כרטיס מסך לא "מתניע" כאשר מוסיפים כרטיסי PCI - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לא "מתניע" כאשר מוסיפים כרטיסי PCI

miim17

Recommended Posts

לוח אם 7VRXP , ביוס F11. כרטיס מסך GF4 MX של צינאטק, מסך של יממאה.

כל פעם שאני מוסיף כרטיס פיסי אי חדש, המסך לא נדלק כאשר אני מפעיל את המחשב. (המסך נשאר במצב סטאנד בי)

מה יכולה להיות הבעיה? אולי המסך לא מדבר טוב עם הכרטיס מסךך ולא מזהה שהוא נכנס לעבודה? או שהכרטיס עצמו בכלל לא מתחיל לעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח אם 7VRXP , ביוס F11. כרטיס מסך GF4 MX של צינאטק, מסך של יממאה.

כל פעם שאני מוסיף כרטיס פיסי אי חדש, המסך לא נדלק כאשר אני מפעיל את המחשב. (המסך נשאר במצב סטאנד בי)

מה יכולה להיות הבעיה? אולי המסך לא מדבר טוב עם הכרטיס מסךך ולא מזהה שהוא נכנס לעבודה? או שהכרטיס עצמו בכלל לא מתחיל לעבוד?

ההודעה שלך 'קצת' מבלבלת.

"כל פעם שאני מוסיף כרטיס פיסי אי חדש, המסך לא נדלק כאשר אני מפעיל את המחשב" ניתן להבין שלא מדובר בתוספת של כרטיס מסך,

אלא כל כרטיס אחר (מודם, קול, TV, וכו).

ואילו כאן אתה יוצר את הבלבול - "אולי המסך לא מדבר טוב עם הכרטיס מסךך ולא מזהה שהוא נכנס לעבודה" הבהר את עצמך/בעיתך.

אם אתה מוסיף כרטיס מסך אז ציין זאת במפורש. אם כן, אז יש צורך להגדיר בביוס עם איזה ממשק אתה בוחר לעבוד, עם AGP או PCI.

אם זה הוספת כרטיס PCI אחר אז יש לך בעיה (חמורה) אחרת. כאן עושה רושם (ראשוני) שמדובר בבעיה עם הלוח ואו ישן

שלא מספיק לסחוב את המערכת, בהנחה שהמארז שלך עמוס בכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מדובר בתפקוד לא תקין של הלוח.

די ברור לי מאיפה קנית את המחשב :

תפנה אליהם כי המחשב בטח תחת אחריות - למה לך לשבור

את הראש ?

החברה שם מקצועיים מאוד - מנסיון.

לפעמים לא הכי נחמדים אבל ללא ספק מקצועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מדובר בתפקוד לא תקין של הלוח.

די ברור לי מאיפה קנית את המחשב :

תפנה אליהם כי המחשב בטח תחת אחריות - למה לך לשבור

את הראש ?

החברה שם מקצועיים מאוד - מנסיון.

לפעמים לא הכי נחמדים אבל ללא ספק מקצועיים.

אתה מתכוון ל "קספ"?

תהפוך את זה לאנגלית!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כרטיס מסך אחד מתוכם עובד בזמן שאתה מפעיל את המחשב. אם אתה רואה מסך שחור - תחבר את המסך לכרטיס מסך אחר. אחרי שהווינדוז עולה אתה יכול להפעיל את הכרטיס השני ב display propertis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם כלום!!!

הוא אומר שאים הוא מוסיף סתם עוד איזה כרטיס PCI אז המחשב לא עולה,ויש לו רק כרטיס מסך אחד(AGP) הPCI הוא לא כרטיס מסך זה מודם או כל דבר אחר.

לפי מה שאני חושב זה: או שהספק שלך הלך 40% או שהלוח הלך 50% או שחלק אחר במחשב הלך והוא צורך יותר מידי חשמל 10%

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...