הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת! - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה של הניטנדו Wii ממש מאכזבת!

urib

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גולם, אני יודע שאתה מעריץ את ניטנדו. גם אני גדלתי על החברה הזאת מדור ה-8 ביט עד להיום. אבל... הפעם הם פישלו בגדול:bash:

אם היה מדובר על גרפיקה של הקוביה+ אז ניחא, היה מקובל עלי הקטע של גרפיקה בכל מחיר, כשאני רואה את הגרפיקה של משחקי ההשקה זה פשוט ביזיון!

ואת התרוץ שאין עדיין אופטמיזציה לקונסולה, אני לא קונה!

שמע אחי עם כל הכבוד לניטנדו ויש כבוד, שיתחילו לפתח לאחרים כמו סגה.

אני לא מבין איך אפשר לסדר את בעיית הגרפיקה?

זה לא מחשב שאפשר לשדרג ( והנה דוגמא לכך שאפשרות השדרוג היא רק יתרון ), אני מניח שאפשר להוציא גרסה חדשה, אבל מה יהיה עם אלה שכבר קנו?!

ו-GOW זה קיצור של God Of War???

ו-asaf16: אני מציע לך להתחיל לדבר עם יותר כבוד אל אנשים!

עוד פעם בפעם המיליון

1-מישחקי ההשקה של הWII פותחו בערכות של הקוביה

ככה שכרגע לא רואים תיכולת האמיתית של הWII שיותר חזק מהXBOX הרגיל

2- מוכרת הרבה מאוד ומאוד ריווחית ככה שאני לא רואה אותה מפסיקה להיות חברת בקרוב

למרות שהיתי רוצה שהיא תאפוך לחברת תוכנה ביגלל שאין זמינות בארץ למחשירים שלה

3-תפסיקו ליסתקל על הWII בעינים של שחקני זה דבר אחר לגמרי

והיו מספיק פעמים בעבר שקונסולות חלשות יותר טכנולוגית ניצחו חזקות יותר

והדוגמה האחרונה והמצוינת זה הDS שמוכר מצוין ב3 האזורים החשובים ומשאיר אבק לPSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין לא מבין למה ממשכים פה לדבר ב 11 עמודים על ה VS XBOX AND PS3

וגם בוכים פה על גרפיקה...בלי שעדיין שיחקתי במכשיר...

אני לא רואה אף אחד בוכה על הגרפיקה של WOW

שהמשחק הוא בחרא גרפיקה...גרפיקה לפני 4-5 שנים...

ותזכירו לי כמה אנשים משחקים במשחק הזה? 6 מיליון?

עוד מעט 8-9 מיליון

ואתה צודק? למה למשל משחקים WOW כל כך הרבה למרות שהוא מבוסס wc3 engine?

בגלל המשחקיות הקלה והכיפית שלו, הוא אחד הmmorpg הכי קלים וכיפיים

אותו דבר כלפי אם זה בקטע של משחקיות

ובעיקרון אני למשל מעוניין בwii בגלל:

שאני יכול לשחק משחקים של גיים קיוב שאף פעם לא זכיתי לשחק

שאני יכול יחד עם זה לשחק משחקים חדשים של נינטנדו

זה זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום קיבלתי מכתב שהחבילה שלי עוכבה בביטחון רשות הדואר ושיחררתי אותה משם והיא בדרך אלי...היא תגיע מחר בבוקר בתזמון נוראי לזה שיש לי מבחן ביום ראשון ואני חייב ללמוד הרבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל GOLDEN AXE אמור להביע? למה יש אותו ל-Wii??? כאילו, מצידי שיהיה ל- את המשחקיות הכי טובה שיש, עם גרפיקה כזאת ומשחקיות כזאת... פשוט אין לי מילים :bash::s07::kopfpatsch:

ו-GOW, וואי, נראה ענק!!

באמת מעצבן מצד שהם לא דואגים מספיק ללקוחות שלהם מצד ה- ומשיגים לנו כאלה משחקים.

הגולם מפראג: אתה לא יכול לבקש מאנשים להפסיק להסתכל על ה-Wii בעניים של של שחקני PC, כאילו, בלי להעליב זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי, תחשוב על זה!!! אם מישהו הוא שחקן PC והכי אוהב את ה-PC אז זה מה שהוא, אחרת יגידו: "תקשיבו כולם, אנחנו באנו לבקש שתסתכלו על ה- שלנו מעיניים של שחקני בבקשה, תודה :)" ואז כולם יקנו את ה-.

מה שאני אומר, שכל אחד ישפוט את הדבר לפי ראות עיניו ולפי מה שנראה לו הכי טוב.

ובקשר לגרפיקה, זונות גרפיקה או לא, אם אפשר להתעלם מזה שגם גרפיקה טובה משפרת את המשחקיות, כי זה נותן לך באמת להרגיש שאתה נמצא בסביבת המשחק וכאילו הכול מציאותי, ולכן זה עוזר מאוד למשחקיות, לא רק להרגיש שאתה עושה, אלא שאתה נמצא.

לא יודע אם זה נכון לומר אבל זה כמו שלא להרגיש שאתה רק בסימולטור, אלא שאתה ממש בקרב :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל GOLDEN AXE אמור להביע? למה יש אותו ל-Wii??? כאילו, מצידי שיהיה ל- את המשחקיות הכי טובה שיש, עם גרפיקה כזאת ומשחקיות כזאת... פשוט אין לי מילים :bash::s07::kopfpatsch:

virtual console...

