לנעול בבקשה - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנעול בבקשה

BEN903

Recommended Posts

רגע... תזכיר לי... אתה לא ההוא ששם רייסים על אופניים עם מכנסיים קצרים ושעון מפלאסטיק?

:lol: לא, מה זה קשור לתר'ד ריבונו של עולם חחחח

מדברים פה על רומנטיקה, אהבה .. ניראלי ניכנסת לדיון הלא נכון חח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר הוכח שBMW5 איש מצחיק

היתי אומר שב איתה לאכול במקום חשוך קצת שתרגיש יותר בטוח

תזמין אותה לסרט אפילו

ואז תשאל אותה שאלות שקשורות לקטע מהסרט משהו מצחיק עדיף ואז תיצחק איתה ותסתקל לה בעיינים כאילו שאתה מאוהב בא

מכאן אתה יכל להמשיך

יכל להיות קשה לביצוע אבל אם היא תסובב את הראש אליך ואתה תחייך ותיסתקל לה בעיינים כמו שאתה מאוהב בא יכל להיות טוב

עוד משהו

תזמין פופקורן אחד ותכניס את היד ביחד איתה או שהיא ואב את זה או שלא (חובה לצחוק עם זה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה טוען שאתה "מכופף הבננות"?

לא. זה אורי גלר. נראה לכם שהכוחות שלו תקפים על בננות? ;D

ולגבי bmw5, הוא מהת'רד עם האוכל לכלב D:

עכשיו אני שוב אשאל, למה לשאול בפורום הזה על דברים כאלו? :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ROFL

תבוא אליה בהצעה בהשראת בוראט:

please, come with me to date, if this not success, i be execute

bykeking- לא, כבר לא חולה D: חזרתי לטחון עוגיות ולכופף בננות בזעם. יום שלישי משחק נגד 5 חברים ליד בית יהושוע P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BEN903 - תביא לה ורד יפה ותביא לה חיבוק ותגיד לה כמה היתגעגעתי אני לא מפסיק לחשוב עליך מאתמול.. וכשאתם מדברים תיסתכל לה בעיניים תחזיק לה את שתי הידיים תרגיש אותה ותחמיא לה תן לה להיתרגש ולאט לאט תיתקרבו ותביא לה נשיקה בשפתיים :-* ומשם כבר אתה רק יכול לדעת מה יהיה.

בהצלחה! ;)

אחי :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

שמישהו יהפוך אותו ללא יודע מה של השנה חודש יקום אחי אתה תותח THANK U THX I FEEL GOOD וואאוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו :cool2:

:smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1::hat::silly::hat::silly::hat::silly::yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

שמישהו יהפוך אותו ללא יודע מה של השנה חודש יקום אחי אתה תותח THANK U THX I FEEL GOOD וואאוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו :cool2:

:smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1::hat::silly::hat::silly::hat::silly::yelclap: :yelclap:

נראה לי שמישהו עבר חוויה מתקנת ::):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...