בעיות עם ה-DVD - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם ה-DVD

drunk

Recommended Posts

DVD LG

פנטיום 3 1G

לוח אסוס CUV4

ערוץ נפרד

WIN XP SP1

הבלאגן:

במחשב מקביל בעל תצורה כמעט זהה כולל אותה מערכת הפעלה (של חבר שלי) ה- עובד מצוין במדיה פלייר וב-POWERDVD4 XP.

ואצלי הוא עושה בעיות שנראות כאילו מדובר שחסר קודק הנה הסבר לקריזה שלי שתי התוכנות נראות כאילו מחפשות להטעין את הסרט אבל לא מצליחות באחת מהם ב-POWERDVD שומעים רק את הקול של הפתיח וזהו בלי תצוגה חשבתי אולי הכבל IDE דפוק אז החלפתי בחדש ולא עוזר עידכון ל- אין זמין

תותחים יש פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון (על אף שלא מגיבים)

החלפתי בין שני כרטיסי מסך שלי ושל חבר שלי ואין בעיות הכרטיס שלי GF2 MX עובד טוב ואין בעיה בלראות במחשב שלו והכרטיס שלו ATI ראדון עובד טוב ואין בעיה לראות במחשב לי עוד דבר כשאני מנסה (עם הכרטיס שלי) לראות סרט רגיל (MPG) ה- קורא אותו שמדיה לפייר נכנס לפעולה הסקאלה של הסרט זזה שומעים את פס הקול אבל ללא תמונה

עכשיו התמונה יותר ברורה? עכשיו אתם יכולים לעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין מקודדים!!!!

ואם לא עובד ...

תתקין פאוור די וי די גירסה ישנה יותר..

כמובן שצריך לדעת לעבוד איתו....

אההה.. עוד משהו ..בתוכנה פאוור יש אופציה להפוך מדיסק לקובץ זה מה שאתה צריך גם לעשות אגב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בגלל WINDOWS XP

תנסה להתקין מערכת הפעלה אחרת, WIN98, ותראה אם הבעיה חוזרת על עצמה, אני בטוח שלא תהיה בעיה.

תבדוק ותחזור עם תשובה.

בהצלחה

איך זה יכול להיות שהכל רק בגלל ה-XP, אם הוא אמר בפירוש שאצל חבר שלו הכל עובד טוב עם אותה מערכת הפעלה??

...

WIN XP SP1

הבלאגן:

במחשב מקביל בעל תצורה כמעט זהה כולל אותה מערכת הפעלה (של חבר שלי) ה- עובד מצוין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יכול להיות שהכל רק בגלל ה-, אם הוא אמר בפירוש שאצל חבר שלו הכל עובד טוב עם אותה מערכת הפעלה??

מניסיון במקרה דומה, החשד נפל על לוח אם ואו כרטיס מסך, התקנת בוריאציות שונות (במקרה שלי) לא עזרו רק לאחר

בדיקה מקרית ע"י שונה (98) הבעיה נעלמה כלא היתה.

XP כמערכת הפעלה חדשה (יחסית) סובלת ממחלת 'ילדות' (חוסר בשלות, ע"ע WIN 2000 יצאו 3SP!!!) ויש לא מעט בעיות

איתה של תאימות, בעיקר חומרה. תשוטט מעט בפורומים בחו"ל ולא תאמין באילו בעיות אנשים נתקלים, ולגבי פתרונות, זה בכלל

על פניו מופרך.

חכה, בוא נראה מה יהיו התוצאות אם הוא יבצע ניסוי בהתקנת שונה.

אגב, הוא לא פירט בדיוק את החומרה בשני המחשבים, יתכן מאד ומדובר בכרטיס מעט שונה או בלוח אם מעט שונה, מה זאת אומרת

תצורה _כמעט_ זהה? מספיק שהלוח היה שונה (דגם, ציפסט, וכו') כדי לעשות את ההבדל, ועל זה כבר נאמר "יחי ההבדל הקטן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתקין תוכנת אחרת כמו:windvd נתקלתי במחשב שעליו מותקן win xp sp1 שסירב לנגן עם power וגם עם

media player כפתרון אחרון התקנתי windvd והפלא ופלא ה- התעורר לחיים והריץ את סרט ה-dvd .אני מקווה שלא התקנת

במקרה media player 9 שעדיין בגירסת beta ויכול לגרום לבעיות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתקין תוכנת אחרת כמו:windvd נתקלתי במחשב שעליו מותקן win xp sp1 שסירב לנגן עם power וגם עם

media player כפתרון אחרון התקנתי windvd והפלא ופלא ה- התעורר לחיים והריץ את סרט ה-dvd .אני מקווה שלא התקנת

במקרה media player 9 שעדיין בגירסת beta ויכול לגרום לבעיות הללו.

תיקון קטן:

Windows Media Player 9 הוא כבר לא בטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...