אם שמעת...

גם לXBOX יש את ה ARCADE עם משחקים ישנים בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוציא משחקים ישמנים? יש לקונסולה מספיק גרפיקה חלשה, והקונסולה עוד טריה, זה סתם בזבוז זמן, זה לא שיש להם עומס במשחקים

ותראו את זה- http://hwzone.co.il/news/1164786771/12481/

אם סוני תעתיק לגמרי אז is going down!!! אני יודע שיש לה עדין את היתרון של המחיר, אבל בכל זאת, בוא נודה בזה, על היחודיות שלה תלך ולא ישאר לה כלום ( חוץ ממחיר, אבל שנובע מגרפיקה חלשה והוא לא סתם ללא סיבה )!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה למה? אנשים רוצים לשחק קלאסיקות!

אתה יכול לשחק משחקים מ NES SNES N64 ועוד

אני אישית נראה לי יקנה את goldeneye אם הוא יצא...נינטנדו צריכים לשלם קצת למיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להוציא משחקים ישמנים? יש לקונסולה מספיק גרפיקה חלשה, והקונסולה עוד טריה, זה סתם בזבוז זמן, זה לא שיש להם עומס במשחקים

ותראו את זה- http://hwzone.co.il/news/1164786771/12481/

אם סוני תעתיק לגמרי אז is going down!!! אני יודע שיש לה עדין את היתרון של המחיר, אבל בכל זאת, בוא נודה בזה, על היחודיות שלה תלך ולא ישאר לה כלום ( חוץ ממחיר, אבל שנובע מגרפיקה חלשה והוא לא סתם ללא סיבה )!

לי אישית הVC לא נותן כלום כמו שהLIVE ארקיד לא נותן לי כלום וכמו שהשרות המקביל של לא נותן כלום

פשוט כי אני יודע מה זה אמולטורים

אבל הרבה מאוד אנשים לא משחקים אם אמולטורים כי חלקם לא יודעים שזה קיים וחלקם לא רוצים ליסתבך

ומי כי מיני סיבות אחרות

ובישביל אותם אנשים הVC ואם הקלסיקות של לVC יש היתרון גדול על המיתחרות

הגולם מפראג: אתה לא יכול לבקש מאנשים להפסיק להסתכל על ה-Wii בעניים של של שחקני PC, כאילו, בלי להעליב זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי בחיים שלי, תחשוב על זה!!! אם מישהו הוא שחקן PC והכי אוהב את ה-PC אז זה מה שהוא, אחרת יגידו: "תקשיבו כולם, אנחנו באנו לבקש שתסתכלו על ה- שלנו מעיניים של שחקני בבקשה, תודה :)" ואז כולם יקנו את ה-Wii.

מה שאני אומר, שכל אחד ישפוט את הדבר לפי ראות עיניו ולפי מה שנראה לו הכי טוב.

ובקשר לגרפיקה, זונות גרפיקה או לא, אם אפשר להתעלם מזה שגם גרפיקה טובה משפרת את המשחקיות, כי זה נותן לך באמת להרגיש שאתה נמצא בסביבת המשחק וכאילו הכול מציאותי, ולכן זה עוזר מאוד למשחקיות, לא רק להרגיש שאתה עושה, אלא שאתה נמצא.

לא יודע אם זה נכון לומר אבל זה כמו שלא להרגיש שאתה רק בסימולטור, אלא שאתה ממש בקרב :cool2:

אני לא אומר שהגרפיקה לא חשובה

אבל אני כן אומר שהWII נימכרת לקהל רחב אבל לא לכולם

אתה אולי רוצה שהWII יהיה גם תחליף למחשב מבחינת מישחקים אבל קשה לי מאוד ליראות את זה קורה

ולא רק ביגלל הגרפיקה

מישחקי מולטיפליר מקוונים ואסטרטגיה יגיעו גם לWII אבל לא בכמויות ובאכויות של הPC

כי זה נינטנדו לא והקונסולה הקרובה למחשב זה ה360 לא הWII

ובעינין-

אלא שאתה ממש בקרב

תתחיל ליקרוא ביקורות כמו של מאדן 2007 לWII ואולי סוף סוף תתחיל להבין מה זה חדשנות אמיתית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ולא, אווירה משפרת את המשחקיות.

תגיד לי, בcall of duty 1, למרות הגרפיקה הלא משהו, הרגשת שאתה בשדה קרב נכון?אותו דבר עם twilight princess. אתה אשכרה מרגיש כמו לינק באמצעות השלט. וזה, חברי, מה שמשפר את המשחקיות.

יש לי שאלה:אתה תלך לסרט אימה בגלל שהוא בנוי טוב מבחינת מתח ומעניין? או שתלך לסרט מלא דם ופיצוצים אבל בלי אווירה ושפשוט מרגיש חסר טעם?

^^ כנראה goldeneye לא יבוא לWII בזמן הקרוב :)

עריכה: גולם, קח הפסקה חביבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, אני לא אומר שהגרפיקה זה הכול, כי זה בכלל לא נכון, מה שאני כן אומר שגרפיקה זה תוספת ענקית!!! ולכן חבל שאין גרפיקה טובה ב-, וזה ממש הורס לפי דעתי.

ואני לא חושב שצריכים להביא ל- את כל הקלאסיקות הישנות האלה שיש להם גרפיקה מהתחת, קודם כל שיוציאו משחקים על רמה ורק אח"כ שיהיה להם זמן יוציאו דברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...