הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה מאוד מידע על "מפלצות" חדשות מבית AMD, תקראו!!

EAD

Recommended Posts

• תגובות 153
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעבדים מרובעי ליבה, אם לזו הכוונה שלך, כבר יש והגיעו לשוק (של INTEL) והם נקראים Core 2 Quadro. הוא, אגב, פשוט 2 מעבדי C2d ש"הודבקו" על אותו המעגל, הוא מספק אחלה ביצועים ואתה יכול לקנות כבר עכשיו.

ה4X4 של , שהוא מרובע "אמיתי" (לא 2 שהודבקו אלא 4 ליבות שונות שפועלות בסינכרוניזציה מלאה) צפוי להכנס לשוק עוד 10 חודשים בערך. והוא... וואיי וואייי... אני מקבל חום רק מלחשוב על איזה תותח זה יהיה...

יש סיכוי שיכנס לפני? נניח אם אקנה מחשב ביולי אוגוסט ספטמבר? משהו כזה?

ויש לך מידע מפורט לגביו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסמו בתחילת הת'ראד מה נסגר איתך?! :screwy:

אני אצטט את ההודעה הראשונה בתחילת הת'ראד:

באתר של http://www.theinquirer.net פורסמו כמה דברים מעניינים

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=36017

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=36003

http://www.theinquirer.net/default.aspx?article=36004

לפי הכתבות האלו עומדים להוציא מעבד חדש בעל 4 ליבות אמיתי (בשונה ממה שאינטל הוציאה עד כה :nono:), יכלול בקר משופר ומאוד מהיר, בין היתר יתמוך ב4X4 שלהם, שזה אומר שנוכל להריץ שני מרובעי ליבות במחשב אחד וס"ך הכול של 8 ליבות במחשב אחד!!!

עכשו, מי רוצה MULTITASKING ?

:o

מה דעתכם?

קראו את הידיעות, יש הרבה חומר מעניין שם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק --- זה לא היה הINQUIRER שאמר שלAMD גם תהיה שנקראת REVERSE HYPERTHREDDING? -- זה כן היה ;) מה שאומר שקשה לסמוך על כל דבר שרשום שם כי הם ממהרים לעשות כותרות ולא אכפת להם כמה מהימן המקור.

ובכל מקרה, עד שכל הדברים הללו יגיעו לשלב ייצור ושיווק אני אוכל לגדל זקן עד התחת, ולאינטל כבר יהיו עשרים תשובות לתשובה של לCORE 2 QUAD.

ואם כבר אנחנו בקטע של "לתת תשובה ל.." של שתי החברות [אחת לטכנולוגיה של השניה], כש"נותנים תשובה ל.." זה צריך להיות במיידי, חודש אחרי לא יותר אחרי יציאת הטכנולוגיה שעליה נותנים תשובה, לא חצי שנה+++....

מצטער על הפוסט הפסימיסטי אבל זו המציאות

-ג'ו

מסכים בהחלט!

חצי שנה זה המון זמן בעולם המחשבים!!

התשובה לC2Q מבית היא בעצם שרת דואל אופטרון דואל קור עם לוח "מיוחד" שיעלה לכם סכומי עתק (הרבה הרבה

יותר ממערכת מבוססת C2Q) ולכן לא מדובר בתשובה פרופורציונאלית (למי שלא הבין מדובר על ה4X4 עם מעבדי הFX7x).

הK8L של יצא בסוף 2007 ככל הנראה ואיתו יתחרה היורקפיל מבית אינטל שהוא בעצם C2Q ב45 ננומטר עם 6 מגה קאש לכל זוג ליבות שכולם רצות בתדר באזור ה3.7GHZ + יהיה גם באס 333 וזכרונות .

ולא צריך לפרט לבעלי הקונרו (ולמביני עיניין) מה הכח של המפלצת הזאת ב3.7GHZ, תוסיפו לזה את העובדה שזה בסטוק, זה X4 וזה עם אקסטרה קאש + זכרונות (ולא דיברנו על , 45 ננו....).

אז כשהוא יצא, וכשהK8L יצא, נוכל לעשות השוואה הוגנת בין השניים.

לאחר מכן בהמשך שנת 2008 צפויה להפתיע עם מעבד ישראלי חדש לגמרי (נחלם) שיהיה מעבד 4 ליבות "אמיתי" בעל חדשה לגמרי (ככל הנראה לא יהיה מדובר בשדרוג של הCORE2) ויכלול פיצ'רים רבים שבינהם יהיה סט פקודות חדש (SSE4).

התשובה של עוד לא ידועה (או שאולי הK8L יספיק כדי להתמודד איתו? זה ורוד מידי ::)).

מקווה שעניין המי מול מי ברור עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיפה אתם מנסים לרוץ? עם הראש בקיר?

אוקי, 8 ליבות במערכת, ומה זה יתן? כמו שמראים כמעט כל המבחנים היום על ה-QUAD, גם עם 4 ליבות אין לצרכן הביתי הרבה מה לעשות בנתיים.

כשתהיה באמת דרישה לכאלו כמויות של עיבוד מקבילי, אז כבר יהיו בשוק כאלו בזול - עד אז, מה אתם צריכים כל כך הרבה כוח שלא עושה כלום?

