אשכול פדיחותתת :) - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז רגע, זה בסדר שישב לו איזה שמעון ויתקע את הנוד של החיים שלו בציבור? אבל שבחורה תוציא איזה פוק קטנטן ולא מזיק לידך ה"גבר" ה-demi-god, אז זה אסון!

אני בכלל חושב שבשני המקרים זה אסון, אומנם זה דבר טבעי אבל אצלינו הבנים יש פחות בושה בלתרוע ליד בחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל חושב שבשני המקרים זה אסון, אומנם זה דבר טבעי אבל אצלינו הבנים יש פחות בושה בלתרוע ליד בחורה

ולמה זה? פחות בושה? למה מה? הפלוץ שלכם יש לו ריח של זר פרחי בר שנקטף בבוקר אביבי באלפים? תעשה לי טובה, פלוצים זה תמיד דוחה. אם אתה ממש חייב, קום ולך לשירותים או שתנסה להוציא אותו ככה בשקט שלא ישמעו - ככה גם תמיד אפשר להאשים את הריח (במידה ויש) על מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פוגע רק בסינים וקוריאנים, בגלל זה עכשיו מכניסים להם משהו לסרברים שאם הם שיחקו איזה 5 שעות אז חצי מהמשחק מת להם כדי שהם יעבדו עיניין להמשך היום

אירופאים ואמריקאים בעלי חסינות

RK

זה בצחוק נכון?

הפרק של סאות'פארק מלא בהגזמה כמו כל פרק פארודיה שלהם

לא כל שחקן של wow הוא שמן כמו קרטמן שצריך לבקש מאמא שלו סיר לילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי פתרון בשבילך:

world of warcraft

זאת תרופת פלא שעשתה פלאים למלא אנשים בעולם

אחרי שסיימתי את WarChifes, חזרתי לgenerals. בקרוב btfme החדש.

הפלא שאתר מדבר עליו זה מוות מחוסר בשעות שינה? :silly:

לא יודע מה אתכם, אצלי זה גם ככה לא משנה. בכל מקרה אני יושן בקושי 4 שעות בלילה ולפעמים משלים שעה וחצי בצהריים.

נכון, בכל מקרה מדובר באסון הומניטרי, אבל גודל האסון שווה בשני המקרים.

ולמה זה? פחות בושה? למה מה? הפלוץ שלכם יש לו ריח של זר פרחי בר שנקטף בבוקר אביבי באלפים? תעשה לי טובה, פלוצים זה תמיד דוחה. אם אתה ממש חייב, קום ולך לשירותים או שתנסה להוציא אותו ככה בשקט שלא ישמעו - ככה גם תמיד אפשר להאשים את הריח (במידה ויש) על מישהו אחר.

בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK

זה בצחוק נכון?

הפרק של סאות'פארק מלא בהגזמה כמו כל פרק פארודיה שלהם

לא כל שחקן של wow הוא שמן כמו קרטמן שצריך לבקש מאמא שלו סיר לילה

לעעעע, באמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...