליף מחשב מאשר פעם בכמה שנים טובות בדומה לטלויזיות, כלומר כול מחשב יחזיק הרבה יותר זמן חיים אצלנו לפני שנזרוק אותו בטענה שהוא "עגלה"

"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

אני מאמין שעבור משחקים, תמיד יהיה צורך בשיפור, כי תמיד ניתן ליצור משחק יותר מציאותי, יותר מורכב (לא מבחינת המשתמש, אלא מבחינת הסביבה).

כמובן, המשחקים ימשיכו לזנק קדימה כמו שעשו בעבר, ברגע שבחברות המשחקים יתרגלו לתכנות עבור הרבה ליבות. ובשלב מסויים, אני מעריך שיהיה להם מנועים ייעודיים שמפצלים עבודה בין הליבות (וכמובן, ברמת הקופיילר גם יש אפשרויות לשיפור, אני מאמין - אבל זה פחות קריטי, בטווח הרחוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...