המחשב מתכבה לבד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מתכבה לבד

jj516

Recommended Posts

זה כבר פעם שנייה שזה קורא לי ויש לציין שזה דבר נדיר מאוד, הוא מתכבה לבד, ואז כשלוחצים על כפתור הדלקה הוא לא נדלק שוב, אני צריך לנתק ולחבר את הכבל של החשמל ולחכות קצת ורק אחרי זה הוא נדלק.

יש לציין כי טמפרטורת המעבד בעבודה תחת לחץ היא 55 מעלות

זה נורמלי למפרט כמו שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקלה היא בספק !!!

איזה גאון! כל הכבוד! איך הגעת למסקנה הזאת? זו הפעם הראשונה שאני רואה את התשובה הזאת כאן...

J.J, מופיע לך אולי משהו ב-event log אחרי ה-restarts?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קורה.

זו לא תקלה. זה קשור לצורה שבה הלוח מדבר עם הספק. ניסיתי מספר פעמים לשנות את הגדרות ה ACPI ב , וזה שינה את ההתנהגות. כפי שאתם יודעים, כשהמחשב נכבה, הוא מכבה את כל ההתקנים, אבל הלוח אם ממשיך "לעבוד", כלומר יש בו מתח. כנראה שאחת ההגדרות של הלוח שלך, קתץ בעייתית בנושא. לי יש לוח של גיגהבייט, 7VRXP וספק כח של אנרמקס. אם תוכל לכתוב פה את המפרט של המחשב, אולי אפשר יהיה לעלות על הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט כתוב אצלי.

בדקתי ב EVENT LOG ב SYSTEM, וככה :

הרוב הוא כותב סתם INFO ה ERROR שמתבצעים זה כשהמודם ADSL FAILS TO OPERATE... שזה לא נראה לי רציני.

אבל יש המון WARNINGS של ה CDROM שאומרים כך :

An error was detected on device \Device\CdRom0 during a paging operation.

מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט כתוב אצלי.

בדקתי ב EVENT LOG ב SYSTEM, וככה :

הרוב הוא כותב סתם INFO ה ERROR שמתבצעים זה כשהמודם ADSL FAILS TO OPERATE... שזה לא נראה לי רציני.

אבל יש המון WARNINGS של ה CDROM שאומרים כך :

An error was detected on device \Device\CdRom0 during a paging operation.

מה זה אומר?

עם גישה כזו, אינך ראוי בכלל לתגובה. מה זה אמור להביע "המפרט כתוב אצלי" ? אתה מספיק עצלן כדי להתעיף מלכתוב איזה וספק יש לך? אני בהלם ! חכה שתקבל תשובה - הפתרון רשום אצל. וזהו.

בכל מקרה, בפעם האחרונה שאני בכלל טורח לענות לבנאדם כמוך - הבעיה נעוצה בכלל בחומרה, בנקודת זמן שונה לגמרי. אין לך מה לחפש ב LOG מאחר והוא נכתב רק ברגע שווינדוס התחיל לעבוד. מאחר והבעיה שתיארת היא שהמחשב אינו נדלק כלל, אז אין לך מה לחפש שם.

בהצלחה , ואני מקווה שתשנה את הגישה המתנשאת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההה סליחה זה ממש לא הייתה גישה מתנשאת מצדי,

יש סיבה לכתוב את המפרט בפרוט שלו, אתה באמת חושב שיש לי בעיה לכתוב את המפרט של???????

חשבתי שלא ידעת שהמפרט כתוב אצלי ובגלל זה ידעתי אותך!

זה באמת פגיעה כשאתה אומר שאני מתנשא, כי זה שטויות, ועם היית אומר לי לחפש את התשובה לבעיה שלי במקום מסויים ויש שם את הפתרון אז בשמחה הייתי הולך.

תודה על העזרה אבל אתה טועה בגדול, תשנה את הייחס שלך.

עריכה : קראתי בזמן האחרון כמה ת'ארדים שאומרים כי ל רצוי לפחות 350 W, ושלי הוא 300, אולי זה מקור הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...