מחשב נדלק לשנייה, לא מראה כלום ונכבה. - מה הגורם לדעתכם? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נדלק לשנייה, לא מראה כלום ונכבה. - מה הגורם לדעתכם?

GGuyZ

Recommended Posts

כנראה שאתה צריך להחזיר את הלוח כלעומת שבא :)

להחזיר את הלוח מדוע?

חבר'ה אני לא חיברתי שום דבר לשום מקום. זה מחשב שעובד כבר שנתיים וחצי והוא לא שלי, ומעולם כף ידי לא נגעה בו.

בכל מקרה, תודה על התגובות!

אני אבדוק את הכל ונראה. אני מניח שהחלפת ספק\חיזוק כבלים\הוצאת מעבד ומריחת משחה תרמית יסדרו את הבעייה.

נתחיל מהקל אל הכבד כמובן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחזיר את הלוח מדוע?

חבר'ה אני לא חיברתי שום דבר לשום מקום. זה מחשב שעובד כבר שנתיים וחצי והוא לא שלי, ומעולם כף ידי לא נגעה בו.

בכל מקרה, תודה על התגובות!

אני אבדוק את הכל ונראה. אני מניח שהחלפת ספק\חיזוק כבלים\הוצאת מעבד ומריחת משחה תרמית יסדרו את הבעייה.

נתחיל מהקל אל הכבד כמובן. :)

תתחיל מניתוק כל הכבלים והחזרה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לראות את המחשב של הבחור.

היה כאן סיפור קצת מוזר. המחשב אכן נדלק לשנייה, ואז נכבה. ובכל זאת נורית אחת נשארת לדלוק. חיברתי מחדש את הזכרונות, משום שהיה נראה כאילו הם לא יושבים כמו שצריך.

לרגע היה נדמה שהכל הסתדר - המחשב עלה, ואפילו פעמיים(בדקתי פעמיים כדי להיות בטוח שהכל בסדר). מה שכן, ניתקתי לרגע את שני כונני הסידירום והמאווררים.

ברגע שהחזרתי את הכוננים החסרים והמאווררים, הופ - המחשב שוב לא עלה. הפעם שום דבר לא עזר - גם כשניתקתי את כל הכוננים והמאווררים המחשב חזר לסורו - נדלק לשנייה ונכבה.

בסוף חזרתי להשערה הראשונה שלי - שהבעייה היא בספק. החלפתי לו ספק והכל עובד. למרות זאת, יש כאן סיפור די מוזר משום שאני אישית עוד לא ראיתי ספק שעושה כאלה משחקים. הוא פשוט לא סוחב יותר?

אגב הספק שהיה לו הוא gyro. אני אישית לא מכיר ולדעתי זה ג'נרי - מישהו אחר שמע על החברה? נורא הופתעתי לראות שיש לו מסילה אחת של 12v ויש בה 28A. אומנם היום שינתה חזרה את התקן והיא מאפשרת שימוש במסילה אחת גדולה. אבל זה המצב רק בספקים איכותיים מאוד וחדשים יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ברור. אני אדאג לו לאיזה FSP 350W.

מה שכן. הסיפור כאן עם הספק באמת מוזר לטעמי. הוא לא נשרף! הוא פשוט לא סוחב..

ג'נרי ממש לא מוזר,גם לי יצא להתקל באחד כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נתקלת באחד כזה זה עדיין נחשב נדיר.

ספקים ג'נריים בד"כ נשרפים ע"י קפיצת מתח(שלרוב גם הורגת עוד חלקים במחשב), או שמעומס יתר איזה קבל מתפוצץ(דבר שקרה לי אישית לא מזמן).

מה היה המקרה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נתקלת באחד כזה זה עדיין נחשב נדיר.

ספקים ג'נריים בד"כ נשרפים ע"י קפיצת מתח(שלרוב גם הורגת עוד חלקים במחשב), או שמעומס יתר איזה קבל מתפוצץ(דבר שקרה לי אישית לא מזמן).

מה היה המקרה שלך?

כן זה היה אחרי קפיצת מתח באותו בית והשקע קיבל צבע שחום קצת אבל הברזלים של התקע היו בסדר גמור ובגדול הוא פעל אבל ברגע שהיו יותר מידי רכיבים הוא לא נדלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

Gyro הוא ספק ג'נרי ובמיוחד לאחר נפילות ועליות מתח בלתי רצויות הספקים נדפקים והגנריים במיוחד רגישים, לי בזמנו הלך סתם ככה בלי שום קשר לחורף

TT Butterfly 480W אז אני חושב שהג'נרי הזה רגיש יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח הוא בן שנתיים וחצי יש לוודא שאף אחד מהקבלים שלו אינו נפוח כלפי מעלה / דולף. די באחד כזה כדי לגרום לסמפטום של הדלקה וכיבויים תכופים יותר ויותר. הייתה לי התנסות עגומה עם בן שנה וחצי עם כמה קבלים שהתנפחו והבחנתי בבעיה רק אחרי שניסיתי לחבר ללוח איכותי במקום הג'נרי - מאז אני מתרחק מהיצרן של הלוח. אם קבל אחד נפוח או דולף יש לנסות לתקן את הלוח ע"י החלפת הקבל (משימה שלא תמיד צולחת בגלל שכבות רבות מרובדות בלוח וגם פגיעה במוליכים החשמליים ליד הקבל בגלל החום של המלחים). אם יש יותר מדי קבלים כאלה זה מומלץ לחדש ללוח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...