אשכול פדיחותתת :) - עמוד 21 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נזכרתי במשהו:

באחת החופשות שלי , רציתי להכנס לבריכה

עכשיו, מכיוון שאני שם עדשות מגע, אני חייב משקפת

לצערי, כנראה לא הדקתי אותה מספיק טוב

אני קופץ למים, המשקפת עפה לי מהעיניים, מתוך אינסטיקט אני עוצם את העיניים

כאשר אני מתחיל לצוף בחזרה, אני נתקע בבחורה, שלשמחתי התברכה בזוג נאה ביותר של ___. 8)

עכשיו - לכו תסבירו לה מה זה אין משקפת.. :kopfpatsch:

אגב - אם את (במקרה, מי יודע, אולי היא גולשת פה) קוראת את זה, סליחה ותודה :cool2: (אשמח ל"הפגש" שוב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שיש לו אמא פולניה ואני יודע בדיוק על איזה טון אתה מדבר! :lol: הייתה אצלו איזו מישהי שהוא ניסה לתקוע אותה אצלו בחדר, והדלת של החדר שלו היא מהישנות האלה עם הזגוגית הזאת ואין לו מנעול... אז כל שניה שהוא בא לתכנן איזה מהלך אמא שלו הייתה משגעת אותו

מכיר את זה רק שאבא שלי בא כל שניה אני רואה פה שתיים ואתה אחד... תגיד לי אם אתה צריך עזרה :kopfpatsch:

היום אני הולך לנסות פעם שניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי היי היי! אני לא מפליצה ליד אנשים, רק תוקעת גרעפסים! אלא שכשאין לי לאן להמלט אז בלית ברירה, עושים בשקט...

נזכרתי בעוד פאדיחה. במפגש הראשון של HW התנפלתי על מיני ב"היי ומה קורה" והוא מסתכל עליי כאילו מאיפה נחתתי... חשבתי בטעות שהוא Path Finder. :lol: מסכן, בטח נבהל, אני יכולה להיות מזה מפחידה לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bla7 אתה אחד המצחיקים!!!

וסחתיין על ה-20 קילו :xyxthumbs:

והקטע עם זה שנסה להרשים בחורה במשחק כדורגל, זה הזכיר לי שפעם שיחקנו כדורגל ועף הכדור בכיתה ט', והיתה ילדה מטומטמת שכולם שנאו בכיתה, והיא רצה להביא את הכדור, אז היה כזה שער שתמיד סגור ומעליו גדר כזאת כמו ( משהו כזה- XXX)

XXX)

אז הגדר היתה מעוקמת קצת והיה מרווח בין השער לגדר ( וזה היה גבוהה יחסית ), אז כשההבלה נסתה לצאת, נתקעה לה הרגל והיא דפקה הפחה עם הרגל למעלה והראש למטה ונשארה תלויה באויר :lol: פשוט מטומטמת!

והקטע של להרשים בחורה בכדורגל, מכיר את זה אבל אף פעם לא מנסה! למה תמיד ילך לך חרה כשאתה מנסה!!! ובעיקר אם הבחורה מעודדת אותך,אתה שוכח לפתע שאתה ימני, ואז בועט עקום כמו בחורה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, פאדיחה רצינית...

בשנה שעברה שמתי עיני על אחת מהשכבה שלי, אבל היותי ט'ניק מסריח לא יכלתי פשוט להזמין אותה לדייט...

אז ככה אני מתענה איזה שבועיים עד שבסוף אני מזמין אותה לדייט... וכלכך התרגשתי שלא שמתי לב איזה יום זה היה...

זה היה יום השואה :kopfpatsch:

גם לי היה משהו כזה, לא פדיחה - אני סתם הייתי מתנהג חרא אל בנות באותה תקופה.

הייתי לי תקופה עם כמה ביטצ'ס, והייתי מתייחס אליהן חרא כי הן היו הרבה ולא היה לי איכפת מאף אחת מהן.

ביום השואה (ועוד בכוונה בחרתי ביום הזה) אמרתי לשתיהן שזהו לא בא לי יותר.

לפני איזה כמה שבועות אני וכמה חברים החלטנו ללכת לאכול באיוו (ירושלים) אחרי הבצפר.

הבצפר שלי ממוקם ליד טיילת שרובר שבירושלים - הטיילת שמשקיפה להר הבית - עיר עתיקה וכל זה, ומדי שנה כל האתיופים מכל רחבי המדינה מגיעים לשם בשביל "לעלות ברגל" לכותל. יצא וזה היה באותו היום, אז עלינו על האוטובוס וכולם - ממש כולם - אוטובוס כפול - היו אתיופים חוץ ממני והחברים שלי.

אז התחלנו לדבר על איזה אחת מהשיכבה שלנו שחבר שלי רוצה אותה. ואני בחוסר טאקט מושלם (לא ששמתי לב) אמרתי "מה יש לך מהשחורה הזאתי? יש לה תחת ענק כמו של בבון והיא נראית כמו מנקה" חברים שלי בוכים מצחוק, אני מסתכל עליהם במעין O_o ואז הסתכלתי לימיני - 4 אתיופים עם מבט של רצח בעיניים בוהים בי.

ד"א כשאני אומר שחורה זה לגמרי בציניות, ככה אנחנו בין החברים - המון הומור שחור בלי פוליטיקל קורקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי נזכרתי באיזה קטע שהיה לי בכיתה י' בתיכון... אני רק חושב על הפאדיחה הזאתי בא לי להרביץ לעצמי :s07:

זה היה עוד בתחילת השנה קצת, הבצפר הזה היו בו רק ערסים והייתה איזו מישהי שכניראה הייתה דלוקה עלי והיא הייתה נראית דיי טוב ואני עוד באתי לתיכון עם השטויות של כל החטיבה שהייתי עושה עם חברים שלי ובנות בכלל לא עניינו אותי באותו זמן ולא היו מעניינות אותי, אז ההיא שהייתה דלוקה עלי הייתה אומרת לי דברים כמו:"בוא נילך לצד" שהיינו בהפסקות ותמיד הייתה נדבקת אלי, אז תמיד בהפסקות הייתי איתה לבד ולא העליתי על דעתי שהיא בכלל דלוקה עלי!!! אז זה כבר הגיע למצב שכל הערסים אומרים לנו כל הזמן:"הופה הופה הינה זוג יונים!!" ואנשים שואלים אותנו שאלות של:"אתם חברים??" ועד שפעם אחת הברזתי מאיזה שיעור ולא נכנסתי לכיתה אז היא גם הבריזה בגללי כניראה אז התחלנו לדבר על כל מיני נושאים עד שהיא אומרת לי פיתאום:"מה זה כולם פיתאום אומרים עלינו שאנחנו ביחד וזה... מה עוד יחשבו שאנחנו חברים שיוצאים קבוע!" והיא אמרה את זה בנימה כזאת של צחוק אבל היא התכוונה לזה ברצינות ואני כמו איזה אידיוט מושלם אומר לה:"מה אנחנו!? חברים?! לאאא... מה פיתאום... איזה שטויות" ואז היא אומרת לי בתדהמה:"מה לא?!?!" היא ממש נעלבה מזה והלכה אחרי כמה שניות

לא ייחסתי לזה רצינות בכלל חחחחחחחחח עשיתי מעצמי אידיוט מושלם ורק אחרי כמה שבועות שהבנתי מה עשיתי אני כזה אומר לעצמי:"שיט!!!" :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...