לנעול בבקשה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לנעול בבקשה

BEN903

Recommended Posts

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^

נכון, זה גם שימושי :)

וכשהוא אומר פרצופים זה לא לעשות פרצוף של חציל אלא לחייך או משהו בסגנון :smile1:

הבנת אותי חלקית, אני התכוונתי לפרוף מחייך, אבל שיהייה מוזר טיפה, ותוך כדי גם שיבחן את התגובה שלה, אם היא צוחקת שימשיך, אם היא לא, BUGG OUT MAN ופשוט תנסה משהו אחר, או פשוט תשאל אותה אם מתחשק לה לרקוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, קראתי שוב את הכותרת, בחיי שאנחנו קצת מסטולים... למה קבעת איתה ישר למחר ?!?! תן לה יום יומיים שתהייה במתח ! שתצפה לפגישה איתך לפחות כמו שאתה מצפה לה...

בכל מקרה, בכמה ימים האלה גם הייתה מוצא כמה בדיחות טובות לזרוק וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, רציתי להיות רציני אבל גאדדד מי שואל שאלות כאלה בפורום מחשבים? :silly:

למה לא, אין חכם כבעל נסיון שכבר עבר את זה. :xyxthumbs:

אפשר בבקשה לדעת על איזה גיל של הבחורה מדובר? כדי שנדע מה ליעץ לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי לפי הזכור לי אתה לא כל כך צעיר, נכון? :silly:

אז אני מאמין ש

למה לא, אין חכם כבעל נסיון שכבר עבר את זה. :xyxthumbs:

אין הרבה כאלה >< ואתה אממ די דינוזאור פה לא? :smile1:

הכל בצחוק של חצות :xyxthumbs:

בכל אופן, באמת שזה ממש לא נכון לקבוע עוד דייט יום למחרת, כאילו אממ לא יודע, קשה לי לתפוס את זה קצת, תן לה קצת "לחוות בראש" את מה שהיא עברה איתך, תן לה להתרגש קצת וכמובן עד אז אתה כבר תדע מה לעשות בדייט איתה, אבל לא נורא, למרות שאני בנאדם פסימי אני תמיד אומר שמטעויות לומדים :xyxthumbs:

ד"א תדבר איתה על מטאל!!! ( :smile1::silly: ) ספר לה על איירון מיידן, מטאליקה, ספר לה שיש לך גיטרה חשמלית ואתה אוהב להתחשמל ושאתה לא משוגע :silly:

בקיצור, ספר לנו על הבחורה על מנת שנוכל לעזור לך באופן יותר מדיוק כמו שאורי אמר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לה פרח אחד יפה כזה. אני חותמת לך שהיא תייבש אותו ותשים אותו לשמור באיזה מקום ותספר על זה לכל החברות שלה 70 פעם והן יהיו ירוקות מקנאה והיא תהיה מאושרת עד התחת. ככה זה נשים. חצי מהדחפים שלהן מתבססים על קנאה ולגרום אחת לשניה לקנא.

נושא שיחה זה כמו אפצ'י שלא יוצא. כמה שתחשוב על זה, ככה פחות סיכוי שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לה פרח אחד יפה כזה. אני חותמת לך שהיא תייבש אותו ותשים אותו לשמור באיזה מקום ותספר על זה לכל החברות שלה 70 פעם והן יהיו ירוקות מקנאה והיא תהיה מאושרת עד התחת. ככה זה נשים. חצי מהדחפים שלהן מתבססים על קנאה ולגרום אחת לשניה לקנא.

נושא שיחה זה כמו אפצ'י שלא יוצא. כמה שתחשוב על זה, ככה פחות סיכוי שזה יקרה.

;)בעולם קר של ומסנג'ר, הרומנטיקה לבסוף מנצחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...