הדבר היחידי שאני מחכה לו אחרי ההכרזה הזאתי זה כבר הR700 שיצא בעתיד ופרטים לגביו, וכמובן 3 :jump:

אבל מה עם ה-R600 קודם?

ולזה מעלי, קצת מידע.

נהאלם הוא לא ישראלי (הארכיטקטורה כן מהארץ, אבל התכנון מאורגון בארה"ב). הדור אחרי זה (2010-2011) יהיה שוב ישראלי לכל דבר - גשר.

ולא, הנהאלם הוא לא שדרוג של הקונרו/מרום - בו נגיד שיש לו בקר זיכרון מובנה ומשהו דומה ל-HTT - אז כן, תהיה גם שם קפיצת ביצועים לא קטנה - או ככה (ואני) רוצים להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 2 duo 6300 שלי בעל sse4 כבר...

יש לו SSSE3, תוריד גירסה עדכנית של התוכנה שאיתה בדקת את הנותנים ותראה שהSSE4 התחלף לו בSSSE3 (היה מדובר בטעות של מפתחי התוכנה).

מור,

אז בכל זאת הוא ישראלי (חלקי). :)

בכל מקרה הוא נשמע ממש מדהים!

אבל זה עוד ממש רחוק, מדובר על שנה וחצי-שנתיים בערך....

יש לנו עוד הרבה דברים להתלהב מהם לפני שהוא יגיע... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיפלצת האמיתית תגיע תוך 5 שנים מעבד של אינטל עם 80 ליבות.

מישהו יכול להסביר למה זה טוב ?

הלינק לYNET אמנם ניראה קצת מוזר אבל כדאי ליקרוא את סוף הכתבה.

http://216.239.59.104/search?q=cache:2zD-5Cjpp54J:www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3308894,00.html+80+%D7%9C%D7%99%D7%91%D7%95%D7%AA&hl=iw&gl=il&ct=clnk&cd=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד אני עדיין לא מבין.

איך urib עדיין לא הגיב?! :lol:

הוא עדיין לא הגיע, אולי קרה לו משהו! ;D

עכשיו לנושא:

נראה לי שמה שקורה פה עם הליבות זה אותו הדבר שאנטל עשתה בעבר עם הMhz לקחה מעבד ופשוט הגדילה אתה התדר שלו ואמרה אווו הינה 4 3200!!!

יותר טוב מפנטיום 4 2800!!! במקום לשפר את הטכנולוגיה מוסיפים עוד ועוד ליבות, ועוד בהדבקה...

80 ליבות???? מי צריך את זה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיפה אתם מנסים לרוץ? עם הראש בקיר?

אוקי, 8 ליבות במערכת, ומה זה יתן? כמו שמראים כמעט כל המבחנים היום על ה-QUAD, גם עם 4 ליבות אין לצרכן הביתי הרבה מה לעשות בנתיים.

בINQ אמרו שבשנת 2050 משחררת מעבד בעל 1024 ליבות ועם QUAD HT שהוא חושב שיש לו 4096 ליבות

לכל ליבה 1GB קאש L2 ו1TB קאש L3

יכיל 150 ביליוני טריליוני טרנזיסטורים

תהליך יצור של 1 ננו

תדר של 150THZ

כל זה במחיר מציאה של 300 דולר

שווה לחכות אנשים אל תקנו כלום חכו 40 שנה תקבלו מפלצת ב300 דולר :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בINQ אמרו שבשנת 2050 משחררת מעבד בעל 1024 ליבות ועם QUAD HT שהוא חושב שיש לו 4096 ליבות

לכל ליבה 1GB קאש L2 ו1TB קאש L3

יכיל 150 ביליוני טריליוני טרנזיסטורים

תהליך יצור של 1 ננו

תדר של 150THZ

כל זה במחיר מציאה של 300 דולר

שווה לחכות אנשים אל תקנו כלום חכו 40 שנה תקבלו מפלצת ב300 דולר :jump:

יש!

אני יחיה ב-2050! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם קצת מגזימים, לא צריך לתכנן 20 שנה קדימה או משהו כזה, אבל אני חושב שמעד כמה חודשים , אפילו מיוני 2007 כפי שאני רואה את זה

AMD יחזרו למשחק ויציגו תחרות מאוד רצינית לINTEL וזה מה שבאמת חשוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור ש יוציאו מעבדים חדשים.. מה ציפת שהם ישארו עם מה שיש הם עכשיו עוד 50 שנה.. רק השאלה אם אינטל לא תמשיך ללחוץ עליהם ותוציא עוד מעבדים

עד ש יתעוררו ויוציאו את התשובה שלהם לקונרו הם ימצאו את עצמם נאלצים לחשוב על תשובה חדשה למעבד אחר...

אני אין לי סבלנות לחכות עכשיו עד יוני יולי 2007 לראות מה הם יצליחו להוציא מהשרוול... וחבל כי עד היום המחשבים שלי היו רק לא יודע מה קרה פתאום

שהם נתקעו ככה מול איזה 5 שנים הם היו תמיד בטופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...