אשכול פדיחותתת :) - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ועוד איך שאנחנו מחרבנות.

blasphemy!

LIER

אע, עד שנכנסתי לכאן אחרי תקופה הספקתם למלא המון פדיחות.

עכשיו לפדיחה האחרונה שלי:

אני והאקסית אצלה בבית, עניינים מתחממים. פתאום מתקשרים אליי - ואני כזה "שיט", מתבאס על כך ששחכתי לכבות את הפלאפון, מושיט יד לענות - "כן" "היי אמא, אני לא יכול לדבר עכשיו אני באמצע מישהי..." ואז כשהבנתי מה אמרתי פשוט ניתקתי וכיביתי את הטלפון.

איתה תמיד היו לי מקרים כאלה. בין אם זה ברחוב או לדוגמא עם הפעם שאבא שלה בא פעם לאסוף אותהכי הם היו צריכים לנסוע לת"א, מתקשר כבר בפעם ה-3 בזמן שהוא מחכה מתחת לבית שלי כי התעכבנו, היא ענתה ואמרה "שנייה אבא אני מתלבשת ובאה"

ואז פשוט נחנקתי מצחוק ;p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

blasphemy!

LIER

אע, עד שנכנסתי לכאן אחרי תקופה הספקתם למלא המון פדיחות.

עכשיו לפדיחה האחרונה שלי:

אני והאקסית אצלה בבית, עניינים מתחממים. פתאום מתקשרים אליי - ואני כזה "שיט", מתבאס על כך ששחכתי לכבות את הפלאפון, מושיט יד לענות - "כן" "היי אמא, אני לא יכול לדבר עכשיו אני באמצע מישהי..." ואז כשהבנתי מה אמרתי פשוט ניתקתי וכיביתי את הטלפון.

איתה תמיד היו לי מקרים כאלה. בין אם זה ברחוב או לדוגמא עם הפעם שאבא שלה בא פעם לאסוף אותהכי הם היו צריכים לנסוע לת"א, מתקשר כבר בפעם ה-3 בזמן שהוא מחכה מתחת לבית שלי כי התעכבנו, היא ענתה ואמרה "שנייה אבא אני מתלבשת ובאה"

ואז פשוט נחנקתי מצחוק ;p

חחח חזק ומה אמך אמרה על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז פשוט נחנקתי מצחוק ;p

lol!

חחחחח זה ענק!

מה אבא שלה אמר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח

בנות בנות כן הן כן מחרבנות

אגב למי פה אין קשר קל טלפתי כזה עם ההורים ?

פשוט אפשר לדעת שהם מיתקשרים ובימיוחד אם יש לך צילצול מיוחד להורים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קיללתי .

פשוט הבעתי את דעתי בצורה לא הכי רגועה , זה הכל .

לפני שלוחצים על כפתור ה"שלח תגובה" , בחייייאת , תקרא את מה שכתבת , תראה טעויות , תתקן , תראה פסיקים ונקודות שאמורות להיות , תוסיף , אבל אל תכתוב כאילו שאתה באיזה מירוץ או משהו , ומודדים לך הקלדות פר שנייה , זה לא קריא ולא מובן אחר כך לאנשים אחרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קיללתי .

פשוט הבעתי את דעתי בצורה לא הכי רגועה , זה הכל .

לפני שלוחצים על כפתור ה"שלח תגובה" , בחייייאת , תקרא את מה שכתבת , תראה טעויות , תתקן , תראה פסיקים ונקודות שאמורות להיות , תוסיף , אבל אל תכתוב כאילו שאתה באיזה מירוץ או משהו , ומודדים לך הקלדות פר שנייה , זה לא קריא ולא מובן אחר כך לאנשים אחרים .

מחזק.

AC DC - אין לי מושג מה כתבת, הדבר היחיד שאני בטוח בו הוא שיש בהודעה שלך אותיות עבריות וכמה מילים בעברית, אבל אני לא רואה משפטים בעלי משמעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח חזק ומה אמך אמרה על זה?

לקחו לי איזה 2 שניות לקלוט שזה מה שאמרתי, כי פתאום שרר שקט בשיחה (מה שמאוד נדיר עם האמא) ואז אמרתי "האממממ. כןןןן. ביי" ופשוט ניתקתי.

ואז פעם אחרי זה שהיית אצלה היא התקשרה (אבל לא בתזמון מפריע) ואמרה לי "האמ דניאל. תשחקו בטוח, כן?" ופשוט נקרעתי לה בטלפון.

lol!

חחחחח זה ענק!

מה אבא שלה אמר?

ישר אחרי שהיא אמרה את זה היא קלטה ואמרה "...מתלבשת ובאה. *תופסת את הראש במבוכה* שנייה אני יורדת ביי"

בלי ממש תגובה שלו. שום דבר שהיא יכלה להגיד אחרי זה לא יכל להציל את מצבה :0

היא אמרה לי שאבא שלה לא אמר שום דבר על הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא כ"כ פדיחה אבל עדיין לא נעים.

הלכנו מלא חברים לשחק פיינטבול ותוך כדי משחק גלתי שנגמרו לי הכדורים אז החלטתי פשוט לרוץ לכיוון הקבוצה השניה בתקווה שאני יגיע אליהם לדגל, לא יודע איך תוך כדי הריצה המגן ביצים עלה למעלה ובדיוק מישהו החליט לכוון לאיזור ולירות, הרגשתי שאני מת שם הייתי בטוח שמאותו רגע אני ישתין פיפי בצבע ירוק, בקיצור הייתי צריך להסתובב יום שלם עם כתם ירוק על באיזור של הביצים.

מה שכן הנקמה הגיעה מיד שאותו אחד חטף ממני כדור בצד השמאלי של הצוואר קצת מעל הכתף וקצת מאוד כואב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ להורים של בנים אין בעיה, הם הכי זורמים עם זה, וכל הכבוד ושטויות. אצל בנות זה יותר מפולג ותלוי במשפחה שלה. יש כאלה שלא איכפת להם הרבה, יש כאלה שלוקחים את זה קשה מאוד.

בכל אופן, קטעים קרועים :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ברבוס הזכרתה לי קטע שידידה היתה אצלי ואז חבר שלה מתקשר אליה והיא היתה עצבנית כי הוא התקשר כל 5 דקות אז היא ענתה בעצבנות וצעקה עליו " שנייה! אני יורדת!" ניתקה , לא היה לי נעים כי הוא היה חבר טוב שלי והוא רב איתי. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...